reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Z miła chęcią Was odwiedze w Nottingham, ale dopiero jak urodze oki...bo teraz jestem szersza niz dłuzsza:-))przynajmniej tak sie czuje:-)) Pozdrawiam
 
Och, rzeczywiscie ruchliwo tu jakos. Suuuper:) Marzena, jak by trzeba bylo samochodu, to moj maz pewnie tez bedzie mial wolne, to dajcie znac:)
 
oj dziewczyny jestesmy w kropce.
mamy doslownie zaczely blagac o zapisanie sie na liste mikolajkowa!:szok:
tego nie przewidzialysmy ze az tyle bedzie zainteresowanych.
przykro nam odmawiac, ale co mamy zrobic.:baffled:
ta sala na sneinton wcale nie jest jakas ogromna a tam bedzie ponad 50 osob (mamy i dzieci)! kto tam byl to wie i domysla co sie tam bedzie dzialo:sorry:
bedziemy tez prosic o jakies konkretne rzeczy do przyniesienia: czyli jedna mama ze 2 soki, inna jakies ciasteczka, jeszcze inna pare owocow..itd. zeby to jakos poukladac.
ok?
madziek29 - niestety na mikolajkach jest limit na wiek dzieci do 5 lat (tam sa same limity:wściekła/y:). dla takich starszakow polska szkola powinna cos organizowac. nam byloby ciezko zajac czyms 2 latki i 8 latki:eek:
kis.w - to my z niecierpliwoscia czekamy:-D
 
hej dziewczyny
widze ze forum ozylo - SUPER:tak::-):-)
ja juz kilka dni tu nie zagladalam:sorry:, bo przyznam sie szczerze zaczynalam tracic wiare, ze nasze forum powroci do czasow swietnosci, a tu prosze - taka niespodzianka :rofl2:,
na mikolajki oczywiscie wszystkimi lapkami sie piszemy - dzieki marzenka za przypomnienie, i chetnie cos przyniesiemy moze jakies slodycze np jakies ciasteczka i cukierki czy czekoladki no i jakies ozdoby moze lancuchy takie jak na choinke sie zaklada zeby bylo bardziej swiatecznie,
pozdrawiam
 
Gudrun, niezle ruszylyscie z tymi Mikolajkami, tylko pogratulowac:tak::-)Tylko szkoda ze sa tez ograniczenia:eek: Dobrze ze my sie zalapalismy na imprezke, ufff.
Ja moge przyniesc soki i plastikowe kubeczki, zeby bylo z czego pic. No i oczywiscie jakies ozdoby:tak: Alez bedzie suuuper:-D
 
Czesc dziewczyny
Do tych ktore sie zalapaly na mikolajki pisze ze wlasnie robimy liste co nam trzeba czyli te wszystkie soki ciastka owoce i poprostu poprzydzielamy zeby kazda cos przyniosla zeby nie bylo tak jak gabids napisala ze wszyscy przyniosa slodycze a owocow nie bedzie ,mamy nadzieje ze podoba sie wam ten pomysl:tak:pozdrawiam i czekajcie na wiadomosc na naszej klasie i dobrej nocki pa
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!!
Mam pytanko czy któras z Was rodziła w szpitalu w Nottingham?Jesli tak to napiszcie czy jest tam jakas Polka połzna? I jak jest wszystko oki, to po jakim czasie wychodzisz ze szpitala....kurcze czytam te posty i fora na temat tutejszych porodów i mam już wiecej jak dość...a niestety zbliza sie do mnie milowymi krokami.Boję sie jak fixs, moze któraśprzezyła to wszystko...Pozdrawiam Kasia
 
reklama
Kis.w ja rodzilam w szpitalu City Nottingham i jestem zadowolona, nie wiem w sumie czy jest polka polozna bo ja nie potrzebowalam ale mozesz przeciez miec tlumacza jak potrzebujesz oczywiscie.Opieka jest bardzo dobra a ze szpitala mozesz juz wyjsc po 6 godzinach jak wszystko jest dobrze:)ja zostalam dzien bo stracilam troche krwi i narobili paniki.nie ma sie czego bac opieka jest dobra .Pozdrawiam

Szkoda ze na te mikolajki nie mozna z wiekszymi dziecmi a niestety moja Paula nie chodzi do polskiej szkoly zapisuje ja dopiero za rok.Trudno:(
A sapka niemowleca to jest jak dziecko harczy przy oddychaniu a spowodowane to jest niwydolnoscia ukladu pokarmowego co jest ponoc normalne.



A moj synek ma na imie Nikolas :)pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)
A to Nikolas i Paula
 

Załączniki

  • PIC_0915.JPG
    PIC_0915.JPG
    67,4 KB · Wyświetleń: 17
  • PIC_0897.JPG
    PIC_0897.JPG
    84,9 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry