reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

No hej Kamila! dzieki za odpowiedz:-). Fajnie, ze mialyscie udany ciag spotkan, ale dziwie sie, ze akurat na wieczornej imprezce byla iepska frekwencja, bo to mile novum, no ale pewnie laskom nie pasowalo, coz moze innym razem:-).A u nas wszystko w porzadeczku, wiesz, jestesmy w domu. Poza tym tylko, ze przedszkola przepelnione i czekamy na miejsce, wiec Kinia nadal ma nikly kontakt z innymi dziecmi:-(. No, ale mam nadzieje, ze to sie wkrotce zmieni... Pozdrawiamy serdecznie!!! buziaki dla Julietki:-)
 
reklama
CZESC DZIEWCZYNY !!!!

Ja jak zwykle mialam problem z zalogowaniem :-)
Forum odwiedzam ale tutaj rzeczywiscie taka cisza , ze szok
Tak ,tydzien aktywnej mamy rowniez uwazam za udany ,mimo nie udanej
pogody na farmie choc ta raczej przeszkadzala nam bo dzieci i tak suuuuper sie bawily.:tak:
W sobote pomimo ze bylysmy we dwojke bylo fajnie ale nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej zwlaszcza jak ktoras do nas dolaczy :happy:

Dziewczyny ,mam takie pytanie niewiem czy ktoras to w ogole przeczyta jak tutaj tak pusto ale miala ktoras z was problemy z alergia u swojego dzieciaczka .Moj synek od tygodnia ma jakas alergie ,mam podejrzenie ze to skaza bialkowa ale nie jestem pewna .Nikodema skora na brzuszku ,raczkach , pleckach i buzince jest taka szorstka ma drobne rozowe krostki i na twarzy zaczynaja sie z tego robic liszaje .Bylam z nim na pogotowiu i u lekarza i nic ....Jutro ide znow ,ale jego to zaczyna piec i niewiem jak mu pomoc :-(
Jak ktoras cos wie czym tu pomoc ,moze znacie nazwe jakies oliwki ,mam tez masc TORMENTIOL z polski ale niewiem czy moge jej uzyc jak myslicie???

Ok a co tam w ogole u was zaglada tu ktos oprocz gudrun i annaoxi ????

Pozdrawiam was wszystkie pa pa:-)
 
Jak tam przyszle mamy ktore byly na forum ,moze juz ktoras urodzila i nic sie nie chwali???:-)Ja jak juz sie zalogowalam to napisze o mikolajkach na ktore serdecznie zapraszamy:;-)


Dokładnie 6 grudnia (w sobotę) w sali w Sure Start na Sneinton organizujemy Mikołajki dla dzieci!

Zaczynamy o godzinie 11. Będzie świąteczna atomosfera, zabawy dla maluchów, smakołyki no i oczywiście odwiedzi nas prawdziwy Św. Mikołaj z worem prezentów;).

Prośba do mam: prosimy w miarę możliwości przynieść mały poczęstunek dla dzieciaków: ciasteczka, owoce, cukierki.. będziemy też składać się po ok. 1 funcie na prezenty (w zaleznosci od ilosci mam). I ostatnia rzecz: proszę zapowiedzieć się wcześniej, byśmy wiedziały ile prezentów przygotować!
Możecie wysłać smsa na nr: 079 55 310 567, lub mail: miastonottingham@wp.pl, wysłać wiadomość tutaj lub na naszej klasie na profil mamy w nottingham:tak:



Jeszcze raz pozdrawiam pa pa
 
Hej
Ja, jak juz mowilam na Mikolajki sie pisze na 100%:tak:
Zagladam tu prawie codziennie, ale rzeczywiscie nikt nie pisze to i ja milcze:baffled:

Marzena, niestety na alergie nic nie pomoge, tyle tylko, ze jak to skaza bialkowa to moze odstaw mleko i produkty mleczne, wtedy te objawy powinny zginac i przynajmnmiej bedziesz wiedziala ze to to. Ale moze to uczulenie np na proszek albo jakis owoc. Sama nie wiem:eek: Poczytaj moze w necie, moze sa jakies porady co zrobic. powodzenia:)
 
Marzena a czy to jest wysypka w ksztalcie monety?Takie okragle czerwone plamy?Z tego co opisalas to napewno jest uczulenie.Wiem ze tutaj przepisuja produkty oilatum ,sa dostepne w aptece i bootsie.A jak dlugo to juz maly ma?Moze warto isc jeszcze raz do GP ?

A jesli chodzi o Mikolajki to fajnie ze w sobote organizujecie.Mam pytanie czy 6-latek tez bedzie mile widziany?
 
CZESC DZIEWCZYNY
Dziekuje za odpowiedz ,wlasnie ubieram malego i lece znow do lekarza .Gabids nie to sa drobne krostki jak kaszka i cala skora jest szorstka a na twarzy robia sie z tego liszaje .Odstawilam mleko ,owoce cytrusowe i czekolade ,a proszku nie zmienilam .Ta wysypka jest juz tydzien od zeszlej srody.Wroce od lekarza to napisze co zalatwilam.A wam jeszcze raz dziekuje.:-)

Gabids mysle , nie bedzie problemu.W razie czego zrobimy z niego wyrosnietego 5 latka ;-).Wlasnie wczoraj mowilysmy z Kamilka , ze z babyboom to chyba zadna nie przyjdzie..- atu jednak.To co wpisywac cie na liscie bo tylko pare miejsc zostalo.:-)

Pozdrawiam pa odezwe sie jak wroce
 
Wrocilam, ten lekarz tez nie byl pewny z czego ta wysypka .Wymyslil ze to nie alergia tylko sucha skora , niech mu bedzie ten przynajmniej cos na to zapisal.Rzeczywiscie dostalam jakis plyn do kapieli oilatum ,krem cetraben i jakis syrop w razie gdyby to byla alergia .No to sie bedziemy leczyc......;-)
 
No to dobrze ze bylas u lekarza.Moze to rzeczywiscie nie alergia moze od zimna tak spierzchla:sorry:Bo jak by maly na mleko mial alergie to by juz dawno wyszla przed 1 roczkiem.
A na mikolajki sie piszemy.Tylko nie wiem czy za Fabiana tez wplacic £1 ?
 
reklama
Tak Gabids jezeli chcesz zeby dostal paczuszke z prezentem to tak bo skladamy sie od dziecka i od razu mowie ze moze to byc 1 a moze 1.50 wiec decyzja nalezy do ciebie .Ale zapraszamy :-)mamy nadzieje ze bedzie fajnie , wlasnie moze ty albo inne mamuski maja jakis pomysl na zabawe na cos czym mozemy te dzieciaczki zajac:-).
 

Podobne tematy

Do góry