reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Gratuluje jeszcze raz ! :-Dszkoda tylko ze tyle musialas sie wycierpiec..:-(ale teraz bedzie juz na pewno z gorki!!:tak:
pozdrawiam i caluski dla Kamilka sle! (w koncu to moj imiennik;-))
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na forum. Mieszkam w nottingham od 3 miesiecy. Mam 20 lat. Robiłam już 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywnie:-) stasznie sie ciesze... choć martwi mnie jedna rzecz- w sierpniu może z 5 razy byłam na solarium a na dodatek użyałam kremów samoopalających... Czy to mogło mieć jakiś negatywny wpływ na płód??:-( wiem że powinnam udać sie do jakiegoś gina ale niestety nie mam żadych namiarów:-( czy mogłybyście mi jakoś pomóc i powiedzieć co mam dalej robić?? bede wdzieczna za każda pomoc;-)
 
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na forum. Mieszkam w nottingham od 3 miesiecy. Mam 20 lat. Robiłam już 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywnie:-) stasznie sie ciesze... choć martwi mnie jedna rzecz- w sierpniu może z 5 razy byłam na solarium a na dodatek użyałam kremów samoopalających... Czy to mogło mieć jakiś negatywny wpływ na płód??:-( wiem że powinnam udać sie do jakiegoś gina ale niestety nie mam żadych namiarów:-( czy mogłybyście mi jakoś pomóc i powiedzieć co mam dalej robić?? bede wdzieczna za każda pomoc;-)

Hey
Musisz zglosic sie do przychodni i powiedzie w okienku ze jestes w ciazy.Po kilku dniach zadzwoni do ciebie polozna i umowi Cie na wizyte albo w przychodni albo u Ciebie w domu.W czasie tej wizyty pobierze krew,zbada probke moczu i zada wiele pytan.Ogolnie jest ok.Do ginekologa idzie sie tylko wtedy kiedy cos sie dzieje powaznego.Cala ciaze jesli jest prawidlowa prowadzi polozna.
 
Czesc dziewczyny ,witaj szantan
Ja nie moge ci pomoc w kwesti lekarza i prowadzenia ciazy poniewaz przechodzilam ciaze jeszcze bedac w polsce ,ale moge cie uspokoic pod wzgledem solarium poniewaz tez bylam w solarium nie wiedzac o tym ze jestem w ciazy a po za tym bralam silny antybiotyk bo bylam chora ale lekarz wytlumaczyl mi ze ta fasolka w brzuszku ma jakas specjalna oslone przez jakis okres ktora chroni wlasnie przed szkodliwymi czynnikami ale to tylko przez kilka tygodni takjakos to bylo dobrze nie pamietam ale nie martw sie dla pewnosci mozesz spytac ,a w jakiej dzielnicy mieszkasz??a i poczytaj wczesniejsze posty bo tamgdzies dziewczyny pisaly dokladnie o przebiegu ciazy pozdrawiam:-)

a tak w ogole to gdzie reszta???

wybieraja sie jakies mamy na spotkanie na sneinton we wtorek 16????:rofl2:
 
My sie wybieramy:tak:
Zagladam tu odziennie, ale jakos nic sie nie dzieje ani u mnie ani na forum, to nie ma ani o czym ani do kogo za bardzo pisac:dry:
 
Dzieki wam za jakiekolwiek informacje:happy: dowiedziałam sie ze niedaleko mojego domu jest przychodnia...byłam wczoraj ale niestety już zamykali:-( marzenainiko-mieszkam w okolicach Forsestu mniej wiecej między asda a lidlem (choć nie wiem jak dokładnie nazywa sie ta dzielnica...)
 
Cześć dziewczyny ja obecnie jestem w Polsce, przyjechałam sie powygrzewac, ale oczywiście mam takie szczescie ze zimno tutaj że szkoda gadać a w Notts ciepło:baffled:, chociaż są ine przyjemne aspekty pobytu w ojczyźnie:)

Wracam 27 wiec mam nadzieje spotkać was na kolejnym spotkaniu, a tak naprawde moje drogie to na waszym miejscu spakowałbym dzieciaki do wozków i ruszyła na spotkanko na plac zabaw, korzystajcie póki nie pada!!!!

aha szantan85 niczym sie nie martw:) wszystko będzie ok, ja równiez przez pierwsze 2 miesiace ciaży nie wiedziałam o niej i chodziłam dość intensywnie na solarium, a wika zdrowa jak rybka:) i nie było żadnych komplikacji:), kup sobie kwas foliowy i dbaj o siebie:)
Pozdrawiam wszystkie mamy:)
 
Witajcie Mamuski! Mam na imie Monika i jestem tu po raz pierwszy. Mam nadzieje, ze zagoszcze tu na dluzej... jutro sie wszytskiego dowiem dokladniej. Ponad miesiac temu wyszlam za maz ale juz przed slubem zaczelismy sie starac o Dzidziusia. Jednak tuz przed samym slubem dostalam okres, wiec zaraz sobie wyliczylam kiedy miala nastapic owulacja i zaczelismy dzialac :tak: 1,5 tygodnia temu mialam dostac okres ale nie bylo zbytnich objawow. Mimo wszytsko przygotowalam sie ale nic.. wiec po cichutku przed mezem kupilam test clearblue i zrobilam go zaraz po przebudzeniu. Zawsze myslalam, ze zrobie Mu niespodzianke i w jakis wyjatkowy sposob bede mu przekazac Te radosna nowinke. W jednym okienku mial sie pokazac tylko pionowy pasek a w drugim krzyzyk. I sie tak stalo tylko linia pozioma na krzyzyku byla ciemna a pionowa jasna wiec w poddenerwowaniu (nie wiem dlaczego poniewaz bardzo pragniemy Malenstwa) odczekalam jeszcze chyba 10 minut bo dluzej nie dalam rady i pokazalam test mezowi. Bardzo sie ucieszyl ale ja oczywiscie nie dowierzajac musialam jeszcze kupic dwa testy i je powtorzyc. Kupilam inne testy i mialy wyjsc dwie kreski rozowe jedna wyszla ciemna a druga potwierdzajaca ciaze taka jasna. I znowu nie wiem czy napewno pozytywny wynik to ciaza czy moze tak jak czytalam w internecie moze to byc zaburzenie jakies w organizmie. Od razu poszlam zapisac sie do lekarza ale okazalo sie, ze zostalam skreslona z listy pacjentow nie z mojej winy poniewaz zle wpisali moj adres i wysylali list z zawiadomieniem o cytologii i nie stawilam sie wiec musiaam przejsc rejestracje raz jeszcze. Poszlam na spotkanie z pielegniarka, zanioslam ''siusiu'', i pokazalam jej test i powiedziala, ze jest na 99 % przekonana, ze test jest pozytywny i ze jak wynik juz bedzie to lekarz bedzie musial mnie zapisac do poloznej, ktora bedzie prowadzila ciaze...i na wynik laboratoryjny musze poczekac tydzien czasu. Oczywiscie bardzo sie ucieszylismy :-) ale jednoczsnie czekamy na wynik potwierdzajacy 100%. Nie moglam wytrzymac az tygodnia wiec poszlam do Centrum Medycznego juz po 2 dniach i pani w rejestracji powniedziala mi, ze wynik juz jest ale ona nie moze mi go przekazac tylko umowila mnie na spotkanie z lekarzem na jutro. No i juz zaczelam sie denerwowac bardzo bardzo i o niczym innym nie mysle poniewaz spodziewalam sie, ze wynik powiedza mi w rejestracji tak miala moja znajoma a tak wydaje mi sie,ze moze rzeczywiscie jest cos nie tak. Tak juz sie przyzwyczailam do mysli, ze jest we mnie Nowe Zycie. A czas od piatku do jutra ciagnie sie jakby to byl conajmniej miesiac... Dziewiczyny czy miala, ktoras z Was moze podobna sytacje... tak bardzo sie denerwuje i nie moge spac... ale mam nadziejke, ze lekarz potwierdzi nasze oczekiwanie. Ale sie rozpisalam jak na pierwszy raz. Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
CZESC DZIEWCZYNY

co tam slychac takie tu pustki na tym forum ,Gabids ty w ogole zyjesz zawsze tyle pisalas a tu slad po tobie zaginal:-)JUstynka fajnie masz pomimo brzydkiej pogody tez bym chciala byc w polsce no i wracaj juz do nas

Moniska ja nie mialam az takich przezyc a tak naprawde nie zwracalam uwagi na ostrosc tych paskow ale tez dosc wczesnie sie dowiedzialam ,wiec nawet gdy poszlam do lekarza (ciaze przechodzilam w polsce) to stwierdzil ze jest ciaza ale bardzo wczesna i jeszcze wszystko moze sie zdarzyc ze dopiero ok 6 tygodnia bedzie juz bezpieczniej i dopiero wtedy zalozyl mi karte ciazy .Ale w 9 tygodniu zaczelam krwawic i lezalam na podtrzymaniu ciazy na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo i urodzilam 4 kg chlopaka takze zycze szczescia, dbaj o siebie napisz gdzie mieszkasz ,przychodz na nasze spotkania no i tak wogoleto daj znac czy rzeczywiscie jestes w ciazy;-)

pozdrowienia dla wszystkich mam pa
 
reklama

Podobne tematy

Do góry