reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

U mnie polozna byla ze 2 razy,pozniej sama chodzilam do przychodni.
A jak ta wizyta wyglada
Siedzicie i rozmawiacie,pozniej pomaca po brzuszku( nie musisz sie rozbierac) zmierz ycisnienie,pobierze krew i poprosi o nasikanie do kubeczka zeby zbadac probke moczu.Jakis tam badan ginekologicznych nie ma.Zreszta tutej w ciazy Kryski sie nie pokazuje:-D:-D:-D

Ja w drugiej ciazy tez nie wymiotowalam w pierwszej tak i to bardzo.
 
reklama
hej
dziewczyny ja mam pytanko, czy ktoras z was ma polska telewizje? jesli tak to czy macie jakies namiary na kogos konkretnego kto sie tym zajmuje w Nottingham?
 
Nafnia ja mam dekoder do Polsatu cyfrowego ktorego nie uzywamy.Wystarczy dokupic talerz i konwertor nawet uzywany na karbutku no i wykupic abonament.Jesli jestes zainteresowana to pytaj smialo.
 
Nafnia ale ten dekoder to chyba w polsce musisz załatwic bo z czego się orientuje za granicą oficjalnie nie wolno ich używać.

Jesli bierzesz abonament i placisz co miesiac to oficjalnie nie mozna ale kto to sprawdzi.....Jesli kupisz dekoder na wlasnosc to mozesz nawet do Afryki go wywiezc.Moj jest "wlasnosciowy":-D
 
Nafnia ja tez mam dekoder siostra w polsce kupila na siebie sam dekoder bez talerza kosztowal ja 99 zl +35zl abonament na miesiac na taki wystarczajacy pakiet to jest familijny,mozna oplacic z gory na rok ja tak mam i spokuj :-)A pozniej jak juz bedziesz tu miec dekoder to ja mam nr do takiego pakistanczyka ktory za £60 montuje antene ktora jest w cenie i ustawia sygnal daje kabel po prostu dzwonisz po niego i w tym samym dniu masz gotowe wszystko do ogladania:happy2:


A gabids ja tez miallam na wlasnosc dekoder w polsce i pojechalam do angli zostawilam i nie korzystalam wiec nie placilam a potem chcialam dac mamie i co sie okazalo ze musze tak czy siak zaplacic za miesiace w ktorych nie korzystalam gdyz nie zerwalam pisemnie umowy i do tego jeszcze 3 miesiace do przodu bo taki jest okres wypowiedzenia ,oczywiscie olalam to i tak jestem w polsce wymeldowana to wiesz za to mam nowa umowe i dekoder na siostre:sorry2:


pozdrawiam pa ap
 
Moniska ja niewiem gdzie mozna zrobic prywatnie ale na 107 stronie jest nr do polskiej poloznej wiec mozesz sobie zadzwonic moze cos ona wie o jakies prywatnej przychodni,


A ciaze ja tez przeszlam bez wymiotow troche mnie mdlilo jak czulam kielbase ,a energii mialam za dwoch przytylam z 32 kg w ciazy:zawstydzona/y: wygladalam jak male sloniatko a przed ciaza wazylam zaledwie 48 kg :baffled:

Gabids ,nafnia bylyscie na spotkanku bo tez bym sie wybrala
 
Marzena to dużo przytyłaś, ja uzyskałam ponad 20kg i pod koniec ledwo chodziłam. Wszystko mi poszło w biodra bo brzuszek miałam bardzo mały. Po porodzie zrzuciłam odrazu 10 kg i tyle samo mi jeszcze zostało
 
reklama
hej
dzieki dziewczynki za odpowiedz, czyli musze sobie najpierw skoczyc do Polski po dekoder... :-)
marzenainiko nie bylysmy na spotkanku, bo jeszcze go nie bylo:no:, strasznie zimno sie zrobilo wiec pewnie nam brodmarsh pozostanie, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy...
 

Podobne tematy

Do góry