reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Hej
Meldujemy sie po powrocie z Polski, 6 tygodni szybko minelo...
Bylo super, zreszta jak to w Polsce... a pogoda nam sie udala i chyba wrocilismy tutaj w odpowiednim momencie, bo tam pogoda sie zepsula, a tu jakby slonce:-)
Witam nowe dziewczyny Szantan85 i Moniske... no i piszcie co u was...
pozdrawiamy wszystkich
 
reklama
Czesc Nafnia fajnie ze juz jestescie.
Tak sie zastanawiam nad jakims spotkankiem na powietrzu jest ktos chetny?
 
Witajcie Dziewczyny ! Nie pisalam wczesniej bo cos mi sie komputer zablokowal ale dzis juz jest wszystko dobrze i moge sie pochwalic, ze byla z mezem we wtorek u lakarza po wynik labolatoryjny i okazalo sie ze JESTEM W CIAZY :-) na 100% tak bardzo jestem szczesliwa. Dzis ide sie zapisac do midwife bo potrzebuje dokument do pracy no i skierowanie na USG. Czy moglybyscie mi napisac czy w 4-5 tygodniu juz zrobia mi to badanie. chcialabym sprawdzic czy jest wszyatko w porzadku z Nasza Kruszynka. Tak bardzo sie ciesze !!! :-D Ide na pozne sniadanko. Pozdrawiam i zycze milego dnia.
 
Witajcie Dziewczyny ! Nie pisalam wczesniej bo cos mi sie komputer zablokowal ale dzis juz jest wszystko dobrze i moge sie pochwalic, ze byla z mezem we wtorek u lakarza po wynik labolatoryjny i okazalo sie ze JESTEM W CIAZY :-) na 100% tak bardzo jestem szczesliwa. Dzis ide sie zapisac do midwife bo potrzebuje dokument do pracy no i skierowanie na USG. Czy moglybyscie mi napisac czy w 4-5 tygodniu juz zrobia mi to badanie. chcialabym sprawdzic czy jest wszyatko w porzadku z Nasza Kruszynka. Tak bardzo sie ciesze !!! :-D Ide na pozne sniadanko. Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Gratuluje:-)
A USG standardowo robia w 12 i 20 tygodniu.
 
Ja tez sie pisze na spotkanko tylko gdzie i kiedy ?

moniska gdzie mieszkasz moze sie wybierzesz z nami i dowiesz cos ciekawego od matek polek

pozdrawiam papa;-)

PS; a co do spotkania to proponuje albo forest a w razie niepogody brodmarch :-)
 
marzenainiko - mieszkam na Sherwood, niedaleko polskiego Kosciola. Z przyjemnoscia sie z Wami spotakm tylko wszytsko zalezy od tego kiedy i o ktorej sie widujecie. Ja pracuje na popoludnie wiec z rana nigdy nie mam czasu a wieczorami jestem w pracy. Dni wolne tez mam ruchome i dowieduje sie o nich z tygodnia na tydzien wiec nawet nic nie mozna zaplanowac. Ale nic wierze, ze przyjdzie taki czas kiedy sie napewno spotkamy. Bede uwaznie sledzila co sie u Was dzieje. Dzis dzwonilam zeby sie umowic na spotaknie z midwife i musze czekac az 3 tygodnie do 15 pazdziernika. Czy to normalne??? Poza tym pewnie po tym spotkaniu jak skieruje mnie na USG to minie kolejne 3 tygodnie i bedzie juz listopad. Czy nie ma jakiejs szybszej drogi zeby zrobic USG chocby prywatnie. Chcialabym sie dowiedziec czy moja ciaza przebiega prawidlowo bo jestem pelan obaw bo mam prace, ze moze nie tyle duzo dzwigam ale caly czas sie schylam i chcialabym miec pewnosc, ze to nie zagraza Naszej Kruszynce. Dajcie znac Kobietki bardzo prosze. Moze ktoras z Was wie gdzie moge zrobic USG bez skierowania od midwife. Pozdrawiam
 
marzenainiko - mieszkam na Sherwood, niedaleko polskiego Kosciola. Z przyjemnoscia sie z Wami spotakm tylko wszytsko zalezy od tego kiedy i o ktorej sie widujecie. Ja pracuje na popoludnie wiec z rana nigdy nie mam czasu a wieczorami jestem w pracy. Dni wolne tez mam ruchome i dowieduje sie o nich z tygodnia na tydzien wiec nawet nic nie mozna zaplanowac. Ale nic wierze, ze przyjdzie taki czas kiedy sie napewno spotkamy. Bede uwaznie sledzila co sie u Was dzieje. Dzis dzwonilam zeby sie umowic na spotaknie z midwife i musze czekac az 3 tygodnie do 15 pazdziernika. Czy to normalne??? Poza tym pewnie po tym spotkaniu jak skieruje mnie na USG to minie kolejne 3 tygodnie i bedzie juz listopad. Czy nie ma jakiejs szybszej drogi zeby zrobic USG chocby prywatnie. Chcialabym sie dowiedziec czy moja ciaza przebiega prawidlowo bo jestem pelan obaw bo mam prace, ze moze nie tyle duzo dzwigam ale caly czas sie schylam i chcialabym miec pewnosc, ze to nie zagraza Naszej Kruszynce. Dajcie znac Kobietki bardzo prosze. Moze ktoras z Was wie gdzie moge zrobic USG bez skierowania od midwife. Pozdrawiam

Z tym czekaniem na polozna to tak jest.Ja "zameldowalam swoja 4 tg.ciaze pod koniec stycznia a dopiero w marcu przyszla do mnie polozna.Zrobila mi wszystkie badania morfologie,HIV,zespol downa,royczka i jakies inne juz nie pamietam i wyniki gdzies przepadly wiec jeszcze raz powtorka.
Z prywatnym skanem to nie mam pojedzia gdzie mozesz isc:no:Ale wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie na USG bo lekarz nie bedze w stanie jeszcze powiedziec czy wszystko ok.Jedynie moze powiedziec czy serduszko bije.
Najlepszym objawem ciazy sa mdlosci i wymioty to oznacza ze hormony ciazowe pracuja na najwyzszych obrotach i wszystko jest dobrze.Masz juz mdlosci.?estes senna?
 
Ostatnia edycja:
reklama
gabids - dzieki za odpowiedz. Najsmieszniejsze w tym jest to, ze nie czuje sie bardzo senna ,czasami mam tylko nudnosci ale bez wymiotow. Wiec nie wiem czy tak musi byc. Zyczyla bym sobie i innym ciezarnym tak sie czuc w ciazy jak ja. :-) Mam nadzieje, ze brak takich ojawow nie znaczy nic zlego. Czy polozna zawsze na wizyte przychodzi do domu?? Czy trzeba sie do takiej wizyty odpowiednio jakos przygotowac?
 

Podobne tematy

Do góry