reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

no hej!
baska, kuruj sie szybciutko i cos sie wymysli na przyszly tydzien:-)
Witaj ynka78, fajnie, ze dolaczylas!:-) z Kinia, na szczescie juz ok, przeszlo, podobnie jak Wiktorii, po dwoch dniach. a masz racje, ze to jakas taka plaga, slyszalam juz od trzech osob, ze w zeszlym tygodniu mialy to samo:baffled:.
Pozdrawiamy! no i ponownie wzywam reszte dziewczyn, mam nadzieje, ze nie chorujecie?:tak:
 
reklama
hejka!!
my nie chorujemy na szczescie. Jula jest niezniszczalna:-D. jeszcze nigdy nie miala jakiejs powaznej grypy czy czegos w tym rodzaju i odpukac, zeby tak zostalo!:tak:

noo my spacerujemy sobie a jakze. :laugh2:w weekend pojechalismy na mala wycieczke do rufford abbey. dzis pozegnalam mame. wiec teraz potrzebuje Was do towarzystwa:-D. samej jakos nie chce mi sie na spacery dluzsze chodzic..
piatek? jak myslicie?

pozdrowka!
 
Czesc! nam tez pasuje piatek:tak:. A moze tak dla odmiany spotkalybysmy sie w parku? np. na sherwooD, woodthorpe park ( czy jakos tak), swietne miejsce. Wiem, ze dla Gudrun nie ma problemu, bo ma blisko, a reszta? dalybyscie rade dotrzec? Jak nie to moze Arboretum? piszcie, co myslicie?
pozdrawiamy!
 
woothorpe jest fajne. poza placem zabaw jest tam jakis tropical house, ale jeszcze nie bylam. szkoda ze offrelia tak rzadko zaglada bo ona tez mialaby blisko.
ale pewnie dla reszty dziewczyn moglby byc problem..:tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny jak tam po spotkaniu?
Ja niestety nie dotarlam bo mialam wizyte u dentysty dokladnie na 12ta a poniewaz to za miastem to same rozumiecie:-)nastepnym razem napewno sie stawie:-D
 

Podobne tematy

Do góry