reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Dziewczyny sa ferie macie jakies plany???Spotykamy sie czy siedzimy w domach?
Odezwijcie sie i napiszcie co i jak:tak:
 
reklama
gabids - mam dwie chetne mamy na spotkanie - z forum polonianottingham:-)
pisza ze generalnie codziennie maja czas i godziny tez nie graja roli..
najgorsze ze ja tak naprawde to mam czas dopiero w sobote..chyba ze w piatek uwine sie z mama szybko (przyjezdza w odwiedziny do nas i musze ja z dworca odebrac)..a w czwartek znowu mam do londynu jechac:wściekła/y:choc to nic pewnego na szczescie!
bo tak to moglabym Was po prostu umowic i znowu plakac ze nie moge wpasc:-(

wiec wstepnie ustalamy czwartek?ale tak raczej wczesnie..kolo 11?daloby rade?

co inne mamy na to?
pozdrawiam!


ps. albo jesli tez w sobote idziecie ze swieconka do kosciola to moze umowimy sie razem o ktorej przyjdziemy?:D i zrobimy zlot mam w kosciele..hehehehe
 
Baska, spokojnego lotu i rowniez Spokojnych Swiat!:-).

Gabids, my oczywiscie chetne jak nie wiem co, ale daj nam moze jeszcze jutro na podkurowanie sie, co? U nas jak zwykle Kinia zaczela, teraz ja razem z nia! jutro zrobimy dzien gospodarczy i juz bedziemy wolne:-).
Pozdrowionka!
 
Hej:
No to czwartek bedzie ok
betsuuu cos wspominala ze w Broadmarsch bedzie Bob Budowniczy i to wlasnie w czwartek.Ja tez oponuje za wczesniejsza godzina i 11 jest ok.

To dziewczyny czwartek?????????????
 
hej
a ja chora , tak dla odmiany:wściekła/y:, lecze sie domowymi sposobami bo my nadal cycujemy wiec parcetamol i mleko z miodem, hmmm myslalam ze po powrocie z Polski szybko zrzuce te nadprogramowe kilogramy ktore zarobilam na mamy obiadkach , a tu nic trzeba sie leczyc - miod i ... czekolada:-p
no ale moze do czwartku bedzie lepiej...

annaoxi a jak u was zdrowko?, lepiej juz?

gudrun - moja tez ma takie czerwone miejsca, ma to juz od drugiego miesiaca zycia ale lekarz tutaj powiedzial ze to egzema i mamy na to masc hydrocortisone i emulsje diprobase, a lekarz w Polsce powiedzial ze to uczulenie na niektore jedzenia, no ale jedno jest pewne, ze to czeste u maluszkow

edziula i baska-keen - milego pobytu w Polsce

Natalka zaskakuje mnie prawie codziennie jakimis nowosciami, a w niedziele pierwszy raz stanela na wlasnych nozkach:-), oczywiscie podciagnela sie i trzymala caly czas ale ja bylam taka dumna:-D, a jak wracamy ze spaceru i ja sie jej pytam: " nie zmarzlas? nie nie nie?" a ona kreci glowka na boki, na pewno nie wiele z tego rozumie i nie wie o co mi chodzi ale to jest takie smieszne, przemieszcza sie na przerozne sposoby ale bez raczkowania,
boje sie zeby jej nie zarazic tym bardziej ze ona chcialaby byc caly czas przyklejona do mnie, ostatnio wyczytalam ze jest cos takiego jak kryzys osmego miesiaca ktory moze trwac kilka miesiecy i dzieci chca byc caly czas przy mamie, i czeste pobudki w nocy itd:sorry:, a ona juz tak ladnie spala w nocy to teraz jej sie odmienilo i kilka razy sie budzi z placzem, ojej moze jakos przetrwamy gudrun a jak u was? bo niedawno pisalas ze julka czesto w nocy sie budzi?

gabids a jak Angelinka? siedzi juz? dajesz jej zupki? a jak sypia? wstyd sie przyznac ale ja wczoraj dopiero pierwszy raz ugotowalam zupke dla Natalki, bo wczesniej caly czas dostawala tylko sloiczki, a zapasy przywiezione z Polski nam sie niedlugo skoncza a tutejszych jeszcze nie probowalam

ufff ale sie spisalam , mam nadzieje ze was nie zanudzilam, :rofl2:
pozdrawiamy
 
Hejka!!!
no to w takim razie czwartek! jestesmy umowione! rozumiem ,ze o 11 w Broadmarshu?:-)
Nafnia, ja niestety podobnie jak Ty! koszmarnie sie czuje i w dodatku mam wrazenie, ze zamiast sie poprawiac, to jest mi coraz gorzej:tak:, no ale nie poddaje sie! mam nadzieje,ze przejdzie! Kinia na szczescie tylko lekki katarek, wiec nie jest zle:-).
Jak to fajnie,ze masz juz taka duzutka pocieche!!! z dnia na dzien nowe postepy! a raczkowaniem sie nie przejmuj, jak widzisz jest jej calkiem zbedne, potrafi przemieszczac sie inaczej:-D. Kinia zaczela raczkowac jak juz umiala chodzic:-D,a niektore dzieci wcale tego nie robia, nie ma reguly i w niczym to nie przeszkadza.
postaraj sie jakos wydobrzec do czwartku, zebysmy sie zobaczyly!!!!:-)

Milego dnia!!!!!!!!!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry