reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

dziewczyny dziekuje za spotkanko:-). bylo bardzo milo..:tak:ale strasznie halasliwie dlatego z julka ucieklysmy.. niestety nie byla zbyt spokojna do konca naszej drogi do domu..:no:
ale teraz juz smacznie spi. i ja chyba pojde w jej slady bo jakos glowa mnie rozbolala, nie jestem przyzwyczajona do takiej chmary dzieci dookola jak w tym play area.:-D

wkleilam pare fotek. sa tutaj: Polonia Nottingham :: Zobacz temat - nasze spotkania

pozdrowionka!

ps. moze z niektorymi z Was spotkamy sie w sobote. moja mama nie da mi spokoju jak nie pojdziemy poswiecic jaja:confused2:. a przyjezdza juz jutro..
 
reklama
hej
my tez dziekujemy za spotkanko przepraszam ze z niektorymi nawet sie nie pozegnalam, ale dla nas tez bylo za glosno:tak:,
mala miala chyba troche atrakcji bo jak wsiadlysmy do autobusu to od razu zasnela i przespala zakupy w supermarkecie i cala droge do domu
mysle ze jak zrobi sie cieplej to bedzie lepiej spotkac sie gdzies na powietrzu np w parku, przynajmniej sie nie pogubimy
 
No czesc! I ja dziekuje, chociaz troche nam nie wyszlo:tak:, bo rozgardiasz rzeczywiscie straszny! nawet nie szlo pogadac:-(. Moze w koncu cos sie stanie z ta pogoda i bedzie mozna w plenerze, to bedzie ok!
Moje dziecko juz spi, bo jakims cudem nie zasnela w drodze do domu:szok:, za to teraz mam wolne!
Pozdrowionka!
 
Dla mnie tez bylo zbyt glosno,ale nastepnym razem umowimy sie juz w plenerze.

Dziewczyny nie wiem czy znajde chwilke zeby zajrzec na forum wiec juz teraz chcialam zlozyc wam zyczenia wielkanocne.


Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącęj z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie najblizszych osob.
Zyczy Gabids Z Andzelka i Fabkiem.
 
A tutaj sa drzewka,ktore posadzilam moim dzieciaczkom.Jesli ktos ma ochote zostawic po sobie jakis slad to zapraszam.

Hipp

Hipp
 
Czesc dziewczyny! ja tez pewnie nie znajde juz czasu jutro, wiec czas na zyczenia juz nadszedl:-).

Zycze wam i Waszym rodzinom spokojnych, cieplych Swiat spedzanych w milej, rodzinnej atmosferze! no i smacznego jajka oczywiscie! a dzieciaczkom bogatego zajaczka!:-D
 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie bliskich
oraz wesołego "Alleluja"


gudrun pisalas ze bedziecie swiecic koszyczek my jutro tez sie wybieramy to moze sie spotkamy

pozdrawiamy
 
0048.gif


Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!


nafnia - tak my juz sie szykujemy..bedziemy gdzies o 12. plus minus 30 min:-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry