reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

heja!
ja moze wreszcie do Was dolacze!tzn nie moze tylko na pewno:-D.
porobimy sobie pamiatkowe zdjecia;-)
bedzie najprawdopodnobniej jakas nowa mama z innego forum.

a w sobote jakby udalo sie spotkac, najpierw np pod kosciolem a pozniej na forescie to dolaczylyby do nas jeszcze 3 inne mamy z troszke wiekszymi dziecmi..co Wy na to?
ale tak czy inaczej do zobaczenia w czwartek!


nafnia - dzieki za linka!
moja mala juz w sumie spi ladnie z tym ze jak zasnie ok 19-20 ma wciaz ta pobudke jak tatus wraca z pracy..ale jak zasnie kolo 23 to juz do 8.takze wstajemy rano wszsyscy a mama do pracy o 9:-).a dzis mnie w pracy odwiedzila, i troche balaganu narobila ale bylo sympatycznie:-D

julisia tez czesto mowi "nie" i kiwa glowka..i to jest przezabawne:-)

pozdrowionka!
 
reklama
hej
no ale moze do czwartku bedzie lepiej...

gabids a jak Angelinka? siedzi juz? dajesz jej zupki? a jak sypia? wstyd sie przyznac ale ja wczoraj dopiero pierwszy raz ugotowalam zupke dla Natalki, bo wczesniej caly czas dostawala tylko sloiczki, a zapasy przywiezione z Polski nam sie niedlugo skoncza a tutejszych jeszcze nie probowalam
Mala juz zajada wiele pysznosci.Zupki to standard.Daje jej rowniez kasze manne,jogurtty,serki.Dzisiaj wprowadzimy zoltko jaja.Pozatym zaczyna juz samodzielnie siedziec,ale trzeba uwazac i jeszcze rozkladac wkolo poduszki.Zabkow jeszcze nie mamy,ale juz cos sie dzieje.Przesypia cale nocki od 20 do 7 rano.
Widzialam duzy wybor sloiczkow Gerbera na Radford Rd.w Kubusiu,ceny calkiem przyzwoite,a wiem ze dawales malej Gerbera i lubila.
 
hej
my tez prawdopodobnie bedziemy jutro w Brodmarsh, ale w ktorym miejscu sie spotykamy?, aha i nie jestem pewna ale chyba dolaczymy do was troche pozniej, w zaleznosci od tego jak bedzie wygladala nocka, bo po takim nocnym marudzeniu moja mala pada okolo 10.00 i spi okolo 45minut, wiec jak sie obudzi dam jej zjesc i w droge
gabids dajesz juz serki? a jakie jogurty? bo tu chyba nie ma danonkow? ja dopiero kilka razy dalam mojej jogurcik ale taki z gerbera w sloiczku:zawstydzona/y:, chyba powinnam sie juz troche wyluzowac i dawac jej wiecej rzeczy, teraz wlasnie gotuje jej zupke i tez dodam zoltko, troche mnie martwi ze mala nie chce nawet patrzec na sztuczne mleko , tylko kaszki jej robie na bebiko2, a nie wiem czy mojego jej jeszcze wystarcza,
 
hej
gabids dajesz juz serki? a jakie jogurty? bo tu chyba nie ma danonkow? ja dopiero kilka razy dalam mojej jogurcik ale taki z gerbera w sloiczku:zawstydzona/y:, chyba powinnam sie juz troche wyluzowac i dawac jej wiecej rzeczy, teraz wlasnie gotuje jej zupke i tez dodam zoltko, troche mnie martwi ze mala nie chce nawet patrzec na sztuczne mleko , tylko kaszki jej robie na bebiko2, a nie wiem czy mojego jej jeszcze wystarcza,
Daje zwykly naturalny,pelnotlusty jogurt czasami rowniez kozi.A serki to petits filous.
 
ale wracajac do spotkania...umawiamy sie tam na tym "placyku zabaw" w broadmarshu?
czy macie inna propozycje..jesli ma nas byc tak duzo to jeszcze sie pogubimy:happy:
 
czesc dziewczeta! ja mysle, ze standardowo przy "play area" bedzie najlepiej, nikt sie nie pogubi, no nie?
no to do jutra!!!!! pa pa
 
Dziewczyny my bedziemy tylko troche sie spoznimy bo czekam na przesylke.Do zobaczenia.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry