reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

HEJ MAMUSKI!!:-)
NO MY JUZ W POLSCE!!POGODA OKROPNA WJEJE PADA brrryyy zimnoo!!!MOJ MALUSZEK DZIELNIE ZNIOSL PIERWSZY LOT SAMOLOTEM ZUCH CHLOPAK!!MAM NADZIEJE ZE POPRAWI SIE POGODA I NIE SPEDZE MOICH WAKACJI SIEDZAC CALY CZAS W DOMU!!???:baffled::confused:MALY JEST PRZEZ DZIADKOW I WUJKOW I CIOTKE JUZ ROZPIESZCZANY CO TOBEDZIE??:confused:JUZ SIE BOJE POWROTU DO DOMU!!:confused::-D;-)
OK DZIEWCZYNY SPEDZAJCIE AKTYWNIE CZAS ZE SWOIMI POCIECHAMI NA SPOTKANIACH FORUMOWICZEK Z NOTTINGHAM!!!:-)
POZDROWIONKA
 
reklama
hej
ojejku my tez niestety odpadamy, musimy siedziec w domu i czekac, bo ktos ma nam przyjsc zmienic wodomierz, pomiedzy 13.00 a 17.00, strasznie dlugo, mam nadzieje ze szybko przyjedzie, bo tak jestesmy uwiezione...
poza tym u nas nic ciekawego, po przyjezdzie z Polski oczywiscie mam dola i sobie w nim siedze, ze ledwo mnie z niego widac:baffled:...
mala juz troche sie oswoila z "nowym" otoczeniem, bo na poczatku tylko caly czas sie rozgladala i chciala byc tylko u mnie na rekach, taty nie widziala 2 miesiace i jak wzial ja na rece to sie rozplakala:szok:, no ale juz lody przelamane i znow sa przyjaciolmi:-D
ok , koncze bo mala zaczela marudzic i juz jest u mnie na kolanach a troche zle sie pisze jedna reka
ide zjesc duuuuzo czekolady:-D:-)
 
nafnia pojedz sobie czekoladki pojedz:-)To dlugo Nastka tatki nie widziala,az nie poznala:szok::szok:Jak tylko pogoda sie poprawi to zaraz Cie z dola odkopiemy:-D
No i napisz co juz Nastka potrafi,a jak z jedzeniem?Nawiozlas Gerbera czy sama gotujesz?
annaoxi zdowka dla Kingi i zeby sie nie meczyla.Fabek tez chory to znaczy moim zdaniem bo lekarza zdaniem to okaz zdrowia.nawet paracetamoli nie przepisal.

No to od poniedzialku laba,nie bede wstawac rano i pchac wozek do szkoly.
 
nafnia - nie lap dolow! fajnie ze juz jestes w nottingham..ale wiem jak sie czujesz..ja tez czesto depreche lapalam, siedzac samej w domu z dzieckiem o nia nie trudno..:-(
bedzie dobrze, my Ci pomozemy!:tak:
(a ta czekolada to dla Ciebie czy Natalki:-D. bo moja julka juz dokladnie wie gdzie w domu trzyma sie czekolade i tylko podchodzi do szafki i wola:ee eee eee, albo sama sie czestuje pod nieobecnosc mamy:-)).
ogladalam zdjecia malej na naszej klasie..boze jaka ona juz duza!!!no ale przeciez ile czasu minelo od naszego ost spotkania..juli tez bys "nie poznala", smiga ze ciezko za nia nadazyc:-D. ach te dzieci...:happy2:


a tak w ogole to musze sie Was o cos zapytac, dzis bylam z mala u lekarza ale mnie to nie satysfakcjonuje. pojawily sie juz z miesiac temu na jej nozkach takie dziwne czerwone plamy, szorstkie w dotyku..mojej kolezanki coreczka tez takie ma(ale na brzuszku)..moze ktoras z Was tez sie spotkala z czyms takim?czy to atopowe zapalenie skory?alergia..hmm nie wiem..a co powiedzial lekarz?ze skora jest wysuszona!!:szok:. i dziwnym trafem tylko na nozkach tak..heh..ach Ci lekarze..


pozdrowka!!
 
Etka nic sie nie martw rozpieszczaniem od tego wkoncu sa dziadki.A Ty odpoczywaj ile wlezie.
 
Czesc! edziula, korzystaj i odpoczywaj! fajnie, ze maly dobrze zniosl lot, zawsze to mniejszy stres na przyszlosc:-).
nafnia, wspolczuje biedaku, chociaz nie powiem ze u mnie jakos lepiej:-D, ale czekoladka bywa, ze pomaga, chociaz na chwilke, wiec smacznego!:-)

Gudrun, kinia miewala takie plamki w roznych miejscach, dermatolog zapisal nam na to krem przeciwgrzybiczy. moze masz w domu jakis clotrimazol, pimafucin, pimafucort, cokolwiek, to sprobuj jej smarowac ze 2 razy dziennie, na pewno jej nie zaszkodzi, Kinia dostala pierwszy raz jak miala niecale pol roczku! Jak nie masz to sprobuj kupic tutaj, wiem ze clotrimazolum jest na pewno i nazywa sie tak wlasnie. A jak sie nie da, to zglos sie do cioci Ani, pozycze:-), oddasz jak Ci przysla z Polski:-D

No wlasnie, Wasze dzieci zaczynaja ferie od poniedzialku, mam nadzieje, ze wszyscy sie wykuruja i pogoda sie poprawi, no i wszystkie place zabaw nasze!!!:-D
 
Gudrun na te plamki pomoze Alantan,clotrimazol i sudocrem trzeba smarowac tak jak Ania napisala 2 razy dziennie i przejdzie :tak:Clotrimazol w masci jest a Asda -ostatnio kupowalam a jak nie to napewno w Medin,nie ma sie czym martwic to nic groznego:-)
 
dzieki lasski za pomoc:-D
zaczelam smarowac od wczoraj jakims daktacortem ktory dostalismy od lekarza..
zobaczymy jak nie poskutkuje to sie zglosze do cioci Ani:-)

baska_keen - my juz jestesmy umowione na fotografowanie w plenerze:-) czyz nie??. widzisz tak to nawet bysmy sie nie dowiedzialy ze obie lubimy robic zdjecia?
inne mamy tez zapraszam na forum polonianottingham.com, bo to tam sie zesmy zgadaly..
choc widzialam ze niektore z Was juz sa, z tym ze cicho tam jak i tu..czy juz nikt nie uzywa komputerow??:happy2:

pozdrawiam i zycze milego weekendu!!:cool2:


ps..aa to pewnie przez przedswiateczne porzadki?.. czemu jak zwykle tylko mi sie nie chce..;-):confused:??
 
reklama

Podobne tematy

Do góry