reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Hej dziewczynki:)
Fajnie ze spotkanie sie udalo ja dzisiaj niestety nie moglam,ale nastepnym razem dolacze do tak zacnego grona:-)
 
hej!!
fajnie że spotkanko wam sie udało:tak:
ja byłam przekonana że uda mi sie do was dołaczyc ale ,...:-:)no:
trudno nastepnym razem:tak:
pozdro...........
 
A zalujcie dziewczyny, zalujcie!:tak: fajnie bylo!
Ja tez bardzo dziekuje za spotkanko!!!! Kinia bardzo szczesliwa i zmeczona, zasnela w wozku i spala prawie do 17:-D. I zaraz tez pytala, kiedy znowu sie spotkamy:-).
No i mam nadzieje, ze niedlugo!...
 
A co tutaj tak pusto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:szok::szok::szok:
Piszcie dziewczynki jak tam po dniu kobiet i co dostalyscie od mezczyzn swojego zycia:-D;-)
 
taa do nas wczoraj puka jakis facet..otwieram i daje mi wielki bukiet kwiatow..patrze na karteczke..a to do siostry mojego faceta:wściekła/y:..wiec ze smutna mina musialam je oddac:-:)-(.
a tak to bylam na spotkaniu polonii i tam dostalam roze (jula tez:-))..natomiast moj mezczyzna..hh..po powrocie z pracy poszedl spac i tyle go widzialam;-).
moze dzis jakos to nadrobi:-).

a widze ze wiosna pelna geba zawitala..czyli nic tylko spaaaccerrrkii!!:cool2:
 
hej
melduje sie po powrocie, dluuugo mnie nie bylo, podroz minela nam ok, Natalka w samolocie byla bardzo dzielna - moj maly podroznik, ale ja oczywiscie wczesniej musialam sie wymartwic "jak to bedzie":-p:baffled:
teraz mamy nadzieje ze bedzie piekna wiosna i bedziemy smigac na spacerki, zatem czekamy na nastepne spotkanka...
pozdrawiamy
 
:szok: hej !!!!
pogoda dzis ładna :-D:-)
oj co sie dzieje -CISZA ,CISZA na forum :szok:
buuuuuuuuuuuuuuuuuu.......................................
ach moj bartus to zaczoł padac na ziemie jak mu czegos nie daje,
traci grunt pod nogami hihihihiih
damy rade przeczekamy :tak::-)
pozdrawiam cisze papapaapap:baffled:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry