reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

TERAZ TO CHYBA WYJDZIE:wściekła/y:

url=http://www.maluchy.pl]
li-11356.png
[/url]
 
reklama
etka fajny suwaczek:-)

Ja nie wiem czy bede tym bardziej ze zimno jak nie wiem.No ale zobaczymy.
 
DZIEKI gabids STARALAM SIE :-):-p
MAM NADZIEJE ZE ZALAPIE SIE DZISIAJ NA WMIARE ODPOWIEDNIA POGODE BO JESTEM ZNUSZONA ISC NA WIEKSZE ZAKUPY LODOWA SWIECI PUSTKAMI:-DJA UCIEKAM BO ZACZNIE MI JESZCZE PADAC I NIE BEDE MNIALA CO WZEBY WLOZYC:-D:-)
 
Hejka! a my wybieramy sie do przedszkola, Kinia juz placze, zebym z nia zostala:-(. stres mnie zezre z kopytami!!!!!!!!!!!!!!:tak:
Zycze milego dnia!!! no i pogody, na razie nie jest zle, przynajmniej u mnie:-).
Do zobaczenia jutro! 12.30 przy play area! pozdrowionka!
 
czesc dziewczyny. i szczegolnie witam gudrun(tak kamila to ja i pozdrawiam Cie serdecznie)a Julka niezle juz urosla...
mam pytanie czy ktoras z dziewczyn rodzila w city hospital jesli tak to jak wrazenia?????
 
hejka!
sonieczka79- ja rodzilam w city hospital i bylam :-):tak::-D zadowolona
opieka ok. (ja miałam cc ) wiec spedzilam kilka dni w szpitalu
pozdrawiam......;-)
 
reklama
Sonieczka ja tez rodzilam w City i tez uwazam ze jest spoko duzo lepszy niz Queens-przedewszystkim jest mniejszy przez co wydaje sie przytulniejszy,co do opieki medycznej jestem bardzo zadowolona,mialam bardzo trudny porod a oni robili naprawde co mogli aby bylo lepiej:tak:Polecam.
 

Podobne tematy

Do góry