reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
czesc dziewczyny! umowilam sie z edziula we czwartek w miescie, kto idzie z nami? zapraszamy!!!:-) jak bedzie cieplo, to pospacerujemy, a jak nie, to jak ostatnio skoczymy na kawke do broadmarshu, co? godzina na razie jest dowolna, mysle, ze 12-13 bedzie ok, dla mnie im wczesniej tym lepiej.:-)
Pozdrowionka!!!
 
No fajnie ze spotkanko sie kroi ja nie gwarantuje swojej obecnosci,ale postaram sie.
 
a mnie jak zwykle nie pasuje:sorry2:..zbyt zajeta jestem ostatnio..w czwartek bede znowu przeprowadzac wywiad:-) (wczoraj robilam dwa:-p). bawie sie w dziennikarke a co:-D..jak opublikuja "sneinton newsletter" z moimi artykulami dam Wam znac..moze bedzie wersja pdf to posle linka:-)

jula sie troche uspokoila..wczoraj wybawila sie na zajeciach w bibliotece pozniej wyszalala w broadmarshu i zaraz inne dziecko..:tak:
dzieki za rady!!nikt tak nie pocieszy jak doswiadczone mamy!!:-D

annaoxi - widzisz jak przedszkola sie przydaja, tak to laurke dostalas a my musimy czekac do 26 maja:-p

sonieczka79 - czy Ty jestes ta Sonia ktora znam?bo i rocznik by sie zgadzal i termin porodu jakos tez no i imie nie takie popularne..bylismy razem na kornwalii?:-)

pozdrowka!!
 
HEJ MAMUSKI !!:-)


NO MAMUSKI SPOTKANKO SIE SZYKUJE JA NA 100% BEDE !!ZORGANIZOWAC SOBIE TAK CZAS ABY SIE ZALAPAC NA SPOTKANKO !!:tak:
POZDRAWIAM
 
CIEKAWE CZY WYJDZIE TERAZ??
<a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-11356.png">mój suwaczek</a>
Aby otrzymać
 
reklama
TERAZ TO CHYBA WYJDZIE:wściekła/y:

url=http://www.maluchy.pl]
li-11356.png
[/url]
 

Podobne tematy

Do góry