reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej hej!!TROSZKE NAMI WTRZASNELO DZISIEJSZEJ NOCY!!???JA JESZCZE NIE SPALAM A TU POD MAIMI NOGAMI PODLOGA SIE TRZESIE !!BYLAM JUZ PRZYGOTAWANA Z MALYM UCIEKAC NA ZEWNATRZ HIHIHIHIHI NOGI TO PRZEZ GODZINE MI SIE JESZCZE PO ZDAZENIU TRZESLY !!! I JESZCZE JESTEM PRZERAZONA!!!!O BY SIE TYLKO NIE POWTORZYLO!!!



JA TO JESTEM ZAWSE ZASPANA annaoxi CALUSKI DLA KINGUSI Z OKAZJI URODZINEK!!
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY NIE SIEDZIEC W DOMU NA SPACERKI!!!
 
reklama
hejka!!
OJ dzialo sie działo w nocy :-)
ja tez nie spałam ,a mój M wstał bo mysla że to ja go do pracy budze :szok::-D
SZOK:szok:
pozdro.....;-)
 
anka zwroc uwage dzisiaj na suwaczki Twoich dzieciaczkow.Same 1 i 6:-)
 
hej
annaoxi duzo zdrowka dla Kingusi z okazji urodzinek od cioci Ani i Natalki - ja troszke spozniona :zawstydzona/y::-)

my mamy juz bilet:tak:
ale ja jestem w szoku !!!!! co wy piszecie ??? trzesienie ziemi?:szok:
 
My tez o 1 w nocy nie spalismy!Piotr myslal ze ktos nam samochodem w dom przyłozył a ja siedzialam na łozku i mialam wrazenie ze razem z podłoga wpadniemy na dol do salonu-koszmar:szok:
Dzieci sie pobudzily,niewiedzielismy co sie dzieje dopiero jak zobaczylismy przez okno ze sasiedzi powyskakiwali na ulice dotarlo do nas co to bylo.
Odrazu pomyslalam sobie o Annaoxi i Kini ze one siedza same:-(mam nadzieje ze za bardzo sie nie wystraszyly:tak:
 
boze jak ja bym byla sama w domu to bym chyba umarla ze strachu:no:..zaraz obudzilam lukasza i wylecial na dwor zobaczyc co sie dzieje..bylismy przerazeni jak nie wiem co. budzisz sie w srodku nocy a tu caly dom sie trzesie jak galareta..nie wiedzialam nawet potem czy to byl sen czy jawa takie to bylo niewiarygodne..:tak:
na szczescie Jula sie nie obudzila ogladala do polnocy teletubisie i porzadnie ja zmulily:-)
czytalam ze trzesienie mialo az 5 w skali richtera i byl najsilniejsze od 25 lat. epicentrum bylo w lincoln...tam ludziom kominy z dachow pospadaly..sa nawet ranni...:szok:
koszmar!!:shocked2:
 
Dziewczyny prosze was nie piszcie tak duzo bo nie wyrabiam z czytaniem:confused:
 
No hejka dziewczyny!!! no, niech Ci bedzie Gabids, napisze cos;-). Trzesienie ziemi fajne bylo rzeczywiscie, myslalam ze umre jak sie przebudzilam na trzesacym sie lozku...... ale wiecie, nie chcialo mi sie wierzyc, ze to moze byc to! tez myslalam, ze ktos przywalil w nasz dom:-) Kinia spala sobie smacznie i nic jej nie ruszalo, cale szczescie:tak:. A wczoraj balam sie polozyc spac, w obawie zeby sie nie powtorzylo, koszmar jakis!!!!!!!!:-(
A moje dziecko wczoraj w przedszkolu odwalilo numer:-D, juz nie bylo tak dobrze jak ostatnio, jak tylko weszlysmy, to zaczela plakac, w koncu udalo mi sie jakos ja przekonac zeby zostala, ale chciala siedziec w swoim wozku, no i jak wyszlam to od razu poszla spac i przespala cala sesje:-), jak wrocilam po nia to sie obudzila cala szczesliwa, ze juz mozna do domu, hahaha... potem mi opowiadala, jak pani ja pobujala w wozeczku i sobie zasnela! to jest modelka! kazdy sposob dobry, zeby przetrwac bez mamy!

Dzieki dziewczyny za spoznione zyczenia, wiem ze serdeczne, wiec nic sie nie stalo:-)
 
annaoxi nie dziwie sie ze kinia usnela.Takie nudy bo tylko dwojka dzieciaczkow.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry