reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej!!
dzieki dziewczyny za info :tak:
witaj gudrun :-)

:-)dobra to do żeczy kiedy jest jakies spotkanko??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prosze o odp.:-D
pozdro......Anka;-)
 
reklama
HEJ MAMUSKI!

DAWNO TU MNIE NIE BYLO!!OSTATNIO DUZO U MNIE SIE DZIEJE!!DOPADLAO MNIE OSTATNIO JAKIES CHORUBSKO NA POL ZYWA CHODZILAM A TO PRZEKLETA GRYPA ZOLADKOWA PRZYLAZLA!! I DO TEGO MALY MI MARUDZI BO ZABKUJE MAMY JUZ DWA ZABKI:tak::szok:I TEZ JEST KILKA DOBRYCH WADOMOSCI SWIETA SPEDZE W POLSCE Z MOIM MALUSZKIEM BO KOLEJNYCH SWIAT NA WYSPIE JUZ BYM NIE ZNIOSLA!!!:no:ODLICZAM DNI DO WYLOTU.
NA SPOTKANKO TO JA SIE PISZE:-)
POZDRAWIAM I TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO
 
anka spotykamy sie zazwyczaj jak jest ladna pogoda.Teraz to wiadomo - lodowa.
 
gudrun wlasnie obejrzalam na naszej zdjecia.Bylas w Warszawie?!?Az mi lza w oku zakrecila!:-(Ja chce do domu buuuuuuuu juz nie bylam 1,5 roku.
 
wlasnie obejrzalam na naszej zdjecia.Bylas w Warszawie?!?
tak pojechalismy na koncert the cure do warszawy..pogoda jak widac na zdjeciu nic nie lepsza:-). wiele czasu na zwiedzanie nie mielismy ale bylam milo zaskoczona wawa. naprawde mi sie podobalo..szkoda tylko ze bilet z katowic kosztowal nas oboje 178 zl!!
teraz juz jestesmy pewni ze wracamy do polski na stale..tylko pytanie kiedy??

dobra to do żeczy kiedy jest jakies spotkanko??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no wlasnie kiedy? ja teraz juz nie odpuszcze..co prawda mala ma gila niemilosiernego po powrocie ale w koncu od tego sie nie umiera;-)
takze next week?

ps. a oto 300 min na sekunde panny juliettki:-D



6f3d7a69b4669464.html
 
hej !!
gudrun super fotki :-)
a co do spotkania to mi pogoda nie przeszkadza ,byle tylko nie padało ;-)
wiec w nastepnym tygodniu ja chętnie:tak:
pozdrawiam>>>>.
 
Czesc dziewczyny!!!!!!!!! strasznie dawno mnie nie bylo, jakos nie mam weny....:no:. No i duzo sie dzieje! mialysmy stresujacy tydzien, poniewaz moje dziecko zaczelo chodzic do takiej grupy, przygotowujacej do przedszkola, 2 razy w tygodniu. We srode bylysmy caly czas razem, a dzis zostawilam ja sama:-(, no i wytrzymala ponad godzine, potem zaczela plakac:tak:. ale i tak jestem z niej dumna!!!!!!!!!! myslalam, ze bedzie gorzej.A najciekawsze w tej grupie jest to, ze uczeszcza dwojka!!! dzieci, a opiekuja sie nimi trzy panie!:-D Jaja, co? a wszyscy mowia, ze takie numery sa mozliwe tylko w Polsce.
Poza tym zdrowko w kratke, raz lepiej, nastepnego dnia znowu koszmar:wściekła/y:. Ale nic, moze w koncu przyjdzie wiosna i wszyscy ozdrowiejemy!!!:-)

Jesli chodzi o spotkanie to ja moge tylko we wtorki i czwartki, wiec jakby mozna ktorys z tych dni.................

No to zmykam do kuchni, bo moj prawie trzylatek jutro wydaje przyjecie:-D, no i trzeba zrobic "tojcik"!
Pozdrawiamy wszystkich! Dobrej nocy!!! pa pa
 
Witam wczesna pora z kawusia:-)
Annaoxi super ze Kinga ladnie przyjela rozstanie z mama.A sa szanse ze bedzie czesciej uczeszczala do tego przedszkola?A co do ilosci dzieci w gropie to jestem w szoku.Myslalam ze gropy sa pelne bo tyle sie czeka na przyjecie.Dziwne:szok::szok::szok:
A ze zdrowiem u mnie bylo tak samo,jednego dnia lepiej a nastepnego umieralam,ale biore witaminy Multibiona i lykam magnez i powoli dochodze do siebie.
gudrun Julka to prawdziwa modelka:-)A i wyslam do Ciebie fotke na meila.
etka gratuluje zabka,a moze juz dwoch:-)Ale szybkie te chlopaki.U mnie narazie cisza.
 
reklama
anka1234 mala poprawka.Sklep Home bargain jest w Heanor,a nie w long eaton.
 

Podobne tematy

Do góry