reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Czesc dziewczyny! ja mam pytanko, gdzie w Nottingham najlepiej wyposazyc noworodka? wiecie: lozeczko, wozek, no i wszystko co trzeba... wy jestescie swiezo upieczone mamy, poradzcie!:-) kolezanka kolezanki potrzebuje odpowiedzi w tej kwestii.
z gory dziekuje!
Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
hejka!!
musze sie czyms pochwalic: wreszcie rozpoczelam prace:-). co prawda narazie nieodplatnie - w charity shop ale zawsze:tak:
juz pierwszego dnia robilam mase rzeczy, a to nauka obslugi kasy, a to wystawianie towaru..przyda sie jak nic a poza tym fantastyczna atmosfera.
nie moge juz chodzic do collegu na angielski bo siostra mojego faceta ma prace na 3 zmiany wiec to swietna okazja poprawienia language skills:-D.
no i w piatek mam interview o prace w bibliotece. zyczcie mi powodzenia bo stresuje sie cholernie!!:baffled:

annaoxi - jesli ma sporo kasy to najlepiej mothercare - tam jest wszystko..a jak chce uzywane to..carboot na colwicku - tam za grosze mozna skompletowac wszystko od lozeczek, wanienek, ubranek do zabawek..

a Kingusia ma dzis urodzinki??czy tak??to wszystkiego naj naj i milion buziaczkow od cioci kamili i julisi!!
tygrysek

tygrysek.gif


gabids i annaoxi - dzieki za foty, juz sa na forum poloniinottingham.com

no nic uciekam bo trzeba wreszcie jakis obiad ugotowac:-)
 
gudrun trzymam kciuki zebys dostala te prace w bibliotece.
A tak na marginesie to musze sobie u Ciebie chody wyrobic cobys cynk dawala jak jakas fajna dostawa ciuchow i ciuszkow w charity chopie bedzie.A w ktorym sklepie pracujesz?
annaoxi Boots, mothercare,john lewis,a jesli chodzi o ubranka to next,primark,h&m i T.K Max.A w sieci mozesz kupic uzywane na ebay no i nasze poczciwe carbootki.Polecam na Colwic i Calwerton.
betsuuu a moze my o roznych sklepach myslimy bo w sobote mowie do mojego chodz pojedziemy na long eaton do home bargains bo betsuuu mowila ze tam tez jest.My zazwyczaj jezdzilismy do Heanor,ale to dosc daleko jest wiec long eaton bylo niezla propozycja.Ale naprawde zjezdzilismy wszystkie te ryneczki gdzie jest tk max,albo po drugiej stronie kolo lidla i nigdzie nie bylo home bargains.Moze niedawno zlikwidowali.
 
:-)KINGUSIU!!!:-)

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)
życzy ciocia Ania,Jakub i Bartek

Birthday_pooh.gif
 
gabids - dzieki!!:-)
dzis pojechalam do tej biblioteki..bardzo fajna ale jakos nie widzie siebie tam. mnie zalezalo na pracy w centralnej przy polskich ksiazkach i z polakami..a na top valley raczej nie ma nikogo..wciaz sie boje ze nie podolam nawet jak by mnie przyjeli...:-(

pracuje w cancer research charity shop. narazie sa tam glownie ciuszki dla bardzo malych dzieciaszkow. jak bedzie jakas dostawa pewnie ze dam znac.:tak: dzis stalam na kasie przez prawie 2 godziny..sama!!:-Dtakze pierwsze strachy mam za soba. nie bylo zle nawet udalo mi sie nie pomylic:-)
zapraszam zatem wszystkie mamy na zakupy u mnie:-D

pozdrowka!!
 
Dziewczyny!!!!!!!! dziekujemy serdecznie za wszystkie zyczenia! Kinia bardzo sie cieszyla z obrazeczkow:-).
Gudrun gratulujemy pracy!!!!!!!!! no i trzymamy kciuki za nastepne:tak::-)
I dziekuje za info w sprawie wyposazenia malucha, zawsze mozna na Was liczyc!:happy2:
 
reklama
Dziewczyny czy was tez przerazilo to trzesienie ziemi dzisiaj w nocy okolo 1 ?
Ja myslalam ze moj budynek sie zawali.Szok
 

Podobne tematy

Do góry