reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc laski:-)
A na demna krazy jakas zaraza,co jest lepiej to znowu na zajutrz umieram.Wyczerpalam juz wszystkie dostepne medykmenty i nic.
Znacie cos dziewczyny co by postawilo mnie na nogi?Wykluczajac paracetamol:-)
 
reklama
Czesc laski:-)
A na demna krazy jakas zaraza,co jest lepiej to znowu na zajutrz umieram.Wyczerpalam juz wszystkie dostepne medykmenty i nic.
Znacie cos dziewczyny co by postawilo mnie na nogi?Wykluczajac paracetamol:-)


U nas w domu swietnie sprawdza sie dostepny w ASDA taki rozgrzewacz o nazwie LEMSIP MAX cold&flu Breathe easy(pudelko jest zielono-czerwone) stawia na nogi w moment.
Rozpuszcza sie ten specyfik w cieplej wodzie ma lekko cytrynowy smak i naprawde jest godny polecenia:-) do tego jeszcze polecalabym ci codzienne branie magnezu:tak: powraca wtedy chec do zycia!!!
Mam nadzieje ze ci to pomoze:-)Pozdrawiam

P.S czy to ty potrzebowalas ta witamine D3?
 
hej dziewczyny !!!
powiedzcie mi czy w Nottingham jest sklep *home bargins* :confused:
może jakieś spotkanko?? :-) :tak::-D
pozdrawiam ;-)
 
hej :-)
witam z kawusia, mala wlasnie zasnela wiec chwila relaksu...
my juz niedlugo wracamy do Notts, w zwiazku z tym mam do Was pytanko, czy ktoras z Was zabierala kiedys i wozek i fotelik samochodowy, bo z tego co wiem to mozna zabrac jedna z tych rzeczy... w ta strone mielismy tylko fotelik, ale mamy tu fajny wozek i chcialabym zbrac go ze soba do UK...

betsuuu , gabids nie chcialabym Was rozczarowac ale Lemsip jest wlasnie na bazie paracetamolu, no ale stawia na nogi to fakt i to dosyc szybko, my tez to najczesciej stosujemy:tak:, jesli chodzi o magnez to tez popieram i dodatkowo profilaktycznie rutinoskorbin - wzmacnia organizm i uodparnia,

pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowka:-)
 
BETSUUU wiem lemsip jest rewelacyjny bo ma efedrynke.:-)
anka ja nie znam na jakiej to jest ulicy,ale wiem ze ten home bargain jest w takim centrum handlowym przy trasie.Napewno traficie.
nafnia to kiedy przylot? A i widzialm na Alfreton Road u turkow sloiczki Gerbera.Maly wybor,ale sa.
gudrun jestes juz w Notts? Jak bylo w polszy?
Annaoxi co u Ciebie?Jak zdrowko?
 
nafnia - ja jak Gabriel byl maly (4-5 lat temu) zabieralam obydwa!!!! wszystko zalezy zarowno od linii jak i od osoby ktora cie odprawia, ja latalam zarowno Wizzair'em, Lot'em jak i Ryanair'em i nigdy nie bylo problemu!!!!!!!!!!!
zadzwon do informacji linii i sie wywiedz na wszelki wypadek ale ja bym zaryzykowala i wziela obydwie rzeczy!!!!
 
Anka ten sklep jest w Long Eaton niedaleko Tesco,praktycznie w centrum.Rynek jest tam nie duzy wiec łatwo znajdziesz sklep tym bardziej ze jest jednym z wiekszych i trudno go ominac.

 
reklama
czesc dziewczyny!

my juz spowrotem!minelo jak z bicza strzelil. sporo rzeczy nie zdarzylismy zrobic, wszystko jak zwykle w biegu:baffled:. ale pojadlam sobie pysznych pączkow i pizzy:-D.
troche "odzwyczailam" sie od julki;-), a teraz znowu pobudki o 7 i cale dnie zabaw meczacych.;-) dziadkowie za to uradowani, nie chcieli ukochanej wnusi oddac:-)..
ale bylo minelo, anglio witaj ponownie..


dziewczyny mam informacje z pierwszej reki.:tak: powstala nowa strona o nottingham - ma swoje forum.
jest tam miejsce na forum mam - i chcialabym Was tam zaprosic.:-)
w temacie MAMA I JA mozecie dodawac zdjecia dzieci, umawiac sie na spotkania, udzielac porad - czyli generalnie wszystko co tu..nie wiem czy mamy sie ochote przenosic - ale w wolnej chwili zajrzyjcie

link wejsc nie chce ale adres jest taki: polonianottingham.com
 

Podobne tematy

Do góry