reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

betsuuu widze ze jestes bardzo obeznana w temacie praca w Notts.Super jak bede cos szukac to juz wiem do kogo sie zglosic po rade.:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny! a my w zwiazku ze srednio spacerowa pogoda, mialysmy dzis pracowity dzien! umylysmy z Kinia wszystkie okna, wypralysmy firanki, no i wreszcie widac porzadnie swiat;-).
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i zyczymy milego weekendu!:-)
 
witam wszystkie mamy z nottingham W Angli a takze w nottingham jestem od prawie 4 miesiecy Mam corke Zosie 2 latka Niestety nie ma jej tu ze mna ale bardzo chcialbym ja tu sciagnac Nie czytalam wszystkich Waszych postow a chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na temat tutejszych przedszkoli Jak funkcjonuja Kiedy trzeba zapisac dziecko zeby sie dostalo Intersuja mnie przedszkola powiedzmy panstwowe Bardzo dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
 
najwiecej informacji znajdziesz na stronie rzadowej: ChildcareLink For National and Local Childcare information
tu podaja ci wszystkie opcje i liste opiekunow/przedszkoli panstwowych/prywatnych w kazdym miejscu w kraju

z doswiadczenia (niewielkiego, mimo iz mieszkam w Anglii od 6 lat) przedszkola prywatne sa drogie, panstwowe zwykle sa tylko rano i biora dzieci od 2.5 roku zycia
dziecko 3-letnie ma prawo do 5 sesji w tygodniu za darmo (sesja to 2.5 godziny)
ja zaczelabym sie rozgladac jak najszybciej , miejsca w dobrych przedszkolach ida jak swieze buleczki

zajzyj na ta strone, ona ci wszystko wyjasni

powodzenia

Basia
 
Poranna kawa i chwilka czasu dla siebie:-)
Pogoda za oknem fatalna ,przymrozilo ostro:-(u mnie na rurach odplywowych na zewnatrz budynku sa normalnie sople:szok:Gdzie ta piękna pogoda?
Podobno w czwartek ma byc juz znow 12 stopni,no ale do czwartku jeszcze duzo czasu i wszystko moze sie zmienic;-)Chyba wykorzystam ten stan pogodowy i zabiore sie za jakies wieksze porzadki:-)
A jak tam u Was po weekendzie?
 
czesc !!!!

no i znow po weekendzie!!! no to kto idzie jezdzic na lyzwach???
ja bede z moimi maluchami (Gabriel ma wciaz wolne) na lodowisku o 1:30 (Parent and Toddler Sessions).

mam nadzieje ze do zobaczenia

Basia
 
hej dziewczyny
czy ktoras z Was posyla swoje pociechy do przedszkola, jestescie zadowolone??
Zastanawiam sie caly czas na ile godzin moge zostawic swoje malenstwo w przedszkolu ma dwa latka a ja pracuje z tym ze moge skrocic swoj czas pracy
Prosze doradzcie :confused2:
Pozdrawiam
 
reklama
justyna 79 moj maly niestety do przedszkola jeszcze nie chodzi (chociaz nie powiem, ze czasami tego nie pragne), ale mysle ze musisz sama sie zdecydowac. To chyba wszystko zalezy od dziecka, niektore sie aklimatyzuja lepiej, inne gorzej. Moze sprobuj na poczatek na kilka godzin, ten najkrotszy czas, zobaczysz jak bedzie i czy mozesz ten czas wydluzyc:-)
 

Podobne tematy

Do góry