reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
anka1234 podaj mi swoj email na gadu to wysle.
betsuuu nie wiem dlaczego nie doszlo,ale wysle jeszcze raz.

Dziewczyny widac ze juz wykorzystalysmy limit na slonce:-DNo i nie wiem czy bedzie padac czy nie.I nie wiem czy bedzie sie mozna spotkac.:sorry:
 
Witajcie dziewczyny! Mam duzy problem z moim szwagrem. Przyjechal nie dawno do Nottingham, niestety nie zna jezyka i nie jestesmy w stanie znalezc mu pracy. Odwiedzilismy pare agencji pracy, ale zdyskwalifikowal go brak jezyka. Znacie jakies agencje/badz inne mozliwosci jak moze znalezc on prace? Pomozcie, prosze.

Ps. Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek. !!
 
DagaG-Z tego co sie orientuje to agencja Bridge ma polskich konsultantow wiec po polsku dogadac sie to nie problem,w agencji Turner Stubs na George Street pracuje polka o imieniu Lilianna i tez zatrudnia polakow niemowiacych po angielsku w roznych fabrykach z żarciem:-)tylko tam trudno sie zapisac na spotkanie(ale jak juz sie uda to z reguły dostaje sie i prace).Jest jeszcze agencja On-Call,prowadzona przez 2 anglikow i jesli ktos z nim pojdzie i pogada w jego imieniu i beda mieli robote to mu ja dadza bo oni akurat specjalizuja sie w przyjmowaniu polakow bez jezyka:szok: Wiadomo ze wtedy taka praca to nic ciekawego ale zawsze to cos.
Życze wiec powodzenia w szukaniu:-) mam nadzieje ze te informacje przydadza sie choc troszeczke ,jak jeszcze mi sie przypomni to dam znac.
 
A wracajac do forumowego zycia to rzeczywiscie bylysmy zachlanne na sloneczko i sie na nas wypieło:-D
gabids-ani zdjecia od Ciebie ani ankieta do mnie nie dotarły:-(
Oczywiscie buziaki Walentynkowe dla wszystkich mam:-)
 
hejka!!
a ja juz w polsce..jezu jaka pogoda tu KOSZMARNA!!:angry:ja juz przeziebiona bo patrzac na to co bylo w anglii odzwyczailam sie od mrozow a jutro ma byc na minusie w dzien:wściekła/y:. a mam tylko swter i cienka kurtke:sorry:
ale poza tym milo spedzilismy czas na spacerach po katowicach (ach te piekne polskie przemyslowe miasta;-);-)).
zaluje ze nie bylam z Wami na spotkanku:-(, ale jak wroce nadrobie - nie ma bata!:-)
pozdrawiam Was wszystkich walentynkowo!!

mydlo_dekoracyjne_serduszko.gif


mydlo_dekoracyjne_serduszko.gif
 
reklama

Podobne tematy

Do góry