reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Czesc dziewczyny!!! a my wlasnie po spacerku!:-) bylo super milutko, zalujcie wszystkie, ktore nie bylyscie! dzieciaczki poszalaly na placu zabaw, a potem poszlysmy do Arboretum pospacerowac, fajnie bylo! wszedzie juz czuc wiosne, od razu inaczej sie zyje!:tak::-)
Baska, moja Kinga tez ma katar, ale nie goraczkuje, wiec ja ciagam na dwor, korzystajac z pogody, i jak na razie nic jej to nie szkodzi, odpukac! Zycze maluchom zdrowia, bo naprawde w koncu fajnie byloby sie poznac:-)

Gudrun, smigajcie i bawcie sie dobrze na urlopie!:tak:do zobaczenia po powrocie!:-)
 
Dokładnie,kogo nie było niech żałuje;-) Było fajnie i wesoło,słonko grzało w plecki,dzieciatka pobierały naturalna wit.D3 a starsze rozładowywały nadmiar energii:-D.
Na jutro proponujemy spotkanie w bibliotece na Hyson Green oczywiscie z dzieciaczkami na godz.13:-).
Gdyby jednak któraś chciała sie skusić to wiecej info ma gabids:tak:
 
HEJ MAMUSKI!!!!


TAK TAK NIECH POZOSTALE MAMUSKI ZALUJA ZE NIE SKOZYSTALY ZE SPCERKU NAPRAWDE SYMPATYCZNIE BYLO A POGODA MIODZIO!!:tak::-DJA NIE STETY DO BIBLITEKI NA SPOTKANIE SIE NIE PISZE!!gabids i annaoxi mam nadzieje ze dostalyscie zdjecia z parku:confused:


POZDROWIONKA
 
edziula do mnie jeszcze fotki nie dotarly.Natomiast doszly od betsuuu- dzieki:-)
A ja powysylam wam fotki za jakies 2 dni.
 
edziula,annaoxi,betsuuu wyslalam na wasz e-mail rekomendacje spreyu do nosa NIVEA.Mozecie wziac udzial w ankiecie i dostac sprey na katar dla maluchow za darmo.
 
ja tez bralam udzial w tej ankiecie. I tak jak obiecali, spray przyslali. Takze polecam, dobrze sie aplikuje i ladnie wyplukuje wszystko z noska:tak:
 
hej
fajnie ze sie spotykacie, ja chetnie dolacze po powrocie, mam nadzieje ze wiosna bedzie sloneczna,

gudrun milego pobytu w Polsce, a na ile lecisz?

gabids no tak ja tak wlasnie sobie myslalam jak to szybko minelo, a pamietam jeszcze jak sie stresowalam przed porodem, a tu juz moja mala ma osiem miesiecy, wlasnie miala 4 mies jak sie spotkalysmy, a jak spotkalam sie z gudrun pierwszy raz to jej julka byla taka jak moja teraz (ale miala wiecej wloskow a natalka jeszcze prawie lysa:-D), a zupki pewnie juz niedlugo bede sama gotowac :tak:, a ty juz cos wprowadzasz swojej?

hehe widze ze piszecie o sprayu do noska, a ja wlasnie dzisiaj mojej czyscilam nosek uzywajac sprayu marimer, ale najfajniejsze bylo to ze malej sie to tak podobalo ze sie glosno i dlugo smiala, chyba ja to laskotalo:-D

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
A my znowu po spotkanku:-D dzis bylysmy w bibliotece na spotkaniu grupy surestart, jak zwykle bylo fajnie!!!:-)
A propos sprayu, to dzieki serdeczne, ale moja niestety nie da sobie zaaplikowac nic do nosa, mamy marimer, ale stoi sobie w szafce:tak:.
Nafnia, no wracajcie, czas najwyzszy! pogoda, odpukac, na razie super, podobno tylko do jutra, no ale mam nadzieje, ze za niedlugo zrobi sie tak na stale!:-):tak: i bedziemy mogly spacerowac do woli...
martag, napisz czy Twoj maz szykuje juz dla Was gniazdko? kiedy przyjezdzacie?
Pozdrowionka!
 

Podobne tematy

Do góry