reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Jak miluchno, ze w koncu jestescie!!!!!!!!!
Gabids, jak musisz, to skacz, ale tylko na chwile;-).
U nas nudy, pogoda marna, a moje dziecko kaszlace okropnie, wiec nawet na spacer nie bardzo wyjsc, koszmar! pozdrowasy!!!!!
 
czesc dziewczyny
co prawda w Anglii jeszcze nie jestesmy, ale wybieramy sie. Maz na przelomie stycznia i lutego, a my jakis miesiac pozniej, wiec milo mi bdzie do was dolaczyc, poznac, a pozniej sie spotkac
A jesli chodzi o nasza klase, to przenosza dane do nowych serwerow i dlatego nie dziala:tak:
 
O martag, bardzo nam milo Ciebie goscic, zapraszamy szybciutko przyjezdzaj! no i napisz cos wiecej o sobie i rodzince, gdzie bedziecie stacjonowac? macie juz jakies konkrety?
 
hej !!
martag:-) witam!!
No i co dziewczyny ze spotkaniem-??? bo mi sie strasznie nudzi!!
a 18 przylatuje moja mama :-D no i nie bardzo bede mogla sie z wami spotkac
;-) od dzis RUTYNA bleee
pozdrawiam
 
na naszej klasie nie byłam bo przenoszą dane na nowy serwer.Najpierw pisali ze do 13,potem do 14 a teraz jest do 17.Czyli pewnie dopiero o 22 podłączą jak ostatnio.Ale podobno warto poczekać bo nasza klasa będzie chodzić z predkością światła.Zobaczymy.
A moje bobo śpi od 10.15 do tej pory:szok: Zbiera siły na noc:tak:
 
heja wiatm!ale tutaj tloczno,hehehsuper,duzo mialam zaleglego czytania:-)
gudrun-gratuluje zabkow i pierwszych kroczkow malenkiej,no i zycze obys calkiem nie znikla chuderlaczku nasz,bo jak Julcia sie rozbiega to fruuu za nia,a czasem to ciezka sprawa;-))
Martag-witam serdecznie:-)
Baska keen-widze,ze podobnie jak ja zabierasz sie do szukania pracy,bedziemy sie razem wspierac,oki?.
Gabids-nam tez zle liczniki spisali,byla wojna(bo tez astronomiczna kwote policzyli)dlugo musielismy sie tlumaczyc,az wkoncu idioci kazali,aby postronna osoba przyszla do domu i potwierdzila,ze nie jestesmy w stanie tyle zuzyc na m-ac(byla to rozmowa telefoniczna,wiec wzielismy sasiadkeAngielke,ktora ich wysmiala;-)))mowiac,ze to sredni domek,a nie jakis palac!!
Poza tym powoli mysle juz o wylocie do Nottingham,hmm...troche tutaj sie na siedzialam i powiem szczerze,ze trudno mi sie zabrac;-(no,ale 15stycznia juz lecimy,a ja bede zbierac sily i szukac pracy,wiec trzymajcie za mnie mocno kciuki dziewczyny
 
Troszke was podczytuje, zeby was lepiej poznac, ale pewnie zajmie mi to jeszcze chwilke:tak:
No wiec cos o nas, konkretwow zadnych nie mamy. Maz byl juz w Angli,a le w okolicach Huntingdon, a teraz chcemy do Nottingham, bo tam mam kolezanke, wiec zawsze troszke razniej. Przedtem bylismy juz pare lat za granica, w Polsce jestesmy od lipca, ale nas nosi:tak:, taka cyganska natura;-) Jacek, moj maz jest kierowca, wiec mysle ze z praca nie bedzie problemow, a sam jedzie pierwszy, zeby dla nas wszystko przygotowac. Wiec jesli macie jakies rady, to bardzo o nie prosze. No wiecie gdzie najlepiej szukac mieszkania, w jakiej dzienicy. Jak to wyglada z dzieciaczkami, z przedszkolem. Moj Miki tak strasznie rwie sie do dzieci, ze chcialabym go dac chociaz na pare godzin. Oj mam tyle pytan...jak bede was meczyc, to dajcie mi bure:tak::-)
 
deni i baska_keen - cos czuje ze razem wyskoczymy na miasto szukac pracy:-).

baska - podziwiam Cie bo ja bym tak nie mogla przebywac z dzieckiem non stop przez pare lat..mam za malo cierpliwosci :zawstydzona/y:
a tak milo spedzi czas w przedszkolu a ja za nia troche zatesknie;-)..dwie pieczenie na jednym ogniu.

martag - witaj, chetnie odpowiemy na Twoje pytania, nie martw sie nie zameczysz nas a przy okazji bedzie ruch na forum;-).
annaoxi - to jak Kingusia chora to chyba narazie nici ze spotkania..moja dzis tez rano miala goraczke i katar po pas..ale dalam paracetamolku troche, pospala i narazie ok. ale tez ogranicze wyjscia. taki los:baffled:
gabids - to koniecznie musicie cos z tym rachunkiem zrobic. niech sobie nie mysla ze wszystko im wolno. my ost mielismy problem z woda bo tez za duzo policzyli. moj facet zadzwonil opieprzyl i teraz wszystko gra. nieraz tak trzeba:-p
 
reklama
martag witaj na forum.Jak małzonek jest kierowcą to prace napewno znajdzie.Co do przedszkola to nie pomogę bo to jeszcze daleko przed nami.A z mieszkaniem to może zacznij mieszkać tam gdzie Twoja koleżanka.Początki są trudne więc ktoś znajomy tutaj to skarb.
 

Podobne tematy

Do góry