reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

czesc dziewczyny:)

Wiem ze ostatnio wogole sie nie udzielam ale to bardzo goracy okres,zaczelo sie szykowanie swiat-czyli wielkie gotowanie,sprzatanie itp.
Zajrze tu dopiero po swietach wiec chcialabym zyczyc wam
WESOLYCH SWIAT
oraz
SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA.
BECZKĘ PIWA, WIADRO WÓDKI BY ODGONIĆ WSZYSTKIE SMUTKI.
100 CAŁUSÓW NA DODATEK BY SMACZNIEJSZY BYŁ OPŁATEK!



Do zobaczenia po swietach:))
buziaki
 
reklama
Hallo witam!
Korzystając z okazji składam wszystkim najlepszejsze zyczenia świąteczne:
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli dużo śniegu napada.
takie właśnie ślę życzenia w dniu zbliżającego sie BOŻEGO NARODZENIA
Ps.Dziewczyny jemy do syta i wiecej,heheh pisze tak,bo juz nie moge sie podnieść-degustujac swiateczne potrawy i ciasteczka:-Dmniamm kocham swieta!
 
hej dziewczyny!!!
życze wam i waszym rodzinką ...

.. Mikołaja bogatego, śniegu bialutkiego(dla tychy co wyjechaly na swieta do polski ten snieg)
Choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej
Minimum stresu, maksimum miłości
I tyle radości ile karp ma ości
Szczęścia kupę i rózgę na dupę
Do nieba choinki, wędzonej szynki
Wódki trzy skrzynki
Sylwestra do rana z lampką szampana
Oraz skoku do Nowego Roku!
Wesołych Świąt!!!!!!!!!!
 
kartka-swiateczna.jpg
 
święta święta i po świętach..proszę wracac na forum:-D!!

u nas minely tak sobie, bez zgrzytow sie nie obeszlo, w koncu kazdy wie jak z tesciami bywac moze.:baffled: a poza tym odczuwalam wielki brak kogokolwiek z rodziny z mojej strony (bylo 5:1 bo nawet julka nie po mojej stronie..juz bez pamieci zakochana w babci mame odstawila w kąt:sad:):-:)-(.
prezenty tez udaly sie jak wcale, ja sie nie popisalam bo kupilam za duza koszule narzeczonemu i wyszlo ze nie znam sie nawet jaki rozmiar nosi:sorry2:. bywa..
ale koniec uzalania.
mam nadzieje ze u Was swieta minely lepiej.:tak:

jakies plany na sylwestra są? bo jak ja mam go spedzic znowu z tesciami w domu to padne!:wściekła/y:kto w notti nich podpowie moze gdzie sie wybrac..

pozdrawiam serdeczniasto!!:-)

newyear.gif
 
hejka
no wlasnie dziewczyny wracajmy na forum, bo juz po swietach...
u nas bylo troche zamieszania bo chrzciny Natalki, troche sie stresowalam aby moja humorzasta panna nie zrobila awantury w kosciele, ale wszystko bylo super , niunia byla grzeczniutka jak aniolek:-)
Gudrun no wlasnie u nas tez tesciowa na swieta:dry:, wiem jak to jest...
ale ja w lepszej sytuacji bo to ona u nas w moim rodzinnym domu;-), wiec przewaga po mojej stronie, hehe i mam wrazenie ze Natalka za nia nie przepada bo zaczyna jeczec jak ona ja bierze na rece;-):sorry2:,

pozdrawiamy wszystkich
 
hej dziewczyny !!!
tak,tak swięta sie skończyły no i cisza nadal na forum.:tak:
Te TESCIOWE hihihi:-)
ja na szczescie nie mam problemu ,moja jest w Polsce no i nie przyjedzie (mam nadzieje ze ta chwila nie nastapi.....):no::szok:
nie zgodnosc zdan miałysmy -wiec kontakt ze soba urwałtsmy ,
:-pnawet sie rymuje
Dzieciaczki są już po ospie ufffff... choc Bartus ma jeszcze plamy na buzi, boje sie zeby mu nie zostały (ale kurcze on krost nie drapał ?) zostaną mu....... ?
pozdrawiam,,,
 
A...TO JESZCZE RAZ JA :-);-)

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami.
Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości!
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
happy-new-year_clock.gif

 
Hej dziewczyny wpadłam na chwilunie a tu cichutko jak makiem zasiał,ale ja też małe pisze:-(
anka jak krostki nie rozdrapane to nie powinno być śladu po nich.Fabuś nie ma.

Niech nie tylko ten rok, który się zacznie, ale i szereg tych, co po nim nastąpią, były dla Was ciągiem dni pełnych pomyślności i spokoju, wszelkie strapienia z daleka omijały Wasze serca, marzenia stały się rzeczywistością, a sukcesy przerosły oczekiwania.
Szampańskiej Zabawy !!!
 
reklama
No hej dziewczynki!!!!!!!!!!!! My juz na miejscu! Fajnie bylo, ale niestety koniec:-( no ale wreszczie znowu bede mogla z Wami poplotkowac;-). Cos faktycznie ucichlo to forum, mam nadzieje, ze jak odpoczniecie po szalenstwach sylwestrowych to wrocicie i bedzie jak dawniej:-).
U nas Swieta super, zjechala sie rodzinka, a z tesciami widzialam sie tylko przez chwile, bo Kinia moja niestety znowu chora, bierze antybiotyk, wiec wizyta krociutka, kurtuazyjna, hihihi.
Mam nadzieje, ze Wasze pociechy weszly zdrowe w Nowy Roczek, i ze moja szybciutko dojdzie do siebie, co bysmy mogly sie spotkac, bo juz sie stesknilam:tak:.
Buziaki i usciski Noworoczne dla wszystkich!!!!!!!!!!!! pa pa
 

Podobne tematy

Do góry