reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Anka 1234-brak mi słów...slodko wyglada mimo tego pieknego makijażu:-)trzymam za was,oby blizej konca:tak:
 
reklama
HEJ HEJ SZUKAM NOWYCH KOLEZANEK Z DZIDZUSIAMI Z NOTTINGHAM:-)DOWIEDZIALAM SIE O TYM FORUM OD BETSUU:tak:ZADKO KIEDY ZAGLADAM NA JAKIE KOLWIEK FORUM MAM NADZIEJE ZE NA TO FORUM BEDE CZESCIEJ ZAGLADAC
 
attachment.ph...
A TO MOJ BOBAS NIKODEM:-)ZA TYDZIEN BEDZIE MNIAL 3 MIESIACE:-)
 

Załączniki

  • 055.JPG
    055.JPG
    113,2 KB · Wyświetleń: 36
witajcie:))
Znow musze nadrobic zaleglosci bo jakos ostatnio czasu brak:-)
Edzia wreszcie sie pojawilas:-D juz myslalam ze nigdy nie dolaczysz,widzialam zdjecie Nikodema-piekniutki jest i rosnie jak na drozdzach.
Deni-juz kilka dni minelo odkad zalozylam ten implant i musze powiedziec ze bol i wszystkie niedogodnosci juz minely nawet udaje mi sie zapominac ze cos takiego siedzi mi w rece:-) na oko tez nic niewidac,tylko malutki siniaczek ktory pewnie lada dzien zniknie.Przylaczam sie tez do propozycji Gabids ze jesli jestes zainteresowana ta lub innymi metodami to skorzystaj z forum antykoncepcja w uk,jest tam naprawde wiele cennych informacji.Polecam:tak:.
Anka1234-Biedny ten twoj Bartus,caly w kropeczkach;-) ale i tak wyglada slodziutko.
Czy ty wiesz cos wiecej o tym polskim lekarzu?Jak bylam tak tydzien temu to jeszcze go niebylo wiec to chyba jakas nowa sprawa.
gudrun-tesciowe lub mamy to swietna sprawa szczegolnie przed swietam i gdy ma sie malucha,pomoga posprzatac spojrza na dzieciaczka zeby mama miala dla siebie 15 minut itd..........Moja przyjezdza za 3 dni:happy2::happy2::happy2:

Pozdrawiam Wszystkie:))
 
Hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!! nie chce naduzywac goscinnosci, wiec tylko na momencik, zeby zlozyc zyczonka! poczytalam wasze posty, ale nie sposob do wszystkich sie ustosunkowac, takie mam zaleglosi:-)
zycze wiec Wam wszystkim i waszym rodzinom wszystkiego dobrego na Swieta, maluchom szalowych prezentow, no i udanej sylwestrowej zabawy!!!!!!!!!!!!!!:tak:
A wracam betsuuu w sylwestra, wiec Nowy Rok przywitam juz w Nottingham.
Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!! pa pa
 
hejka!!!
witam edziula na forum:-)
betsuuu tylko tyle wiem na temat tego lekarza,
ja tego nie sprawdziłam( wiem od znajomej )

Kurcze nawet nie wiem jak jest na dworze hihihihihi.siedze sobie z krostatymi w domku:-D ale powiem wam że coraz lepiej .Krostki zasychaja:tak::-)

i samopoczucie jest lepsze :tak:
pozdrawiam papapapapapapapapapa​
 
a ja wrocilam na 2 dni do Anglii. Powiem szczerze ze pogoda w Gdansku nie dopisala - taka typowo angielska, za to odpoczelam i sie wyspalam i spedzilam super tydzien z Mama i Siostrza i przede wszystkim z moja 8-iomiesieczna siostrzenica:))
moje maluchy sie strasznie stesknily a maz juz teraz wie jak fajnie jest byc Mama na tydzien - wykonczony facet a dom zapuszczony:)))
 
czesc!!!!

cicho tu strasznie

ja tylko na chwilke bo jutro wyjezdzamy
chcialam wam wszystkim tylko zlozyc najlepsze zyczenia:

SPOKOJNYCH, ZDROWYCH I PELNYCH MAGICZNEGO RODZINNEGO CIEPLA SWIAT BOZEGO NARODZENIA (gdziekolwiek sie znajdziecie na Swieta)
oraz SZAMPANSKIEJ ZABAWY W SYLWESTRA!!!!

trzymajcie sie, nie kupujcie za duzo prezentow (to do mnie samej) i nie przejedzcie sie w Swieta:)))

pozdrawiam i do zobaczenia w przyszlym roku:)):-)

Basia
 
dzieki Basia za zyczenia!:tak:
annaoxi za Twoje tez dziekujemy, ja jeszcze ze swoimi poczekam;-)

witam nowa czlonkinie szkoda tylko ze reszta odpadla:-). ale wiem kto przy tych przedswiatecznych przygotowaniach ma czas na forum...
mam nadzieje tylko ze po nowym roku znowu babyboom ozyje..:happy2:


a ja sie przygotowuje do wielkiego swieta..
Juliettka juz jutro ma roczek!!!:-D:elvis::laugh2::-D:cool2:
placki na tort gotowe i jutro rana sie zabieram do pracy:-D. dzis zapytala sie moja szwagierka czy chcialabym cofnac czas o rok..hmm ciezkie pytanie bo z jednej strony tak bo ta chwila byla cudowna, a z drugiej nie mam ochoty na ponowne parcia:cool2:.

no nic uciekam narazie..pozdrowka dla Wszystkich!!:rofl:

aha mam jedno pytanie. czy jak jula skonczy rok wciaz musze chodzic wazyc ja co miesiac?czy to juz nie jest koniecznosc?
 
reklama
hej dziewczyny
gudrun mysle że z tym ważeniem co miesiąc to lekka przesada,
pewnie że nie:sorry2:
ACH..... Bartus wreszcie zaczoł chodzic :-):tak::-D
juz myslałam że ten len ,bedzie cały czas raczkowac:-)
a tu taka niespodzianka;-)
papapapa
 

Podobne tematy

Do góry