reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

heloł heloł!!

oto i jestem..w koncu!!:-)
nafnia - nie tyle pochlonely mnie porzadki co po prostu musielismy tyle czekac na podlaczenie netu w nowym domu..niestety nic nie ma od razu:wściekła/y:

ofrelia - witaj! fajnie ze wpadlas..jak tam ulotki? na gg zaraz sie do Ciebie odezwe co tam slychac u Ciebie od ostatniego razu..

annaoxi - czyli w polsce raj masz tak?;-) fajnie, nie ma jak babcie. ja zaluje ze nie moge sciagnac tu jakiejs na stale..to by bylo zycie:-D

gabids - dzieki za zaproszenie chetnie skorzystam, a co!:-)

a u mnie..powoli juz dom wyglada w miare milo i przytulnie. narazie wszelkie remonty odlozylismy do przyszlego roku, na zime nie ma co robic a poza tym przyszla pierwsza rata kredytu: 700 funtow..zaniedlugo pierwsze rachunki (pare starych jeszcze do zaplacenia) i swieta nie szykuja sie za obficie.:-(
ale zobaczymy moze uda sie jakos to zrecznie rozwiazac. domek ogolnie bardzo fajny. zaliczylam juz niestety upadek z schodow:wściekła/y: (choc wcale strome nie sa) i to z jula na rekach! :baffled: ale na szczescie nic nam sie nie stalo, mama nie wypuscila malej z rak. :tak: a poza tym..mamy chyba duchy:-p:-p. jakies dziwne dzwieki ciagle slychac i ostatnio wszystkie wieszaki spadly jednej nocy ze scian (np takie na reczniki) choc wieszalam je w roznych odstepach czasu..dziwne:confused:
heh..

teraz bede juz zagladac codziennie!
pozdrawiam serdeczniasto!!
calusy!!
 
reklama
witajcie:)
Zimno sie jakos ostatnio zrobilo ze az z domku sie wychodzic nie chce,wiec prezenty gwiazdkowe pewnie beda na ostatnia chwile :-)a Wy jak juz przygotowane do swiat?

Deni-co do implantu to jeszcze niewiele moge powiedziec bo dopiero dzis stalam sie jego posiadaczka,zalozenie nie bolalo ale niewiem czy to normalne bo pare godzin z ta obandazowana reka i mam wrazenie ze zaraz mi odpadnie:-( chyba pigula za mocno mi go zawiazala w odwecie za awanture w przychodni:-) normalnie w tej klinice planowania rodziny u nas na hyson traktuja ludzi jak smieci:wściekła/y:

Gabids-czy ciebie tez to swedzialo w pierwszym dniu?i czy ty sie moze przeprowadzilas wreszcie ze piszesz ze zapozno?

Annaoxi-niewazne ze zimno wazne ze w Polsce;-) szkoda ze przed twoim wyjazdem nie udalo sie zorganizowac spotkanka ale mysle ze jak wrocisz(kiedy?)to uda sie cos wspolnie wymyslic,inne dziewczyny pewnie tez sie przylacza:-)
Ofrelia-dalas sobie rade z tym wnioskiem?

Pozdrowienia dla reszty dziewczyn
papa
 
ech stwierdzilam ze zmolestuje pracownikow Revenue :-) od tego sa
a ja uwielbiam takie wyzwania;-)
ale dziekuje

nasze swiateczne przygotowania rozpoczna sie chyba na weekend przed ...
zupelnie nie mam glowy do tego
 
u mnie do swiat tez jeszcze daleko..
ale czekam na tesciowa..ona troche posprzata:-p:-p:-p. mnie po przeprowadzke narazie nie chce sie juz patrzec na scierki i srodki czystosci:wściekła/y:.

a prezenty..hmm..ja tam narazie mysle o prezencie dla Juli na urodzinki..tojuz za tydzien!!:szok:
niewiarygodne jak ten czas leci..jeszcze niedawno byla taka malutka. lezala i patrzyla w zabawke..a teraz.. smiga po calym domu bawiac sie ze mna w ganianego i smiejac sie jak mala swinka (kwik kwik):-D:-D. i robi dookola ogromny balagan, rzucajac co tylko sie da i gdzie sie da, wszedzie jej pelno. jest niesamowita!

pozdrawiam!:happy2:
 
Hallo!Gudrun fakt czas leci...szybko!wlasnie dzis myslalam o Julci,hehe zastanawialam sie kiedy o na to ma te ur 17grudnia?smiga po domku?to juz chodzi?bo nic nie wiem:baffled: Betsuu - mam nadzieje,ze ten bol ci minie :no:,bo mi cie zal,a sam chce sie na to pisac,wrr...Anka 1234 - wracajcie do zdrowia,jejku ospa-bardzo zle wspominam ma blizny do dzis na twarzy,szok!Ofrelia-my wypelnialismy,ale sama bym nie dala rady ci pomoc:zawstydzona/y:
 
deni a chociaz udalo sie?? wniosek pozytywnie rozpatrzony??

a tak wogule dziewczyny slyszalyscie cos moze na temat wworzenia do uk zywnosci?? slyszalam ze na odprawie wszystko co nie jest fabrycznie zapakowane jest wywalane do smieci:confused: smuci mnie to jesli to prawda bo kolega mial nam nawiesc pysznosci na swieta od naszych mam:-( i nie wiem co w tej sytuacji..
chyba sama bede musiala te pieczenie zrobic...:-p
 
Cześć dziewczyny,ostatnio nie bardzo mam czas do was zaglądać:-(Swieta sie zblizają i człowiek zalatany.
ofrelia ja tez słyszałam że trzepią strasznie bagarze na odprawie i paczki z polski.Więc lepiej nie ryzykować i zaopatrzyc się tutaj.Chociaz wiem że to nie to samo co mamusine przysmaki.Ah...
gudrun czas leci masz racje.Mój syn niedługo 6 lat kończy:szok:
betsuuu ja miałam tam mocno reke zawiniętą że praktycznie nie ruszałam nią.Ale teraz spoko juz prawie nic nie widać i ja tez zapomniałam że cos tam mam.A z domkiem pisałam że za pózno bo niedawno po przejściach z moimi sąsiadami chcielismy sie wyprowadzić.Ale oni zrobili to pierwsi i do maja mamy teraz umowę.Na wiosne będe szukać domku.
annaoxi fajnie że juz w polszy jestescie i podróz była spokojna.Ja na przyszły rok na 100% spędze świeta w polsce.Moze juz zaraz zarezerwuje bilety? A co.
Dziewczynki lecę bo obowiążki wzywają.Pa
 
heja!!ofrelia-tak mielismy pozytywne odpowiedzi na wszystkie dotacje,ale to bylo jakies 2lata temu,a na dzien dzisiejszy to juz nam troche poobcinali,hehe z wzgl na zarobki.No i zeby tego bylo malo to dostalismy pismo jakis tydz temu,ze nasze dane rowniez zagubili w tej "wielkiej zagubionej aferze",wiec czekamy na pisma w ktorych pewnie bedziemy na nowo wszystko robic,wrrr(pewnie tak bedzie,bo mamy duzego pecha zawsze)albo wyjasniac rozne sprawy.
 
hej dziewczyny !!
chciałam wam pokazać jak pięknie wygląda Bartus.......:baffled:
to zdjecie zrobiła w nocy bo tylko wtedy moge go smarować
w dzien sie nie daje:no:


txtimg2.php

glitterfy131437919D33.gif

SŁODKI PRAWDA???:-):-D;-)
 
reklama
to jeszcze raz ja ..:-)
JEST POLSKI LEKARZ W PRZYCHODNI KOŁO ASDY
(dzis otrzymałam taką wiadomosć od koleżanki )
to ta przychodnia kóra jest w trakcie przebudowy (teraz duża)
ja nie pamiętam jaka to ulica:no:
ale myslę że wiecie o ktora mi chodzi;-)
papapapapapapapapa...
 

Podobne tematy

Do góry