reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

A ha zapomniałam jeszcze napisac że mam do oddania w dobre rece fotelik samochodowy Britax 0-13.
 
reklama
Hallo!widze,ze juz przygotowania-wyloty pelna para do PL:-) zycze spokojnego lotu dla Kingusi i mamci.oby piekne slonko was przywitalo(tak mam za oknem dzis).Poza tym chcialam jeszcze powiedziec w sprawie "zycia w Notts",ze fakt 1000f na tydzien to moze zamalo,ale jakies 1200f to juz cos na pewno,wszystko tez zalezy czy sie ma 1 dziecko czy 2,3(no i w jakim wieku,hehe).Gabids nie wiem jak my przezywamy,ale to zalezy od sposoby zycia serio,bo nasi znajomi wydaja 2 razy wiecej na tydzien od nas:szok:(doslownie policzylismy sobie to razem)a dzieci nie posiadaja,heheh wiec zalenosc sprzeczna.
 
hej :)
ja teraz tylko na chwile bo mam wiadomosc dla zainteresowanych.Na New Basford jakies 5 min od polskiego kosciola jest dom do wynajecia 3 sypialnie i 2 salony za jedyne 350 funtow na miesiac+rachunki.Jesli ktoras jest zainteresowana moge podac numer.Moje gg 5517859

to na teraz tyle,potem sie pojawie:))
papa

a i jeszcze jedno Deni-czy ty sie nie pomylilas?1200 na tydzien?to strasznie duzo,my wydajemy tyle ale prawie przez miesiac i to z opłatami:))
 
hallo!faktycznie betsuu zaszła pomyłkaz mojej strony,nie na tydzien tylko m-c;-) przepraszam.Super cena za ten domek na New Basford tylko,czy warunki mieszkalne jako takie?gdyby nie fakt,ze mamy,nie szukamy domku to bym byla zinteresowana,wiec dziewczyny na prawde warto,bo cena rewelka.
 
Hej!to znowu ja:-) chyba dziewczyny pouciekaly na swieta i cisza,cisza tutaj...
Mam pytanie do betsuu i gabids w sprawie implantu,bo normalnie tak dalyscie mi do myslenia,ze chyba tez skorzystam z tej metody;-)zaywa tabletki,ale od jakiesgos czasu powrocilu moje bole zoldkowo-watrobowe.Mialam je przez cale liceum i tez wtedy lykalam tabsy(wtedy myslalam,ze to stresy szkolne)ale teraz widze,ze to przez tabletki,chyba mi nie sluza.O plasterkach nie mysle,bo to nie dla mnie-ja nawet pierscionkow nie nosze,bo gubie:-D a spirale.to jakos mi nie podchodza,wrrrr...Napiszcie mi jak sie czujecie i czy jakas ranka zostaje po tym zabiegu na ramieniu? i czy prawda jest,ze sie tyje?hmm...bo nie chce mi sie wierzyc.
 
hej
cichutkooo tu....

gudrun gdzie ty jestes? chyba w nowym domku sie urzadzacie i tak cie to pochlonelo, ze nam znieknelas...

ofrelia ja mieszkam blisko uniwersytetu, a ty? moze sie kiedys spotkamy po powrocie z Polski, bo my teraz jestesmy w Polsce

gabids jeszcze nie wiem kiedy wrocimy bo nie kupilismy biletu powrotnego;-), tzn moj maz wraca po swietach a my z Natka jeszcze nie wiemy, a moj kuzyn ma wesele na poczatku lutego i troche jeszcze nie wiem co zrobic:cool2:

annaoxi jak podroz sie udala?, pisz do nas czesto jak tylko dorwiesz gdzies komputer;-)

pozdrawiamy
 
Cześć mamusie:-)
nafnia to raczej nie warto wracać narazie skoro masz wesele kuzyna.
A ja mam do Ciebie pytania odnośnie paszportu.
Czy pojechaliscie do Londka samochodem i gdzie mozna zaparkować?I czy załatwiałaś pesel w Angli dla małej.O ile pamiętam to mała ma paszport na rok i czy do niego potrzebny jest pesel?
ofrelia ja takiego formularza nie wypełniałam.
deni narazie nie mam żadnych dolegliwośći i mam nadzieję że tak zostanie.Ranka wygląda tak jak bys rozdrapała ugryzienie komara.Oni robią mikro nacięcie zeby włozyc ten implant.Tutaj podam link tam jest wszystko super opisane i ja tez sie tam udzielałam .https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-uk-f141/antykoncepcja-w-uk-9928/
.
betsuuu troche wczesniej jak bys o tym domu powiedziała.Ale ja to mam już takie szczęście.
 
:-(ojjjjjjjj...mam dosc siedzenia w domku jak wczesniej wspominałam mój Kuba ma 2 tydzień ospe ,dzis krosty dostał Bartek :no:
no i teraz smaruje ich obu ,ale jak wytłumaczyc malemu szkrabowi żeby sie nie ruszał;-) wiec jest to gonitwa po łóżku:-)
no i następne 2 tygodnie:baffled:
A gdzie zakupy swiąteczne? BUUUUUUUUUUUU
już nawet nie chce mi sie rano ubierac-stałam sie 100% domatorką :-D
pozdrowienia dla wszystkich PA PA PA
 
reklama
Hejka dziewczyny!!!! wlasnie dorwalam sie do kompa, wiec pisze! Lot spokojny, ale niestety sloneczko nas nie przywitalo:(nad chmurami swiecilo strasznie, ale juz pod go nie bylo!
Kinia zachwycona, terroryzuje dziadkow, a ja mam prawdziwe wakacje:)
Pogoda niestety angielska, od wczoraj caly czas pada deszcz! telewizor mowi, ze podobno od czwartku ma sie zmienic na snieg, wiec czekamy!
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do nastepnego razu!!!!!!!!!!!!! pa pa
 

Podobne tematy

Do góry