reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej
ofrelia witaj na forum i pisz oczywiscie duzo i zagladaj czesto
a ja ostatnio kazda wolna chwile wykorzystuje na przesiadywanie na nasza klasa:-)
pozdrawiam
 
reklama
Imie moje Aurelia, Offrelia to pseudonim artystyczny;-) a na potrzeby portalu powstala Ofrelia
mieszkamy w Beeston jest nawet calkiem sympatycznie
ja zajmuje sie grafika, staram sie znalesc jakas robote zwiazana z zawodem ale to raczej trudne, wiec dorabiam wieczorami
staramy sie jakos przetrwac najtrudniejsze poczatki i nie za bardzo jest o czym pisac
bo narazie niewiele sie dzieje :sorry2:
 
no tak przez tą nasze klase pustki na forum.
Dziewczynki prosze wracac na BB:-)
 
No czesc dziewczeta!!!!!!
czy bylyscie grzeczne????????? bo moje dziecko nie bardzo, a jednak Mikolaj przyszedl do niej! jakis oszust z niego:-)
W koncu czuje sie troche lepiej, wiec i humor mi sie poprawil!!!!!!:-D
Zyczymy fury prezentow mikolajkowych i milutkiego dnia!! (pogoda oczywiscie, jak przystalo na Mikolajki........)
uciekam do zabawy prezentami, ooooooo........
 
Hej mamuśki.
Witam nową forumowiczkę:-).Juz nie jestem tu nowa.:-D
Jakiś czas mnie tu nie było,ale tak to jest jak się pracuje, wychowuje dziecko, i jeszcze dom na głowie.Doba jest zbyt krótka.:zawstydzona/y:
Piszę bo mam pytanie czy w Nottingham, kupię coś takiego jak kaszka błyskawiczna:-), bo moje dziecko od pewnego czasu przerzuciłam na kaszę.Jak to wygląda cenowo?
Do wyjazdu coraz bliżej, czas leci nieubłaganie, więc wolę zapytać wcześniej.Jaka jest sytuacja jeśli chodzi o pracę, dla płci pięknej.Mój mąż będzie miał pracę załatwioną , natomiast ja bedę szukała czegoś dopiero po przyjeździe.Niewątpliwie będzie to w dużej mierze zależało, od naszej córeczki.Albo znajdziemy jakąś nianię, albo będziemy musieli się dograć zmianami, tak aby jedno z nas było z małą.Bo o przedszkolu to raczej nie myślę ( zbyt drogie jak na początek).:-(
Ale Was zarzucam pytaniami.Przepraszam:sorry2:.Ale chcę mieć jakieś rozeznanie.
Aha a jeśli chodzi o życie w Nottingham, czy jedna pracująca osoba jest w stanie utrzymać
rodzinkę? Dzięki za wszelkie wskazówki i odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
 
julka w kwestii kaszek niestety nie doradzę bo wszystko przedemną.Ale w supermarketach jest ogromny wybór kaszek dla dzieci.No i w polskich sklepach prowadzonych przez Turków tez sa polskie kaszki np.bobovita.Jeśli chodzi o życie i utrzymanie przez jedna osobe rodziny,a chcecie mieszkac i zyc PO LUDZKu to bedzie wam bardzo trudno.No chyba ze małżonek zarobi 2.000 funtów.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry