reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Raczej jest to nie możliwe,żeby mieć takie dochody to trzeba zajmować dobre stanowisko, a on niestety na takim nie będzie.:-(
Pytam , bo opinie są sprzeczne.Kolega męża twierdzi,że z takiej jednej pensyjki można wyżyć(myślę o 1000F).
Mi też się wydaje to niemożliwym, bo za mieszkanie pewnie z 500 F:szok: trzeba dać, do tego opłaty,(200 F):szok:, a gdzie życie.Na to zostaje juz tylko 300 F:szok:. To raczej mało?:-(
Może, źle to kalkuluję.
Dziewczyny , Wy wiecie najlepiej , proszę jak coś to sprostujcie tę moją kalkulację.:sorry2:
pozdrowionka
 
reklama
hej!
No co wy ...............
ja siedze w domku z dzidią,maż TYLKO pracuje,I ŻYJE NORMALNIE:tak:
i nie zarabia 2000 f.
i mieszkam i zyje PO LUDZKU
 
no coz jak jest dobra praca i panstwowe wszelkie dofinansowania to chyba powinno byc ok - nie wiem bo jeszcze sie nie doczekalam :/ - nasze zycie to na razie wegetacja tylko moj chlopak pracuje
ale panstwo teoretycznie sporo oferuje trzeba sie w tym tylko rozeznac
 
heja!dawno mnie nie bylo,upsss...
Zgadzam sie z anka 1234-nie trzeba zarabiac 2000f per m-c,zeby wyzyc w Notts.U mnie podobnie luby tylko pracuje(ale juz nie dlugo,heheh)i zyjemy calkiem dobrze.Nawet nie zaciskamy pasa,czy cos takiego,no i uzywamy zycia na maxa.Zakupy zywnosciowe,ubrania,zabawki dla malego to rzecz co dzienna i wcale nie musimy sie zastanwaic,czy nam starczy do konca m-ca.Poza tym wychodzimy do restauracji,kina,pubow,itp.Najwazniejsze to chyba znalezc mieszkanie w dobrej cenie,a rachunki to wcale nie ogromny wydatek.Wszystko calkiem inaczej niz w PL:-)a i non stop do Polski latamy,heheh wiec i na bilety starcza(a w tym to chyba bijemy rekordy:szok: )pozdrawiam!
 
trzymajcie sie!!!! ja spakowana, jutro o 8 rano do Gdanska!!!!!!!!!!!
tydzien z rodzinka - Mama i Siostra no i 9-ciomiesieczna siostrzenica dobrze mi zrobi!!!!
mam tylko nadzieje ze moj wspanialy maz dzieci mi nie rozpsuje:)))
bedzie duzo telewizji, ciastek i brudne spodnie do przedszkola,,,,

narazie!!! papappaapa
 
Czesc dziewczyny i te "stare"i te nowe:-)

Normalnie niewiem jak to zrobilam ale udalo mi sie wygrzebac troszke czasu na forum,sporo mialam do czytania po takim okresie niebytu:-D ale mam ostatnio tyle na glowie....a i nasza-klasa jak zwykle mi nie odpuszcza,annaoxi-masz racje z tempem otwierania stron,straszna udreka.
gabids-gratulacje z powodu spadku wagi ale tez odwagi na implancik-bardzo bolalo?
i wogole jak sie po nim czujesz?odczuwasz jakies zmiany w organizmie,bo babka ostrzegala mnie przed jakimis hustawkami nastroju ale poniewaz ja i tak je mam to pewnie nie wyczuje roznicy:-D no ale swojego jeszcze sie nie doczekalam bo jak poszlam to sie okazalo ze niema nikogo kto mi to cholerstwo zalozy:wściekła/y: wiec przelozyli mi wizyte na przyszly wtorek:-( a jak Angela po szczepieniu ,dlugo trzymalo jej sie marudzenie?

ofrelia-witaj,czytalam ze masz duza coreczke a to akurat jest fajna wiadomosc bo ja tez mam corke dokladnie w tym wieku wiec kto wie moze cos wymyslimy zeby sie poznaly?

julka-rzeczywiscie nie trzeba zarabiac niewiadomo ile aby tu spokojnie zyc,moj M tez nie zarabia 2000 a jakos sobie radzimy,troche pomaga nam krolowa placac na dzieci rozne taxy :-) ale nie martw sie jak bedziecie mieli glowy na karku to napewno sie wszystko dobrze ulozy;-) a co do kaszek to tez bez obaw jest tu taki wybor ze napewno znajdziesz cos dla siebie,kasza manna,kaszki blyskawiczne do wyboru do koloru:tak:

annaoxi-fajnie macie ,o mnie mikolaj chyba zapomnial:-(....albo bylam niegrzeczna:-)

Uff ale sie rozpisalam..........uciekam i obiecuje ze niebawem wpadne znowu:-):-)

Buzki dla wszystkich
 
Kolejny weekend zapowiada sie nie ciekawie:baffled:
annaoxi wszystko juz przygotowane?Zyczę spokojnego lotu:-)Do zobaczenia:-)
betsuuu a dziekuje raczka sie zagoiła.Jeszcze nie mam żadnych dolegliwości,ale to chyba zawczesnie bo hormon jeszcze sie dobrze po organizmie nie rozszedł.Czy ja dobrze zrozumiałam że Ty tez implancik wybrałaś?
baśka ja tez pozdrawiam.Trzymaj się i do zobaczenia:happy2:
Chciałam wiecej napisac ale maleństwo nie pozwala więć uciekam.
 
No czesc dziewczynki!!!!! juz prawie spakowana, emocje siegaja zenitu, bo Kinia nie wie co to znaczy "jutro" i co chwile pyta: juz lecimy? moze teraz polecimy? i tak w kolko!:-D ale fajnie! W Polsce bedzie problem z dostaniem sie do kompa, bo moi rodzice niestety nie posiadaja, ale jak tylko mi sie uda gdzies dorwac, to bede pisac!
No i do zobaczenia w przyszlym roku, mam nadzieje ze pogoda bedzie znosniejsza i odnowimy nasz zwyczaj wspolnych spotkanek:-)
Baska, ty juz w gdansku, nie zdazylam Cie pozegnac, za to zycze udanego pobytu!!!
Julka, Twoje kalkulacje sa wlasciwe, ja wydaje na zycie mniej wiecej takie kwoty o ktorych piszesz, i zgadzam sie z opinia, ze wcale nie jest rozowiutko jak tylko jedna osoba pracuje, ale tak jak mowia dziewczyny, mozna sie starac o benefity i wtedy na pewno latwiej(nie wiem jakie kwoty wchodza w gre, bo nic nie dostaje, ale moze ktoras z dziewczyn napisze).

Pozdrawiam wszystkich serdzecznie i do nastepnego razu!!!!!!!!

A na koniec mam jeszcze ogloszenie, moze ktos z waszych znajomych bylby chetny?
jest do sprzedania bilet lotniczy Doncaster-Gdansk i z powrotem, w terminie 24.12-31.12, cena 150GBP
tel. 07707464916
 
reklama
to ja dokoncze swojego porannego posta:-)
annaoxi jeszcze raz papatki i do miłego zobaczenia.Jak bys nie miała dostępu do netu to juz teraz chciałam złozyc Najserdeczniejsze Zyczenia Swiateczne dla Ciebie I Twojej rodziny i Szczęśliwego Nowego Roku!
deni to ja musze sie udać do Ciebie na konsultacje odnosnie mojego portfela.Moze masz jakies pomyśły jak przeżyc od 1 do 1:-)
ofrelia z ust mi to wyjełaś 'Wegetacja: swietnie mnie opisuje.
anka1234 ja jeszcze wruce do tematu tych połoznych srodowiskowych.My też dostalismy niezły ochrzań i parominutowy wykład na temat spania mamy z noworodkiem:baffled: Niektóre te połozne strasznie nie lubia nas Polek podejrzewam.
julka dobrze wykalkulowałas tylko ja bym jeszcze dorzuciła jakies 150 funciaków do tych wydatków.:tak:Przyjedziesz to zobaczysz i za pół roku pogadamy.
nafnia kiedy do nas wracacie?

Pozdrawiam i zycze przyjemnego weekendu.:-)
 

Podobne tematy

Do góry