reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
czesc!!!!

dzieki Bogu kolejny weekend. Myslalam zed nie zniose tego tygodnia juz dluzej - moje obydwa maluchy koooszmarnie marudne - zapchane nosy itp... teraz Tata przejal paleczke, wiec sie wyspalam i dostalam nawet sniadanie do lozka:))))

jak tam Swieta w tym roku? wszyscy do Polski czy organizujecie tutaj?
napiszcie jak to u was co roku wyglada....

my staramy sie jednak do Polski co roku ale w tym zmienilismy plany. Gabriel zaczyna 7 stycznia szkole (buuuuuuuuuuuuu) wiec organizujemy mu wakacje jego zycia w te Swieta i jedziamy na 14 dni do Norwegii - bedzie Mikolaj norweski z prezentami w Wigilie, kulig ciagniety przez huski i sanie z reniferami... juz sie nie moge doczekac!!!!

ale przedtem ja mam wakacje (heheheheh) i jade sama na tydzien do Gdanska spedzic troszke czasu z rodzinka,,,, pierwszy raz od 5 lat!!! sama!!!!
jestem przerazona!!!!

i tyle u mnie

wciaz licze ze uda nam sie spotkac

milego weekendu
trzymajcie sie cieplo ,,, i z dala od sklepow,,, zaczelo sie doroczne wariactwo zakupowe w Nottingham

a moze tak na lyzwy???
 
czesc dziewczyny
pozdrawiamy z Polski, Natalka super zniosla podroz, a ja tak sie obawialam, wiekszosc czasu przespala:tak:,
teraz tylko na chwilke ale obiecuje ze nadrobie zaleglosci bo jeszcze nie przeczytalam
witam nowe forumowiczki
 
hejka!
nafnia - no widzisz nie taki diabel straszny..:-). ciesze sie ze wszystko ok.
baska_keen - zazdroszcze tej norwegii, ja strasznie bym chciala tam jechac..albo do islandii...mniam!:happy2:
gabids - a Ty widze nie proznujesz!ja tez musze w koncu pokazac julce basen..tak sie wybieramy jak zwykle zreszta..no a teraz przeprowadzka...

no wlasnie..a my tu w proszku, bo wszyscy chorzy. moja mama przyjechala przeziebiona i niestety zarazila Juliettke..teraz mala kaszle przeokropnie:-:)-(..martwie sie, do tego ja znowu przeziebiona bo wczoraj nas przewialo..ach ta pogoda:wściekła/y:...tyle pracy a zdrowie szwankuje!

pozdrowka!
 
Cześc dziewczynki:-)
A u mnie problemy (jak zwykle) W soboę Fabian bardzo wymiotował i bardzo bolał go brzuszek.Początkowo myslałam że opił sie chlorowanej wody z basenu i od tego.Ale było coraz gorzej i wieczorem M zabrał go do szpitala.Trafili na fajnego lekarza co załatwił wszystkie badania od razu(siku, scan)No i okazało si.ę ze fabus ma jakąś bakterie,którą łapią tylko dzieci i która się reaktywuje co jakiś czas.A zarazić się nią mozna od wieprzowego mięsa albo szynki.(lekarz nie był muzułmanem) I nie ma na to lekarstwa tylko środki usmierzające ból..Dostał w szpitalu,Ibuprofen,Paracetamol i na mocny ból kodeinę.
Narazie siedzimy w domku bo brzuszek jeszcze boli no i Fabuś potrzebuje więcej snu.
gudrun warto pójść z dzieciaczkiem na basen to jest dla nich wielka radocha.
nafnia córeczka grzeczniutka ze az miło.Urodzona turystka.Haha
baska Norwegia ahh...ja narazie marzę o polsce bo byłam ponad rok temu.
Wszystkim mamom i pociechom zyczę zdrówka bo ta jesien coś nas nie rozpieszcza.
 
hej !
i znów nowy tydzień;-) i ta pogoda........:dry:
naprawde polecam basen ,ja z Bartkiem zaczełam chodzic jak miał około 5miesięcy,wielka zabawa i radosc dla takiego szkraba.teraz zastanawiam sie aby ubierac mu juz pływaczki.(super z niego pływak hihihihi) no i dla mnie troche ruchu nie zaszkodzi:-)
Ide troche poleniuchowac bo maż jeszcze w domku ,wiec odpoczne od urwisa
,chwila dla mamy hihihihi
papapapa
 
czesc dziewczynki no ja wreszcie nadrobilam zaleglosci i poczytalam co u was sie dzielo przez ten tydzien, mysle ze teraz juz bede tu troszke czesciej, no bo wiecie jek to jest zaraz po przyjezdzie pierwszy tydzien to musialam sie nagadac ze wszystkimi i troche przeorganizowac moj dawny pokoj, zrobic remanent w szafach i na polkach zeby bylo wiecej miejsca na rzeczy Natalki:-);-)
jak przyjechalismy di Polski to doznalismy lekkiego szoku bo tutaj ZIMA - BIALO , chociaz wczesniej wiedzielismy ze tak bedzie no ale inaczej doznac tego naocznie;-), potem bylo troche ocieplenie wiec smigalismy na spacerki zeby dziecko pooddychalo swiezym polskim bieszczedzkim powietrzem:-D
ja dlugo bylam pod wrazeniem grzecznego zachowania w podrozy mojego malego podrozniczka, no ale ja to ogolnie jestem panikara wiec prawdopodobnie sama sobie wkrecilam ten stres przed podroza
ogolnie bardzo nam tu fajnie tylko brakuje mojego mezulka:-(, no ale jeszcze troche i on do nas dolaczy:-)

przepraszam ze nie odpisuje kazdej, no ale wy tutaj duzo o przedszkolach a jeszcze troche wyluzowana w tym temacie;-)
annaoxi ale sie usmialam z twojej madralinskiej:-D

pozdrawiamy wszystkich i buziaki dla dzieciaczkow:-)
 
Witajcie dziewczynki!!!
Kurcze, u nas tez rozpanoszyla sie choroba!:-(co za pora roku, okropnosc! Kinia kaszle okropnie, a ja ogolnie przeziebiona,katar, bol glowy,itd.
Ale weekend mialysmy fajny! w sobote bylismy na zabawie andrzejkowej w klubie, organizowanej przez Polska Szkole, bylo naprawde super! dzieciaki wariowaly, tanczyly, byly konkursy, zabawy, loteria. Moja corcia wyszalala sie jak nigdy w zyciu!:-Dpolecam!!!! szkoda tylko ze przyplacila to zdrowiem(spocona jak szczur, a potem soczek, no i zimno na dworze), ale mam nadzieje, ze szybko jej minie!
Nafnia, widzisz jakie te dzieci maja zdolnosci przystosowawcze, ja tez panikowalam przed pierwszym lotem, a okazalo sie ze latanie to paja zyciowa mojego dziecka!:)
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich!!!!!!!!!
 
ANNAOXI nastepnym razem tez bym poszła.Jak sie dowiedziałaś o tej imprezie? Kinia napewno szczęsliwa była.Nareszcie pochulała sobie z dziecmi.

Dziewczyny chorubska was dopadły,niedobrze.Oszczędzajcie się i bierzcie PARACETAMOL:tak:
A zima przed nami....:baffled:
 
reklama
Hej dziewczyny!ojej!wszystkie dzieciaczki choreee:-(to chyba jakis wirus-drogą "sieciową":szok:
Gabids-szkoda,ze Annaoix nie zareklamowala imprezki andrzejkowej,hehe bo podobno super sprawa.Poza tym chcialam powiedzieć,ze w tej wlasnie polskie szkole weekendowej,w przedszkolu uczy JustynaRodzic,która miała zamiar otworzyc domowe przedszkole:tak:
Nafnia - super,ze lot wam sie udal,bez niepotrzebnych "turbulencji":-) i wypoczywaj na pieknej,polskie ziemi(bialej):-)
Baska_keen -ummm...Norwegia w zimowej szacie-bajecznie;-)ja mialam okazje zwiedzic Skandynawie w porze wakacyjnej i juz bylam podwrażeniem,super sprawa bylam 3 m-ce Norwegia,Szwecja i normalnie odnowa biologiczna niesamowita po powrocie!
Gudrun - jeszcze troszke i odpoczniecie sobie w nowym,cieplym,wlasnym domku....
 

Podobne tematy

Do góry