reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc dziewczatka!
pogoda leniwa to i pisac sie nie chce:-), cisza tu straszna!
tez wspolczujemy chorobsk:-(wygrzewajcie sie dziewczyny i dzieciatka, co bysmy jeszcze przed moim wylotem zdazyly sie spotkac!
gabids, gratulujemy duzej i zdrowiutkiej dzidzi!!!!!
pozdrawiamy goraco!!!!!!!!! pa pa
 
reklama
A jeszcze chcialam zaapelowac!!! nie oblegajcie tak strony "nasza klasa", bo ciagle wyswietla mi informacje, ze serwery przeciazone!:-D
Dobrej nocki!!! pa pa
 
O rany ale tu pustki.Halo halo gdzie wszyscy są:szok::szok::szok:
Ale sie wczoraj wk... :wściekła/y:za przeproszeniem.miałam iśc sama popływać na basen,ale Fabuś mnie uprosił że on tez chce.Dobrze .poszliśmy,kupiłam dla nas bilety.idziemy na mały basen bo tam są zabawki,deski i takie tam rózbne.Weszliśmy pani wzieła od nas bileciki,rozebraliśmy się,Fabus był bardzo podekstytowany.A kiedy juz prawie zamoczyłam palec w wodzie trenerka podeszła i powiedziała ze to sesja tylko dla kobiet.zaczeła 100 razy przeprazać.A chodziło o to ze kompały się 3 muzułmanki i 5 letni chłopiec to dla nich mezczyzna i one tak nie mogą.jak mi to powiedziała to myslałam że wskocze do tej wody i je potopię.Krzyknełam do nich ze to jeszcze jest dziecko i wasze pi...(znowu przepraszam)absolutnie go nie interesują tylko woda w basenie.Zaproponowali mi sesje w durzym basenie,ale powiedziałam żeby sobie te bilety w du...włozyli.Dlaczego kasjerka nic wcześniej nie powiedziała i sprzedała te bilety!
A dzisiaj już idziemy na inny basen a na Noel street nigdy wiecej.
 
No hejka!!!
Gudrun ja wlasnie nie siedze na naszej klasie, bo nie mam czasu ani cierpliwosci zeby ciagle czekac az sie serwery odciaza;-), no ale dobra! juz Ci wyslalam zaproszenie!

Gabids, no coz taki kraj! nic mnie juz chyba tu nie zdziwi, ich wszelkie wymysly sa genialne:-D.

A forum rzeczywiscie ciche i puste, pewnie powoli zapadamy w zimowy sen, co?!:-)

Chcialam wam napisac jak mnie dziecko dzis zalatwilo, otoz chciala ogladac bajke, pytam wiec jaka, a ona cos wymysla, w koncu sie wkurzylam i dalam jej wszystkie plyty i kazalam wybrac, a ona na to pod nosem:"ojej, co za nudziara! znajde jej ta plyte!" czujecie?! normalnie jaja, skubana takie ma teksty ze wysiadam czasem:baffled::szok::-D

Pozdrowka!!!!!! trzymajcie sie cieplutko! napiszcie jak zdrowko
 
julka11106 - test zatem przeszlas pomyslnie. czekamy na wiecej:-)

annaoxi - haha niezle:-D:-D, dzieci to spryciule jeszcze nie raz cos takiego uslyszysz..pewnie ja tez za jakis czas:-)..ale chociaz wesolo masz:-)
 
:-)O.k. działa.Witam raz jeszcze wszystkie mamuśki.
Piszę jeszcze z Polski, ale już niedługo bo w lutym mamy zamiar osiedlić się w Nottingham.Jestem mamą 19-cznej Ali.Po przyjeździe chciałabym jak najszybciej podjąć pracę , no wlaśnie ale będzie to uzależnione przedszkolem.Czy możecie mi naświetlić sytuację przedszkoli w Angli tzn. ile kosztują , czy długo się czeka na miejsce itp?
Trochę sobie poczytałam na stronie gudrun , i przeraża mnie cena.....30F za dzień:szok:.To bardzo dużo.Czy tak jest w rzeczywistości?Czy takie ceny obowiązują w Nottingham.
A jesli chodzi o mieszkanie, to jakie dzielnice (ulice) należą do w miarę bezpiecznych?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki.:happy2:
Pozdrawiam
Julka
 
hallo!witam wszystkich!gudrun kiedy ty to dokladnie wyprowadzasz sie/hmm...bo nie wiem,czy zlecić na Sneiton jakies dzialania,w zwiazku z waszym opuszczeniem naszej zacnej dzielnicy:-)tzn.pozegnalene sztandary,blokady dróg w dniu wyprowadzki,etc.heheh a tak na powaznie to bedzie nam was braakowalo dziewczyny:tak:i troszke przykro,ale liczymy ze znajomosc bedzie dalej trwac.
julka11106-milo ze jestes z nami,ja wlasnie tez po powrocie z Polski mam zamiar rozpocząć pracę,bedzie to przełom styczen-luty i rowniez borykam sie z problemem umieszczenia synusia(2latak)w przedszkolu.Nie wiem dokladnie jak to wyglada(w realu) i tez licze na dziewczyny,aby odp jak to finansowo jest,bo z tego co wiem to bardzooo drogoo:szok:Nio,ale udalo mi sie jak narazie znalezc bardzo dobre rozwiazanie i moim synusiem bedzie sie zajmować opiekunka Justynka:-)polecam serdecznie:tak:
Gabids-szkodac gadac z tym ciapatymi,heheh moj synus chodzi 2 razy w tyg na basen i mam zamiar kontynuowac to w Notts,wiec dziekuje za info-bo rozwrzeszczany 2-latek raczej by nie zrozumial zasad religii i dlatego tez przykro mi,ze twoj synus musial to "przyjąć":no:
Annaoxi- jejku jak dzieciaki potrafia rozbawic-zawstydzic,hehe ja tez powoli sie do tego przygotowuję,bo Nathanek ma 2latka i jak na razie to czasem mi mowi "mama nie pasi"jak chce na niego wlozyc jakies cudnie,sliczne ubranko.
 
reklama
Deni to znaczy,że zabierasz opiekunkę z Polski?My też póki co mamy świetną nianię, ale to już jest kobietka nieco wiekowa, i nawet jej nie proponuję wspólnego wyjazdu, bo pewnie by się niezgodziła.Nie wiem co zrobić, bo jeżeli przedszkole tyle kosztuje , to nie będziemy mogli sobie na początek na niego pozwolić.
Czyli pozostaje mi siedzenie w domu:-(.
Może wynjęcie opiekunki tam na miejscu jest mniej kosztowne?:sorry2:
pa pa
 

Podobne tematy

Do góry