reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej
annaoxi zabawa musiała być super,no i jak dziewczyny wczesniej wspomnialy daj znac o takich imprezach:tak:
ja mam znajomych ktorych dzieci chodza do tej szkoły i nawet rozmawiałam z nimi w piątek ,wspominali ze ich dzieci ida do szkoly -ale o imprezie ani słowa:baffled: może nie mogly przyjsz dzieci z poza szkoły? ale chyba twoja mala jeszcze do niej nie należy?hihihihi
TO WŁASNIE SA ZNAJOMI:no::baffled::szok: ale czy...
a szkoda słów ..
nafnia ale ci zazdroszcze takiej zimy. :-) dbajcie o siebie:tak:
pozdrowienia papapapappa
 
reklama
deni - fajnie bylo? ja bylam w Szwecji wczesniej ale Norwegia po raz pierwszy... faktycznie tak drogo? czekam na duuuuuuuzo sniegu, bo od kiedy mam dzieci nidy nam sie snieg w Polsce nie udal na Swieta

my tez walczymy z przeziebieniami, ja kaszle, Izie z nosa cieknie

minie.....
 
hejka!

my nadal chorzy, ale julka i tak trzyma sie najlepiej...
widzialam zdjecia z tej andrzejkowej imprezy na stronie www.emidlands.pl rzeczywiscie zabawa przednia.:laugh2:
w przyszlym roku idziemy wszystkie:-D.
w tej polskiej szkole kiedys moj narzeczony uczyl jezyka polskiego, ale przez jakies dziwne problemy z dyrektorka musial zrezygnowac..:wściekła/y:

no nic uciekam do pracy..chociaz juz tak mi sie nie chce...:-(..

a wlasnie musze sie czyms "pochwalic" a propos sasiadow...
sa bardzo sympatyczna para...gejow:-):-). zaprosili nas na kawe i powiedzieli ze chetnie pomoga podczas remontu:-). niezle nie?
mysle ze lepiej tacy niz pakistanie...hehe

pozdrawiam Was serdecznie i cieplutkoooo!!:happy:
 
Gabids, bije sie w piersi, ze nie zareklamowalam tej imprezki, ale po prostu o niej zapomnialam:szok:. Ksiadz mowil w kosciele, w weekendy nie mam czasu pisac, a do poniedzialku........no coz, pamiec dobra, ale korotka niestety. Na szczescie w piatek zadzwonil znajomy do mojego M i zapytal czy nie idziemy, no i tym sposobem sie tam znalezlismy! ale nastepnym razem obiecuje napisac, licze na to ze w karnawale cos zorganizuja:-D.

A u nas choroby ciag dalszy! jakis wir okropny zaatakowal mi dziecko, wczoraj wieczorem byly wymioty i biegunka, pozniej przeszlo, a dzis od rana zaczal sie katar:-( Okropnosc!!!!!!!!!!!

Zycze zdrowka wszystkim!!!!!!!!!!
I milego dnia!!!!!!!:-)
 
O przepraszam dziewczyny, nie doczytalam do konca! oczywiscie wszystkim obiecuje ze bede informowac, nie tylko Gabids! Anka 1234, impreza byla ogolnodostepna, trzeba bylo kupic bilecik i gotowe, tak wiec nie wiadomo czemu znajomi sie nie pochwalili?! tak bywa.:-)

Gudrun, pracuj, pracuj dzielnie!!! bo chce sie zalapac jeszcze przed wyjazdem na parapetowke;-)

Buziaczki!!!!!!!
 
Wiecie co tego jeszcze nie grali.Własnie zadzwonili do mnie z przychodni z pytaniem czy wiem że mam wizytę dzisiaj.Mówię że wiem i własnie idę na 13.15.A babka mi mówi że ona ma zapisane że ja miałam na 12.40 Qrcze normalnie szok:wściekła/y:Patrze na kartke a tam jak byk 13.15!! Dobrze że nie doszłam jeszcze do tej przychodni bo nie recze za siebie.:no::wściekła/y:
 
hej dziewczyny
u nas dzisiaj caly dzien pada snieg i jest znowu bialo:tak:, a moja mala spi w domku, po raz pierwszy od baaardzo dawna odpuscilysmy sobie dzisiaj spacerek bo bylybysmy jak te balwanki:-D
gabids-no to niezla masz przychodnie okropny balagan tam musza miec
gudrun - ja tez mam w wiekszosci super doswiadczenia z gejami, mam wielu znajomych gejow ale zostali w Londku, to nic tylko pogratulowac fajnych sasiadow:tak:
a w tej polskiej szkole to ja tez chcialam uczyc:tak: no ale nie wyszlo:no::sorry:, odpuscilam sobie bo juz brzuszek mialam coraz wiekszy;-):-)
ok zmykam, pozdrawiam wszystkich, a dla wszystkich przeziebionych duuuzo zdrowka
buziaki
 
Witam mamusie i pociechy
Coś cichnie nam to forum,mamusie i dzieciaczki chorują to i pisac sie nie chce.
Ale uśmialismy sie z mojej malutkiej po jedzeniu puściła taaakiego gło.snego beeeeeeka jak stara,za chwile poprawiła:-D
nafnia fajnie masz.Odpoczywaj sobie z rodzinką i ciesz oczy piekna polską zimą i to jeszcze w Bieszczadach!
annaoxi wszystko w porzadku,ja i tak raczej w sobotę bym nie poszła bo Fabuś w szpitalu wylądował.Ale dobrze wiedzieć ze takie cos jest tam organizowane.A kiedy lecicie do polski?jakos na dniach chyba?
gudrun urządziliście sie już? Jak nowy domek?A i gratuluje sąsiadów.Moja kolezanka tez takich miała i było ok.

Wszystkim chorutkom zyczę szybkiego powrotu do zdrowia.
I piszcie dziewczyny bo nam forum umrze śmiercią naturalną.
 
no to ja pisze~! za pol godziny mam spotkanie rodzicow nowych uczniow w przyszlej szkole Gabriela. niestety nam nainka nawalila i musze isc sama a maz z dziecmi posiedzi. Znam kilka osob ale zawsze to trema,,,,
fajnie wszystko zorganizowali, dzis Gabriel poszedl na wizyte do szkoly z przedszkola z grupa kolegow ktorzy ta sama podstawowke zaczynaja w styczniu, w przyszlym tygodniu ma 3 razy zajecia od 13-15, a od 7 stycznia witaj szkolo!!!!
juz mi sie plakac chce


pozdrawiam
trzymajcie sie z dale od wirusow

Basia
 
reklama
Hejka!
Pogoda taka nudna, ze nawet pisac sie nie chce! A moje biedne chore dziecko taaaaaaakie marudne! chyba zwariuje!;-)

Baska, nie martw sie, przeciez masz juz "chrzest", bo maly chodzil do przedszkola! a tutejsza szkola, z tego co wiem, niewiele sie rozni:-)Glowa do gory, bedzie ok.!
Ja zamierzam moja dac do przedszkola i to dopiero jest stres, zadna z nas nie zna jezyka:szok:wiec kompletnie nie wiem jak to bedzie! na sama mysl dostaje niestrawnosci;-)

Gabids, my lecimy 9 grudnia, myslalm ze jeszcze przed wyjazdem jakos sie spotkamy, ale z tego co widze, ciezko bedzie! gdzie nie spojrzec wszyscy chorzy, a pogoda.......szkoda gadac:tak:
Nafnia, zazdroscimy prawdziwej zimy!!!! niestety w moich rejonach nadal jej nie ma, mam nadzieje, ze zdazy sie pojawic podczas naszego pobytu:tak:.

NO ale nic, trzymajcie sie cieplutko!!!!!! kto jeszcze zdrow, niech uwaza!!!!!!:-)
Dobrej nocki!!!!! pa
 

Podobne tematy

Do góry