reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej dziewczyny !!
co do przeczkola to jest to wysoka kwota ok120f tygodniowo (dziecko chodzi od 8.oo do 18.oo)-mozna zabierac wczesniej
lecz nie ma sie co martwic bo mozna sie starac o dotacje.
gudrun to juz nie dludo przeprowadzka,a jak samopoczucie lepiej????a ostatnio przegladałam twoja stronke ,a tam na zdjeci jest moja kolezanka,jaki ten swiat mały hihihihi:-D:-D
Udalo mi sie podac Bartkowi lekarstwo i stał sie cud -przeszedł mu kaszel ,goraczka,katar -jestem zdziwiona:confused: ale sie ciesze.

witam cie julka11106 -moja kol.ma dziecko w przeczkolu jak chcesz to dowiem sie jej jek dokładnie to wszystko wyglada :tak:
 
reklama
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, bo jest to dla mnie bardzo ważne.A fajnie by było żeby mała jednak dostała się do przedszkola, bo między dziećmi wiadomo inaczej się dziecko rozwija.
Z góry dziękuję
Do juterka.
 
Hallo! jullka11106 - ja nie zabieram opiekunki z Polski,heheh wlasnie bede miec opiekunke Polke z Nottingham,to Justynka,a to jej nr gg 9542468 jakbyś byla zainteresowana.Poza tym ona dawala swoje ogloszenie tutaj na forum,wiec sa info wczesniej o niej.:-)
Anka 1234-super jakbys sie dowiedzial cos w sprawie tych dotacji,bo cos mi sie zdaje,ze z poczatku trzeba placi,a poxniej dopiero zwracaja,w sumie nie wiem,napisz jak cos o tym sie dowiesz.dziekuje.
 

Załączniki

  • IMG_3494now.jpg
    IMG_3494now.jpg
    116,2 KB · Wyświetleń: 16
czesc dziewczynay jesten nowa na tym forum tez mieszkam w nottingham czytalam wlasnie wasze wypowiedzi i zaciekawil mnie temat /niania/ ja mm 2 letniego synka i mam zamiar zrobic kurs na opiekunke w styczniu tak wiec po kursie chetnie wezme pod opieke jakiegos dzieciaczka teraz opiekuje sie czasami 5 miesieczn dziewczynka takze jak bede po kursie i zarejestruje sie na nianke to dam znac
 
hej!!
buuuuuuuuuuuuu...............................ale tu cicho..
zaglądam tu i nic sie nie dzieje:confused:
:cool:co do szkoły to teraz czekają na decyzje wiec to jeszcze potrwa,ale bedzie ;-);-):tak:
pozdrowienia.papapapap
a o przeczkolu to jutro bede wiedziec wiecej :blink:
 
Ja tylko na chwilke, zeby powitac nowe dziewczyny, Julka 11106 i Marzenainiko witajcie!!!!!!! i udzielajcie sie, bo pora zimowa nas dopadla i nie ma komu pisac:-D

Anka1234, dzieki serdeczne za wiesci o kursie, monitoruj sprawe i donos jak tylko bedziesz cos wiedziec!:-)

Jak sie czujesz Gudrun? pewnie juz lepiej, bo z mamusia, co?;-)
Gabids, Betsuuu co u Was slychac?

Pozdrawiamy wszystkich!!!!!
 
to jeszcze raz ja
przeczkole:
narazie wiem tyle żeby dostać dopłate do przeczkola musza pracowac oboje rodzice.
zgłasza sie do reweniu gdzie i kiedy dziecko idzie do przeczkola ,
na podstawie zarobków wyliczaja kwote
to na tyle
papapap:-)
 
heja dziewczyny!!:-)

jestem w przerwie pomiedzy skladaniem pakunkow do auta i wywozka do nowego domku:-)..tak tak klucze juz nasze:-D:-D..mamy czas do konca listopada z uporaniem sie ze wszystkim i wyprowadzka ze sneinton. (deni - dzialaj!!:-D)
dzis latalismy po sklepach w poszukiwaniu wykladzin, paneli podlogowych itd..meczacy dzien. gdyby nie moja mama ktora julka dzis non stop praktycznie sie zajmowala nie wiem czy polowe bysmy z tego zrobili..:tak:

witam nowe dziewczyny na forum!:happy2: ja tez niedlugo bede myslala nad przedszkolem, bo mysle ze to lepsze rozwiazanie niz opiekunka, dziecko ma kontakt z angielskim i z innymu maluchami - chyba lepiej jak rozwija sie w grupie:confused:..kwota tez mnie przeraza...ale co zrobic. najwyzej cala moja pensja pojdzie na przedszkole:wściekła/y:..to takie troche bez sensu ale co poradzic...

no nic uciekam do pracy!!
pozdrowka!!!


ps. tak czuje sie lepiej.. z Jula tez wszystko ok. cala rodzina podekscytowana!:cool2:
 
reklama
Cześc dziewczynki:-)
Nie daje rady do was naskrobać:-(.Czytam tylko z mała na rekach.Niestety od ostatniego szczepienia rozpuściłam kruszynkę i teraz tylko na raczkach by chciała:baffled:Korzystam kiedy mała śpi,.Ahh rosną nam dzieciaczki,rosną i co raz madrzejsze się robią
Czasu tez mam coraz mniej.Z małym chodze 2 razy na piłke do klubu,a jeszcze ja na basen i wogóle dzieci wiecej mnie absorbuja teraz.
W sprawie przedszkola sie nie wypowiadam bo nie wiem więc nie doradzę,ale mogę pomóc jesli chodzi o szkołe.
Witam nowe mamy na forum
marzenaiko wyczuwam pismo nosem,że sie znamy:tak::-)
annaoxi rosnie Ci mądralińska.Już niedługo przegada wszystkich:-DBuziaki.
gudrun remont męczący,ale dla efektu końcowego warto.
 

Podobne tematy

Do góry