reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witam mamusie:-)
Rzeczywiście pustki na tym naszym forum,ale ja też nie pisałam pare dni.
W czwartek i piątek M miał urlop.Pozałatwialiśmy zaległe sprawy,kupiliśmy prezenty.Ja zaliczyłam dwukrotnie dentyste ( polskiego) a to dlatego że wypadło mi wypełnienie które mi zrobił.Ale zrobił mi odlew mojej paszczy i na piątek będe mieć super białe wypełnienie z pracowni.W sobotę miałam niezłaą przygodę.Poszlismy z rodzinką do centrum na piechotkę a ja miałam @.Kiedy wracaliśmy poczułam że mi coś normalnie po nogach leci.Dostałam chyba krwotoku jakiegoś.Dobrze że wdziałam czarne spodnie.Tak to jeszcze nigdy nie miałam.
betsuu ramionko jeszcze nie dziergane bo jak pisałam wczesniej zadzwonili do mnie za pięć dwunasta że się spózniłam na wizytę.Okazało się ze ta stara baba co nas umawiała o czym innym myślała i co innego pisała.Dowód mam na kartce.I ide sie dziergać jutro rano.
nafnia u nas też wiatry.Wczoraj to lało jak z cebra normalnie.Dzisiaj nareszcie słonecznie.
anka 1234 ospa was pózną jesienią dopadła.Dziwna pora.Mój mały już przechodził ze dwa lata temu ale bardzo łagodną odmianę.Prawie zero strupków.No i jak pisze baska inkubacja tej choroby długo trwa.
agnes ja też nie słyszałam o polskim lekarzu tutaj.( poza dentystami bo kilku ich tutaj)

A tak wogóle to jestem w szoku bo moja mała zaczyna się podciągać do siedzenia:szok:Kiedy leży pleckami na moim brzuszku( ja siedze) podciąga brudke i mięsniami brzuszka idzie do przodu.:tak:
Dziewczyny kupiłam butelki DrBrowns i jestem wściekła na nie.Co za szmelc.Ciągle z nich mleko cieknie.Nie mozna nawet rozrobić bo pryska na wszystkie strony.A kiedy zaczynam karmić małą to leci na nią.Nie mówie o meblach bo ciągle trzeba latać ze ścierką w wycierać po tych butelkach.A M mi mówił - lepiej kup co już znasz.Ale ja nie - zobaczyłam te bajer w środku tych butelek no i mają jeszcze cztery patenty no to musza być najlepsze.***** prawda.czy wy też używałyście tych butelek i ciekły.A może ja cos zle robię? Ale niby co żle robię? żle karmie.echh zła jestem 10 funciaków w błoto.nie ma jak AVENT.
 
reklama
Dzięki dziewczyny :tak:, chyba nie ma co szukać tutaj polskich lekarzy, jakoś będą musieli wytrzymać do lutego i dopiero w PL udać się do lekarza
pozdrawiam:-)
 
Co za szmelc.Ciągle z nich mleko cieknie.Nie mozna nawet rozrobić bo pryska na wszystkie strony.A kiedy zaczynam karmić małą to leci na nią



gabids-nieznam tych butelek bo nie uzywalam ale dokladnie tak mi sie robi z butelkami AVENT gdy zle sie ulozy smoczek wiec moze posprawdzaj czy dobrze sie wszystko pozassywalo,powinno pomoc:-)
a co do implanta to tez jutro ide ale na 12.00;-)
 
gabis ja na początku (chwilke moze tydzień) używałam Aventa ,ale są jeszcze lepsz butelki firmy Tommee Tippee-zero kolek nic,smoczki te początkowe są podobne do piersi.Super dla juz starszych sa normalne smoczki .POLECAM:tak:
 
No hej dziewczyny!!!!!!! juz myslalam, ze wszystkie zapadlyscie w sen zimowy:-D, pogoda temu jak najbardziej sprzyja!
My dalej sie kurujemy, niestety:-(, dzis z rana bylo ladnie, wiec wyszlysmy na krotki spacerek, ale Kinia slaba i juz ledwo doszla do domu po tym tygodniu "aresztu domowego". Tak wiec nic nowego u nas.
Gabids, ten niespodziewany krwotok to pewnie efekt uboczny dietki, pochwal no sie ile Ci ubylo!:-)
No i gratulacje dla malej silaczki!!!!!!!
A ostatnio narzekalas na Aventa, widzisz- zawsze moze byc gorzej, nie ma co eksperymentowac:-D
Betsuuu, tak wiem juz cos o tym, tez sie dalam wciagnac do naszej klasy! i teraz sie ciagle wkurzam, bo slabo chodzi ta stronka, a chcialoby sie szybciutko powspominac stare, dobre czasy:-)
Anka 1234, wspolczuje Wam taj ospy, sama przechodzilam juz dwa razy, czekam tylko kiedy moja mala tez zlapie. A dorosli rzeczywiscie przechodza duuuuuuuzo gorzej niz dzieci, wiec nie zycze!:no:
Nafnia, u nas pogoda caly czas koszmarna, wiec i tak Wam zazdroscimy!

Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!
 
czesc!!!

no tak, ja tez , gdyby nie te moje 2 huligany, chetnie zapadlabym w sen zimowy...
koncze zakupy prezentowe, za 4 dni uciekam do rodzinki, a potem nasz wyjazd wakacyjno-swiateczny...

moj Gabriel mial pokazy w szkole teatralnej w sobote, nie wiem kto mial wieksza treme, ale dobrze wypadl
teraz przed nami jakies przesluchania do teatru w lutym,,,

brak mi energii, nie mam sily nawet na najglupsze zabawy...
aaaaaa

pozdrawiam
 
Witam mamusie:-)
Ale mam nerwa bo zaraz lecę na włożenie implantu anty:shocked2:Mam nadzieje że obejdzie się bez sensacji.:dry:
annaoxi rezultaty są bo portki troche lużniejsze.Wagowo to nie wiem i nawet nie przykładam do tego wagi.Głównie chodzi mi oto zeby wcisnąć się w moje ubrania.
Qrcze musze konczyc to pisanie bo mała płacze....
narazie,wpadne wieczorkiem
 
Witajcie!!!!!
Baska,mowisz ze rosnie Ci maly odtworca Hamleta?!:-) no to trzymamy kciuki za swiatowa kariere!!!! oby tylko nie zabraklo zapalu;-)
A tak w ogole to serdeczne zyczenia imieninowe! pewnie tu nie obchodzisz, ale to nic, i tak wszystkiego naj.....

Gabids,najwazniejsze ze zamierzony efekt zostal osiagniety!!! gratulujemy!!!!!:-). Jak juz sie zabezpieczysz, to opowiedz jak bylo:tak:

Milego dnia dziewczyny!!!!!
 
a obchodze:)))) i dziekuje za zyczenia

narzucilam polskie tradycje, dzieciom podoba sie kolejna okazja oczywiscie do zyczen, imprezy i prezentow:)))))))))))))

moj maz ma jak byk w kaledarzu, wlasnie ide z nim na lunch imieninowy:))
 
reklama
baska_keen Naj...naj...naj....serdeczniejsze życzenia w Dniu imienin....
W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym tylko marzysz.

white_rose.gif
 

Podobne tematy

Do góry