reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Oj Gudrun, pogonilas mi kota i mam nadzieje ze nie tylko mi, ale inne dziewczyny tez napisza:sorry2:
My bylismy w Polsce na 2 tygodnie i prawde mowiac wrocilam po tych "wakacjach" bardziej zmeczona niz przed wyjazdem. Teraz troszke siedzimy w domku, troszke na spacerki, ale na spotkanko to sie pisze chetnie.:tak::-)
 
reklama
Ja melduje ze zyje.Chyba bo juz sama nie wiem:-D
Niestety nie pojawie sie w piatek w marry potter bo jutro lece do polski.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)
 
Cześć Witam wszystkie mamy ja mieszkam w Nottingham jestem mama dwóch małych urwisków Bartusia 4 latka i Wojtusia 3 latka serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie te obecne i te przyszle:-)
 
hej dziewczyny!!:-)
shilla72 -Witam na forum!
gudrun -nie zapomniałam :rofl2: nie zapomniałam:-D
-chciałam zgłosić obecnosć-:happy2:
aktualnie dopadł nas Wirus i siedzimy w domku:baffled:
wielkie smarkanie ,ból głowy itp:-(
pozdrawiam;-)
 
Ostatnia edycja:
my sie rowniez meldujemy po dlugiej nieobecnosci. niestety w najblizszym czasie nigdzie sie nie wybieramy bo wrocilismy z Polski z wirusem. jednak mam nadzieje ze na nastepne spotkanie uda nam sie dolaczyc
 
Hej dziewczyny!!! Czy ktos nas jeszcze pamieta?;-) my juz mieszkamy w Polsce, ale podlaczyli nam wlasnie neta i czytamy sobie co u Was slychac.Troche nam teskno za Wami i wspolnymi spotkaniami, ale ogolnie nie jest zle:-).
Na razie nic sie ciekawego nie dzieje, siedzimy w domu, bo w przedszkolach nie ma miejsc:no:, mam nadzieje, ze w koncu gdzies sie zwolni, bo musze niedlugo wrocic do pracy. No ale na szczescie nie ma tragedii, bo przeciez sa jeszcze dziadkowie:tak: i to chyba najwiekszy plus Ojczyzny:-D.
Sciskamy Was wszystkie bardzo mocno, pozwolicie ze czasem sie odezwe, chociaz juz jestem obca....
Buziaki!
 
hej
annaoxi no pewnie, ze was pamietamy:tak::tak::tak::-D:-D:-D,
koniecznie do nas zagladaj i pisz co u was, Kinia pewnie szczesliwa ze dziadkowie blisko i wszyscy dookola mowia tylko po polsku;-)
pozdrawiamy serdecznie
 
Witajcie Mamuski! Ja tez sie melduje, ze jestem :-) Odzywalam sie juz bardzo dawno temu jak tylko dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy:-) Tak bardzo sie obawialam o wszystko i chcialam zrobic USG prywatnie ale nie musialam, poniewaz poszlam do GP i poprosilam o skierowanie i je dostalam. 2 pazdziernika bylam w szpitalu i zrobiono mi badanie, pani powiedziala, ze wszystko jest w porzadku z Kruszynka, tylko ja mam jakies cysty - niby powiedzieli zeby sie tym nieprzejmowac bo w pierwszej kolejnosci jest Kruszynka a dopiero pozniej zajma sie mna. Nie wiem co o tym myslec. Jestem tez juz po pierwszym spotkaniu z midwife - usmialam sie niezle zwlaszcza z tego, ze wyszlam z pelna torba roznych ulotek, ksiazek i ksiazeczek :tak: a jeszcze ta pasta do zebow, nic dentystyczna i szczoteczka tak mnie rozbawily... ale przynajmniej dbaja ;-) Nastepne badanie USG bede miala 12 listopada wiec akurat bedzie to 12 tydzien - co moga mi powiedziec w tym czasie na temat Kruszynki?? Czy mozecie mi napisac na czym dokladnie polegaja badania prenatalne?? Czy ktoras miala tu robione?? No i mam juz umowione nastepne spotkanie z midwife na 16 grudnia. Szefowa w pracy powiedziala mi, ze w 15 tygodniu przenosi mnie do o wiele lzejszej pracy. Jeszcze sie musze troszke pomeczyc. Co poza tym?? Dzis mam wolne i sama siedze w domku. Moj maz zostal przymuszony dzis do nadgodzin wiec jest w pracy i jestem sama do 22:30 ale poradze sobie :-) Musze sie troszke wygrzac bo cos mam katar i w nocy bolalo mnie gardlo. Czy znacie jakies domowe sposoby na przeziebienie oprocz herbatki z cytryna i miodem oraz syropu z cebuli?? ale sie rozpisalam.
Pozdrawiam Was Kobietki i obiecuje, ze bede zagladala tu czesciej. :tak:
 
Czesc dziewczyny co tam u was slychac co dzis porabiacie bo my siedzimy w domku i walczymy z choroba:-(młodszy synek się rozchorował chyba pogoda za oknem mu nie sluzy mam nadzieje ze szybko wroci do zdrówka. pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
Moni$ka- może sprobuj na gardełko soczek malinowy z miodem albo zaparz sobie troszke majeranku i dolej z dwie łyzeczki do herbaty polecam swietne sprawdza sie u mnie w przeziebieniach Gratuluje dzidzi:-)
 

Podobne tematy

Do góry