reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Sorki, ze sie wtracam w Wasze ciazowe sprawy;-), ale musze. W ciazy zdecydowanie lepiej nie pic soczku malinowego, ani herbatki, ani niczego z malin, bo malina wywoluje skurcze, wiec lepiej dmuchac na zimne i leczyc sie tym mleczkiem z miodkiem:-). To tyle. Pozdrawiam!
 
reklama
Moni$ka- może sprobuj na gardełko soczek malinowy z miodem albo zaparz sobie troszke majeranku i dolej z dwie łyzeczki do herbaty polecam swietne sprawdza sie u mnie w przeziebieniach Gratuluje dzidzi:-)


Shilla72 - dziekuje bardzo za propozycje - o majeranku zaparzanym nigdy nie slyszalam :-) to musi byc chyba niezbyt dobre... :szok: Pozdrawiam
 
no hejka ja juz z rana na nozkach maluchy dzis nie dały pospac:tak:
co do majeranku to masz racje nie jest zbyt dobre ale z dwie łyżeczki dodaj do zwykłej herbatki. Moje Maluszki to pija wiec i tobie tez przejdzie przez gardło
A co do majeranku to wez duza łyżkę od zupy na kubek i zaparz okolo 5 min pozniej dodawaj sobie dwie male łyżeczki do herbatki pozdrowienia
:rofl2: a to od Bartusia strasznie buzki lubi wysyłać miłego dnia wszystkim choc pogoda za oknem bleeeee
 
witaj Moni$ko.w 12 tyg na usg powiedza ci ile cm ma malenstwo i czy nic w okolo niego sie nie dzieje.Badania prenatalne to chyba przede wszystkim badanie krwi na zespol downa.tutaj robia go wszystkim kobieta w ciazy.wydaje mi sie ze bedziesz mial moze wiecej usg dla pewnosci!ja mialm o dwa wiecej.dbaj o siebie,nie przemeczaj sie na poczatku.pozdrawiam serdecznie
 
Hejka dziewczyny ja mieszkam niedaleko forest fields a wygdzie mieszkacie a moze wymienimy sie nr gg moj to 9169968 i zorganizujemy jakies spotkanie moim malucha strasznie brakuje kontaktu z dziecmi atym bardziej ze taka pogoda paskudna :-( teraz szukam dla moich dzieciaczkow przedszkola pozdrowienia czekam na odpowiedz na forum lub na gg :-)
 
Ostatnia edycja:
hejka
wlasnie rozsylamy zaproszenia naszej klasie do mam..ale jest ich 190!i ciagle sie strona wiesza wiec napisze jeszcze tutaj, jakby do ktorejs z mam nie doszlo.

organizujemy TYDZIEN AKTYWNEJ MAMY

i zaczynamy 11 listopada (zupelnie niechcacy:-)) spotkaniem na sneinton w sure starcie o 15.30
potem w czwartek chcemy sie wybrac na farme jesli pogoda bedzie w miare ok. farma jest ok 10 min od centrum autobus 27. masa zwierzaczkow do poglaskania powinna na dzieciach zrobic wrazenie:-D
w piatek w polskim klubie jest impreza charytatywna z przedmiotami do licytacji - miedzy innymi wykonanymi przez mamy! od 18 do 21.
a w sobote chcemy ruszyc do pubu, tym razem bez dzieci oczywiscie:-D na wieczorek zapoznawczy:-p
szczegoly tutaj :
Mamy w Nottingham

zapraszamy!!!
 
Ale niefajnie! dziewczyny, dlaczego nic nie piszecie?????? GUDRUN, napisz chociaz Ty jak Wam minal Tydzien Aktywnej Mamy? bo ciekawa jestem, co sie dzieje "na starych smieciach":)
pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
reklama
oj Aniu widzisz pojechalas i rozpada nam sie wszystko;-)
tydzien mamy minal spoko..ale zawsze moze byc lepiej.:-)
na spotkaniu na sneinton bylo naprawde zaskakujaco duzo mamusiek. i mysle ze atmosfera byla przyjemna..wycieczka na farme troche nie wypalila bo pogoda nam sie zepsula co zadna nowoscia nie jest..:wściekła/y:
ale mamy nie zawiodly, tylko przyszlo nam w deszczu moknac:baffled:
w piatek zrobilysmy kawal dobrej roboty. nasze jedzonko na akcji dla dzieci "children in need" bylo pyszniutkie i dzieki nam m.in, udalo sie zebrac ponad 400 funtow na dzieciaki.
tylko w sobote nie bardzo wyszlo bo spedzilysmy wieczor samotnie..z Marzena..:shocked2:. ale i tak milo spedzilysmy ten czas..prawda marzenainko:-p:-p??

tyle. a poza tym dzis bylysmy wreszcie w sure start mary potter na hyson. bardzo fajnie tam. Jula sie swietnie bawila, mnie tez sie podobalo, gdyby nie wczesna pora (zajecia od 9 wiec pobudka o 7:baffled:) wpadalabym co tydzien

a co u Ciebie Aniu? jak Ci tam? ostatnio jedna mama o Ciebie pytala, jakas Twoja dobra kolezanka..

pozdrawiam serdecznie!!
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry