reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Marga ja bywam na Miłej i jeszcze u koleżanki na Pogodnej,to bardziej Miłosna okolice Łukasinskiego.A małż jest brygadzista w Folimpexie.
Dożynki są w Stanisławowie:-)My sie pewnie wybierzemy chociaz na troche.Przez ostatnie lata nie zawsze jezdziłam ale teraz z małym czesciej zaliczamy takie imprezki:-).
Miłego dzionka dziewczynki.
 
reklama
Marga ja bywam na Miłej i jeszcze u koleżanki na Pogodnej,to bardziej Miłosna okolice Łukasinskiego.A małż jest brygadzista w Folimpexie.
Dożynki są w Stanisławowie:-)My sie pewnie wybierzemy chociaz na troche.Przez ostatnie lata nie zawsze jezdziłam ale teraz z małym czesciej zaliczamy takie imprezki:-).
Miłego dzionka dziewczynki.
He he ja mieszkam w Miłosnej prawie w centrum:-)
To pewnie i my sie wybierzemy na te dozynki z małym chyba ze bedzie brzydka pogoda to nie bo to jest jednak kawałek drogi :-) a nie orientujesz sie jakie zespoły maja grac??? Bo u nas ulotek ni ma :-( Również zycze miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:)
To tu dzis grasujecie:)
Witam nowa mamusie.Marzenka chyba jestes z mojego rocznika nawet,chyba ze twój nick oznacza co innego.Ja mieszkam koło Pustelnika a w sulejówku czesto bywam i mój małżon tam pracuje.Slicznego masz syneczka.
Agapa jak tam balujesz z dziewczynami na karuzeli w niedziele na dozynkach?
Ja baluję i pracuję:-D Będę chodziła z puszką i zbierała dla powodzian więc będę oznakowana:-D


A ja myślałam ze zasiłek przysługuje tylko osobie kóra zostanie zwolniona z pracy a nie dobrowolnie sie zwolni

Czesc1 Tak chyba sie juz spotkałysmy :-) a o wychowawczy narazie napisałam na 2 lata choc liczyłam ze wroce do pracy jak mały skonczy roczek i zostanie z tesciowa bo jest na emeryturze ale niestety ostatnio stwierdziła ze idzie do pracy i teraz jej usilnie szuka :-)


Tak zgadza sie to ten rocznik a gdzie pracuje mężul jesli oczywiscie moge wiedziec?? A Ty gdzie czesto byważ w Sulejówku?? A gdzie są w niedziele dożynki??
Tak jak napisała Beacia w Stanisławowie. Zapraszam


He he ja mieszkam w Miłosnej prawie w centrum:-)
To pewnie i my sie wybierzemy na te dozynki z małym chyba ze bedzie brzydka pogoda to nie bo to jest jednak kawałek drogi :-) a nie orientujesz sie jakie zespoły maja grac??? Bo u nas ulotek ni ma :-( Również zycze miłego dnia!
No pewnie że przyjedź na te dożynki może się spotkamy:-D

A tu ci piszę takie najciekawsze pkt. co będzie na dożynkach;
13.40 koncert orkiestry dętej
14.20 bieg uliczny
14,40 konkursy dla dzieci
15.00konkurs na najsilniejszą wieś w gminie
16.00 program dla dzieci "Czarodziejskie wróżki Hanka i Anka"
18.00 "Parcie na szkło"-Piotr Pręgowski, Ewa Kuryło, Bogdan Kalus - progr. muzyczno-kabaretowy.
18.50 blok konkursowy
20.00 Kasia Wilk z zespołem


Będziecie?
 
Mi jesli uda sie męża namówic to bede zreszta juz w latach poprzednich jeździlismy tylko raz były dla nas nie miłe jakis 5 lat temu bo jak wracaliśmy z dożynek to mieliśmy wypadek! Ale to na dobre wyszło bo od tamtej pory jeszcze bardziej kochamy sie z mężem:-) ale niestety auto poszło do kasacji :-(
 
A ja myślałam ze zasiłek przysługuje tylko osobie kóra zostanie zwolniona z pracy a nie dobrowolnie sie zwolni

Jak się sam człowiek zwolni to musi 3 miesiące czekać na zasiłek, ale ja dostanę tylko przez 3 miesiące bo idę do pracy:) A ja jestem zarejestrowana w warmińsko-mazurskim i tam przez rok się dostaje, w mazowieckim tylko przez 6 miesięcy
 
aaaa Beacia jak kiedyś widziałaś w Pustelniku złotą skodę kombi na rejestracji NLI piszczącą przy ruszaniu to zapewne ja tam siedziałam z tyłu:) coś mojemu M ostatnio odbiło i wszędzie gdzie można piszczy:):):) Chyba kryzys wieku średniego go dopada:):)
 
aaaa Beacia jak kiedyś widziałaś w Pustelniku złotą skodę kombi na rejestracji NLI piszczącą przy ruszaniu to zapewne ja tam siedziałam z tyłu:) coś mojemu M ostatnio odbiło i wszędzie gdzie można piszczy:):):) Chyba kryzys wieku średniego go dopada:):)
A to jeszcze nie widziałyscie sie w realu?? Musze sie przyznac ze całego watku nie czytałam:-(
 
reklama
Do góry