reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
na zdjęciu widać, że piękny szkrabek:) ja do września jestem na wychowawczym tak jakby bo bardziej mi się opłacało zwolnić niż za darmo siedzieć w domu. Napisz jak masz na imię, co porabiałaś wcześniej itd:):)
 
Hej dziewczynki:)
To tu dzis grasujecie:)
Witam nowa mamusie.Marzenka chyba jestes z mojego rocznika nawet,chyba ze twój nick oznacza co innego.Ja mieszkam koło Pustelnika a w sulejówku czesto bywam i mój małżon tam pracuje.Slicznego masz syneczka.
Agapa jak tam balujesz z dziewczynami na karuzeli w niedziele na dozynkach?
 
reklama
tak chodzi o zasiłek dla bezrobotnych, niestety nasze prawo jest dziwne:)
A ja myślałam ze zasiłek przysługuje tylko osobie kóra zostanie zwolniona z pracy a nie dobrowolnie sie zwolni
Witaj Marga.
My się chyba wcześniej spotkałyśmy już na lutówkach ale ty potem zniknęłaś.
Fajnie że się pojawiłaś. Ile będziesz na wychowawczym?
Czesc1 Tak chyba sie juz spotkałysmy :-) a o wychowawczy narazie napisałam na 2 lata choc liczyłam ze wroce do pracy jak mały skonczy roczek i zostanie z tesciowa bo jest na emeryturze ale niestety ostatnio stwierdziła ze idzie do pracy i teraz jej usilnie szuka :-)
Hej dziewczynki:)
To tu dzis grasujecie:)
Witam nowa mamusie.Marzenka chyba jestes z mojego rocznika nawet,chyba ze twój nick oznacza co innego.Ja mieszkam koło Pustelnika a w sulejówku czesto bywam i mój małżon tam pracuje.Slicznego masz syneczka.
Agapa jak tam balujesz z dziewczynami na karuzeli w niedziele na dozynkach?

Tak zgadza sie to ten rocznik a gdzie pracuje mężul jesli oczywiscie moge wiedziec?? A Ty gdzie czesto byważ w Sulejówku?? A gdzie są w niedziele dożynki??
 
Do góry