reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
witam chętnie bym pisała częściej ale jakoś mało się tu mam udziela samej do siebie to tak głupio pisać.
mam pytanie do mam które pracują gdzie wasze pociechy chodzą do żłobków czy przeczkoli bo od września wracam do pracy i muszę małej jakąś opiekę znaleźć
 
ja niestety nie mam dobrych wiadomości dlatego tyle czasu mnie nie było, nie mogłam zebrać się i napisać wcześniej
niestety,moja ciąża obumarła, jestem już po zabiegu bo mój organizm sam sobie nie poradził, nawet nie plamiłam i tak 11 tydz zakończył się dla mnie jakimś koszmarem:-(
teraz odpoczywam, zbieram siły i musimy odczekać do kolejnego starania 3 miesiące

ale staram się być silna no i wierzę że będzie dobrze
nadzieja jest i będę walczyć o to byśmy mieli z mężem pełną szczęścia rodzinkę :tak:
Tak mi przykro. Nie napiszę że wiem co czujesz bo na szczęście mnie to nigdy nie spotkało, ale wiem że to coś okropnego bo straciłaś swoją kruszynkę to musi bardzo boleć :-(


No wlaśnie mało się tu udzielamy a moim zdaniem tu jest bardziej przejrzyście. Kar ze mną możesz pogadać. U nas to ludzie szukają raczej opiekunek do dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuski:)
Widze ze robi sie tu nas coraz wiecej,co mnie bardzo cieszy.:)
Unas po staremu,czyli Alan rozrabia jakby sie szaleju najadł a ja oczy do okoła głowy.A jak nie rozrabia to jeczy i na ręce.Czyli pewnie jak u wiekszosci z Was.
Dzisiejsza nocka to jakas masakra wiec jestem nieżywa troszke,spałam w nocy 2,5h,dobrze ze jeszcze nie pracuje to rano pospałam z małym z 1,5godzinki.Nom ale jak pójde do robotki jakiejs to mam nadzieje ze syn nie bedzie mi robił takich niespodzianek,najlepiej jak by te zeby wyszły wszystkie na raz i nie męczyły by dzieciaczki.
KAR ja zamierzam małego zostawiac z moja mamą,jestem z poza Minska wiec nie pomogę z przedszkolami i żłobkami.
Jakos ciezko mi jak mysle ze bedę go musiała zostawic i to na tyle godzin bo przegladam oferty i nie ma nic na 3/4 etatu,najchetniej bym wzieła chałupnictwo i została z małym tylko ze wszystkie ogłoszenia to sami oszuści.A na komputerze nie znam sie za dobrze zeby pracowac w ten sposób w domu.
Zmykam bo mamy kupe:))))
 
wiem że w mińsku preferuje się opiekunki sama byłam opiekunką i wiem jak to wygląda i dlatego chce mała oddać do przeczkola moja mała jest diabłem wcielonym w przeczkolu pobawi się z rówieśnikami a starsza opiekunka nie da sobie z nią rady a młoda dziewczyna przez miesiąc będzie się ochoczo zajmowała Jula a później oleje i będzie leżeć na kanapie wiem bo sama tak robiłam moje koleżanki opiekunki również
 
reklama
Do góry