reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Hejka pandorka :) Mieszkam w Anglii od 7 lat, niedawno rozstałam się z ojcem Mai - mojej córki, czyli jestem samotną mamą... Nie jest mi łatwo, ale nie dam się :) Moja córka będzie miała 3 latka w styczniu, i jest bardzo żywą dziewczynka ;) Mój postcode zaczyna sie na M6 ale za 3 tygodnie się przeprowadzam, ale też niedaleko M6 :) A ty gdzie mieszkasz?
 
reklama
Witam, chciałabym się przyłączyć, jeśli można :-)
W Lipcu tego roku, najpóźniej w Sierpniu czeka mnie przeprowadzka do Manchesteru.
Mam 4 letnią córeczkę i w drodze drugiego maluszka :-)
Chętnie skorzystam z doświadczenia starszych stażem ode mnie mamusiek i podczytam, co polecacie, a czego nie w Manchesterze :-)
Póki co stacjonuje tam tylko mój mąż i usilnie próbuje znaleźć pracę.
Może w końcu mu się uda.
W środę jadę go nareszcie odwiedzić, już nie mogę się doczekać :-)
 
ja zaglądam regularnie ;)

Na pikniku z okazji dnia dziecka było bardzo fajnie. Niestety byłam jedyna mamą z BB. Było nas dużo i dzieci też dużo. Trafił się nawet jeden taka, ale nie nasz. Nasz został z Tosinką w domu, bo ona jeszcze za malutka troszkę na takie świętowania. W każdym razie juz kombinujemy, kiedyby sie tu znów spotkać. Jeśli chciałybyście do nas dołączyć, to byłoby fajnie.

Witam,
Jestem mama trzy miesiecznej Mii, z checia spotkam sie z innymi Mamusiami z Manchesteru. Mieszkam w Droylsden.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry