reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Na razie nie mamy stalego miejsca spotkan, ale cały czas staram się cos wykombinowac, bo jak jest zimno, to nie jest przyjemnie siedziec w parku.

Patrysiowa w jakiej dzielnicy mieszkasz?
 
reklama
Kochane mamusie. Kilka dziewczyn organizuje Dzień Dziecka dla dzieci w Philips Park koło stadionu Manchester City ...zapowiada się super zabawa. Warunki są 2 jeden to obecność obowiązkowa dzieci bez względu na wiek, po drugie to każda mama przynosi coś do jedzenia słodycze, soki, owoce, koc itp zapraszamy wszystkie mamy i dzieci.

Wiecej na pw



hej dziewczyny. taka impreza niedaleko mnie sie odbyla a ja nic o niej nie wiedzialam. wielka szkoda. mam nadzieje ze jeszcze uda nam sie zalapac na jakas. musze czesciej zagladac tu do was na forum. pozdrawiam wszystkie mamusie i udane weekendu zycze. pogoda dopisuje:-)
 
W środę 22 czerwca nastąpi przesilenie letnie, jest to czas, kiedy to dzień zrówna się z nocą. Niektórzy nazywają to nocą Świętojańską. Od tego momentu rozpoczyna sie kalendarzowe lato. Aby uczcić nadejście tej przepięknej pory roku proponuję zorganizować piknik w sobotę 25go czerwca 2011. Tym razem zapraszam w moje strony do St. Mary’s Parku w Prestwich. Jest dużo zieleni, plac zabaw, boisko do kosza, kort tenisowy oraz parking. Dojazd jest dość prosty zarówno z centrum Manchesteru, Bury, czy też od strony Cheetam Hill Road.

Warunków jest niewiele:

-należy się stawić wraz z pociechą w umówione miejsce,
-każda mamuśka przynosi coś do jedzenia- owoce, słodycze, napoje itp.
-mile widziane zabawki itp. Nadające się do zabawy na świeżym powietrzu.

Jak dojechać?

Autobusem linii
135 lub 137 -dojeżdżamy do Przystanku autobusowego Heaton Park (Przy Bury old road). Skręcamy w Whittaker lane (na wprost bramy parku)i idziemy przed siebie cały czas prosto lewą stroną ulicy. Mijamy mini rondo, gdzie Whittaker Lane przechodzi w Rectory Lane i cały czas trzymając sie lewej strony dochodzimy do St. Mary’s Parku.

Autobusem linii
98 lub 93 - Dojeżdżamy pod sam St.Mary’s Park.

Metrolinkiem
- dojeżdżamy do Stacji Heaton Park , a potem skręcamy w Whittaker lane (na wprost bramy parku)i idziemy przed siebie cały czas prosto lewą stroną ulicy. Mijamy mini rondo, gdzie Whittaker Lane przechodzi w Rectory Lane i cały czas trzymając sie lewej strony dochodzimy do St. Mary’s Parku.
Samochodem- Wbiajmy w nawigację kod pocztowy M25 1GG. Wjazd na parking znajduje się od strony St. Mary’s Road.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry