reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

yowka, gratuluje slubu :) my juz mamy 3 i pol roku stazu (a ja ciagle nie sprzedalam sukni hehe).

Ladne dzisiaj slonko swieci ale pewnie i tak zimno..

W piatek wybieram sie na pierwsza wizyte z polozna, czy myslicie ze moge ja poprosic o badanie krwi albo wczesniejsze USG niz w 12tyg? Czuje sie dobrze i nie mialam na razie zadnych problemow, ale test krwi pokaze ze to na pewno zdrowa (nie pozamaciczna ciaza), a troche mnie czarne mysli mecza..

ide cos przekąsic :)
 
reklama
Hmm na mdłości...myślę że przede wszystkim jeść regularne małe posiłki.Ja mam zawsze pod ręką migdały,jakieś herbatniki.Jak się obudzę to muszę coś szybko zjeść zanim wstanę to jest ok.Piję też dużo wody.Jeszcze czasem mi się zdarzają gorsze dni ale ogólnie od samego początku nie mam jakichś wielkich sensacji.
 
Powiem szczerze, ze rzadko zasiadam do kompa, bo wolę spędzać czas z moim synusiem na spacerkach. Przeważnie zaliczamy taki porządny półtora godzinny, a czasem nawet ze dwa razy dziennie ;-)
 
Witam chciałabym sie Was o cos spytac za tydzien jade do Manchesteru złozyć wniosek o paszport dla córki, i postanowiliśmy z mezem ze spędzmy cały dzien w Menchesterze mogłybyście mi napisac miejsca gdzie warto zobaczyć , zwiedzić jakieś ciekawe miejsca? byłabym wdzięczna :) |Pozdrawiam
 
Witam chciałabym sie Was o cos spytac za tydzien jade do Manchesteru złozyć wniosek o paszport dla córki, i postanowiliśmy z mezem ze spędzmy cały dzien w Menchesterze mogłybyście mi napisac miejsca gdzie warto zobaczyć , zwiedzić jakieś ciekawe miejsca? byłabym wdzięczna :) |Pozdrawiam

Lucy napisz co Cie dokladnie interesuje, zakupy? restauracja? mam nadzieje, ze bede mogla Ci jakos poradzic:-)


Pozdrawiam wszystkie mamuski;-) i mam pytanie: bralyscie epidiural?
 
doniulka dzięki nareszcie sie ktos tu odezwał , no ale wszystko w pore.
A więc interesuje mnie jakaś restauracja, albo fajna knajpa a najlepiej coventry knajpa gdzie sobie sama nakładasz na talerz, no a jagby sie znalazło jakies jeziorko , morze to byłoby super , ;-)może sie orentujesz gdzie blisko konsulatu były by takie miejsca. a właściwie to co polecisz ?
a co do epiukuralu to ja miałam , przed porodem zarzekałam sie ze nie wezmę tego zastrzyku w kręgosłup ale bóle były tak potworne ze po 40 godzinach poprosiłam o zastrzyk , a potem jak sie okazało mała była żle ułozona i poród zakonczył sie CC .:tak:pozdrawiam
 
doniulka dzięki nareszcie sie ktos tu odezwał , no ale wszystko w pore.
A więc interesuje mnie jakaś restauracja, albo fajna knajpa a najlepiej coventry knajpa gdzie sobie sama nakładasz na talerz, no a jagby sie znalazło jakies jeziorko , morze to byłoby super , ;-)może sie orentujesz gdzie blisko konsulatu były by takie miejsca. a właściwie to co polecisz ?
a co do epiukuralu to ja miałam , przed porodem zarzekałam sie ze nie wezmę tego zastrzyku w kręgosłup ale bóle były tak potworne ze po 40 godzinach poprosiłam o zastrzyk , a potem jak sie okazało mała była żle ułozona i poród zakonczył sie CC .:tak:pozdrawiam

Czesc lucy25 ;-) Ogolnie konsulat jest blisko centrum Manchester i Piccadilly Gardens. Jezeli pojdziecie wlasnie w strone centrum tam jest mnostwo restauracji. Jezeli chodzi o jezioro to nie ma nic takiego w miescie, super jezioro jest na trasie to High Peak, jezeli macie caly dzien i samochow do wpisz w wujka google 'The Sneak Pass' lub Peak District. Jezeli to wam za daleko, to jeszcze mozecie pochodzic po Lyme Park jezeli pogoda wam dopisze, rowniez mozna znalezc w google. A tak to mozecie zwiedzic jakies muzea np. Museum of Science and Industry | MOSI, albo obejrzec stadion Manchester jezeli lubujecie sie w pilce noznej, a tak to nie wiem, mnie az tak nic sie nie podoba w centrum, wole gdziec na lono natury pojechac ;-) tu jest pelno miejsc wypisanych // Visit Manchester / What To See & Do //

doniulka- ja mialam epidiural, balam sie strasznie bo mam bardzo wrazliwe plecy i kazdy dotyk sprawia ze sie ruszam no i do tego dochodza skurcze, tak wiec trzeba byc ostroznym zeby krzywdy nie zrobili, cala noc nic nie czulam, mozna dodatkowo dozowac sobie extra dawke poprzez taki przycisk, niestety jak mala zeszla do kanalu rodnego to ucisk na kregoslup i tak byl za silny i niestety czulam wszystko :sorry2:

U mnie w sumie nuda, Zuzia co raz wiecej umie, juz sie z pleckow na brzuszek przewraca, zaczyna glowke unosic wiec moze niedlugo do siadu bedzie gotowa, smieje sie strasznie duzo, gadula jest niesamowita i w sumie tyle :tak: Zaczelam w koncu robic ludziom wlosy, od porodu sie zbieralam i zbieralam az w koncu poroznosilam ogloszenia. Oprocz tego juz ponad miesiac na diecie jestem i stracilam 6kg wiec na lato znow beda mogla sie ludziom pokazac :-) A tak to na spacerki chodzimy, odwiedzam kumpele i zazwyczaj nie ma mnie w domku.

A co u was biszkopcik? A ty jak sie czujesz yowka? mam nadzieje ze mdlosci juz ci tak nie dokoczaja i ze maluchy sa zdrowe ;-) Pandorko jak rola mamy ci sie podoba? Synek daje ci pospac? Karmisz piersia?

Pozdrawiam was dziewczyny!
 
dziękuje lysa d napewno coś wybiore , bedziemy cały dzien w Menchesterze wiec mam nadzieje ze bedzie to udany dzien -wielkie dzieki!!!!
 
Mam takie pytanko, bylam wczoraj zobaczyc sie z polozna i dowiedzialam sie ze w mojej przychodni (nie wiem czy tak wszedzie) nie robia testow na toxoplazmoze, a mi na nich bardzo zalezy, nie wiecie gdzie mozna je zrobic, oprocz polskich klinik (ceny przerazaja). Dzieki za wszystkie rady i pozdrawiam cieplutko.
 
reklama
elzu nie robią testów na toxo, chyba, że sami stwierdzą, że zachodzi konieczna konieczność

lucy jeśli będziecie mieli troszkę czasu i pogoda dopisze, to moim skromnym zdaniem warto odwiedzić zielone tereny w Heaton Parku

Pandorko jak rola mamy ci sie podoba? Synek daje ci pospac? Karmisz piersia?

Rola mamy jest super z tym, że nie ma od niej wolnego ;-)
Piersią nie karmię od samego początku, ale karmiłam własnym odciąganym mlekiem, ale teraz przeszliśmy w 100% na modyfikowane (Aptamil).
 
Ostatnia edycja:
Do góry