reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

GoKidsGo: The ultimate indoor adventure zone for children and families
tu masz informacje, juz wczesniej ktoras z dziewczyn to wklejala.

no a my nie dotarlismy tam wczoraj, bo ajpierw poszlismy do centru a pozniej juz nie mielismy sily na go kods, ...:/ yh nastepym razem

co do wysypki Olka- zero poprawy, a sama doszlam do wniosku ze wrocilo mu atopowe zapalenie skor, tylko musze dojsc na co jest uczulony...:/
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Pogoda dzis taka podla ze sie w ogole nie chce wychodzic. Bylysmy dzisiaj z Natalka w surestart i na szczepieniu. Niestety musialysmy sie wybrac z wozkiem, bo samochod nie na chodzie:-(. Zmoklysmy przy tym jak kury na deszczu i tak jak moklam:-) to sobie pomyslalam, ze moze ktoras z was chodzila na basen ze swoimi maluszkami jak mialy 5 mcy. Malej wysypka juz prawie zeszla i chcialabym zeby sobie pofikala w wodzie. Niestety nie jestem pewna gdzie sa dobre warunki dla takich maluszkow. Moze wy mozecie doradzic

Pozdrawiam wszystkie mamuski:) ;-)
 
hejka mamuski !!!

Ewab pewnie ze idz na basen z maluchem fajna sprawa zawsze cos nowego :)

Go kids mysle ze moze sie jutro rano wybiore ale zobaczymy bo narazie tesciowa do nas w czwartek przylatuje i trzeba dom posprzatac a do tego praca jeszcze to katastrofa ;/
Juz nie moge sie doczekac wiosny jejku ...

iwonka a ty juz w anglii ??
 
Hej.
Kasiuch nie ma tego złego... w sumie to chyba dobrze,że tam nie dotarliście.
W tygodniu jest tam masa ludzi a w weekend to już wogóle masakra.
To samo dzieje się na basenie.
Życzę wszystkim dobrego tygodnia.Pozdrawiam.
wlansie tez tak pomyslalam:)

Czesc dziewczyny,

Pogoda dzis taka podla ze sie w ogole nie chce wychodzic. Bylysmy dzisiaj z Natalka w surestart i na szczepieniu. Niestety musialysmy sie wybrac z wozkiem, bo samochod nie na chodzie:-(. Zmoklysmy przy tym jak kury na deszczu i tak jak moklam:-) to sobie pomyslalam, ze moze ktoras z was chodzila na basen ze swoimi maluszkami jak mialy 5 mcy. Malej wysypka juz prawie zeszla i chcialabym zeby sobie pofikala w wodzie. Niestety nie jestem pewna gdzie sa dobre warunki dla takich maluszkow. Moze wy mozecie doradzic

Pozdrawiam wszystkie mamuski:) ;-)
ja chodze na basen Braunstone Leisure Centre, tam sa 2 baseny- 1 dla doroslych z torami a drugi jest plytszy i tam wlasnie tez dodatkowo jest woda podgrzewana. wejscie dla doroslego kosztuje 3,70f

witam sie dziewczyny dzis bylismy na kontroli u lekarza, no i mamy dawac syrop jeszcze przez tydzien,

ale ja juz wiem na co Olek jest uczulony tak jak pani Iwonka podwowiedziala mi- jest to mleko- od poniedzialku przestalam dawac mu mleko i jest znaczna poprawa, niestety lekarz ie przepiasal nam mleka na recepte i musimy eksperymentowac. juz wiem ze cow and gate tez odpada:/

wiecie czy sa tu jakies mleka antyalergiczne???
 
Kasiuch ja dawałam Bartkowi Hipp3 jak przylecieliśmy do Anglii a potem SMA, z Hipp3 byłam bardzo zadowolona, ale juz Hipp4 nie przypadł Bartkowi i mnie:) do gustu, chyba musisz niestety próbować na Olku mleka i sama zobaczysz, które mu odpowiada.

Mariolka, my jeszcze z dwa tygodnie bedziemy, przez tą chorobę Bartka nic nie załatwiłam do tej pory:) a czas ucieka.

Dzisiaj moje dziecko odkryło radość rzucania się śniegiem:), ale się uśmiałam, wcale nie miał ochoty wracać do domu:)
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Chyba przez ten deszczyk, co mnie zmoczyl przedwczoraj choroba mnie bierze, ale nie poddaje sie i walcze. Dzieki za wasze informacje, na pewno wyprubuje oba baseny, choc do Braunstone mam blizej. Narazie jeszcze musze troche poczekac, az Natalci przejdzie ta wysypka co dostala po swietach. Clorowana woda bardzo wysusza skorke a nie chce zeby jej sie pogorszylo. Za 4 tyg mamy do alergologa i nie moge sie juz doczekac. Jednak 4 mce bez mleka to troche dlugo, a tak mi sie chce lodow czekoladowych:-(...
Pani Iwonko, a kiedy rzucaliscie sie z Bartkiem sniezkami? Ja nie widzialam sniegu od tygodni, chyba, ze mnie cos ominelo:baffled:. Jestem tak zakrecona ostatnio, ze az wyjrzalam za okno, zeby sie upewnic,hehe.
 
Do góry