reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
cześć Mamuśki u nas jeżeli chodzi o basen to tak jak u Iwonki. Zawsze cos wypadnie, albo któreś z nas jest chore.
Dzis Maksymilian mial kolejne szczepienie, oj się biedaczek napłakał, aż mi go szkoda było.
Ogólnie jest ok do żłobka chodzi rośnie i rozrabia. Przeszliśmy juz ospę oj bylo strasznie ale na szczęście to już za nami. Z pewnością przyniósł to paskodztwo ze żłobka.
Dziewczyna mam pytanko czy w Anglii robi się jakiś bilans rozwoju roczniak i jeżeli tak to gdzie mamy się zglosić
pozdrawiamy
 
Hej,
ostatnio health visitor mowila mi ze jest bilans roczniaka. Chyba sami sie z wami skontaktuja i trzeba sie bedzie zglosic do przychodni. Ja bym dla pewnosci zadzwonila i spytala sie o to na recepcji.
 
Maksymilian, jeszcze raz dziękujemy za ciasteczka:-D. Na drugi dzień kupiłam dwie paczki, ale jak to z dziećmi bywa od kogoś zawsze lepiej smakuje:-D

Za godzinkę wybieramy się na playgrupę na Westend, chodzimy tam co piatek, oczywiście jak możemy:-D a potem kolejne podejście do idealnych butków sportowych. Do tej pory nie udało nam się znaleźć żadnych fajnych, fajnych czyli takich co by pasowały na nóżkę mojego dziecka, szału można dostać, albo za małe albo za duże:eek: jakaś dziwna ta "sportowa" numeracja.

Miłego, mam nadzieję, że słonecznego dnia:-D:-D
 
witajcie witajcie .
ale mnie tu nie byloooo szmat czasu......:(
melduje ze zyje ,mamy sie dobrze od kilku miesiecy pracuje, i nie moglam zorgANizowac czasu na forum.
ale w koncu sie zabralam i wracam:)mam nadzieje ze przyjmiecie mnie spowrotem...:)?
 
no wiesz nieestety to nie jest stala praca, jak to przez agencje...:/

dziewczyny a slyszala ktoras z Was o klubie mam tu w leicester??
 
reklama
W takim razie zapraszam was w czwartki i piatki od 10 do 12 w MANOR HOUSE na haddenham road albo jakos tak (przed tym nawiedzonym domem) jest klub Matki i dziecka, to jest i dla polek i dla angielek, fajnie i milo by bylo sie tam spotkac i gdyby byylo nas wiecej tzn nas polek.jest mnostwo zabawek dla dzieci poczestunek kawka herbatka:)
 
Do góry