reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
hej, no tak 10 tys to starszna kasa, ale byc moze brałas pod uwage jakis super hotel na terenie parku. To faktycznie wychodzi bardzo drogo. Ja przepatrzyłam praktycznie wszystkie oferty i wyjzad np 30.04-03.05 to koszt: 799 pln os dorosła + 600 pln dziecko + oczywiscie wejsciówki do parku ok 40 EUR. Jak przeliczylam wszystkie koszty, łącznie z biletami na metro.... to jedna osoba dorosła i dziecko wychodzi 2800- 3000 pln. I tak mysle ze 3000 pln na kilka dni to ogromny niebotyczny wydatek....ale hmmmm....słyszałam ze wrazenia są niezapomniane i dlatego kusi taka podróż....

Oczywiscie taniej wychodzi własnym transportem.

ech..marzenia :-)
 
no ja patrzyłam na hotel w parku, inaczej nie wchodzi w grę, byłam w Paryżu sama i dojazd gdziekolwiek to nie taka prosta sprawa. Tak myślę że 2os.dorosłe + mała to koło 10tys., brałam pod uwagę pamiątki ;), no i u nas tylko lipiec sierpień wchodzi w grę, a ceny niestety największe w tych miesiącach.
Powiedzcie mi gdzie kupujecie buty dla dzieci, mną targa bo fajne widzę tylko w bartku, a chciałabym mieć jakiś wybór!
 
Z butami mam ten sam problem, zawsze pedziłam do bartka, ale tym razem postanowiłam poszukać również gdzieś indziej. Jak dojrze cos ciekawego to dam znac :-).

Cos mi sie zdaje, ze zaglądamy tutaj tylko my :-).
 
no jakoś ucichło
udało nam się kupić super butki na promocji w coccodrillo i drugie w smyku, jakaś alternatywa dla Bartka ;)
 
Gaga jeszcze mother care , daichman itp. Ja narazie mam tak zapas butów, że póki co mi do 2 latek wystarczy :). (brat i szwagierka za granica i caly czas nam cos przysylaja do chodzenia)
 
reklama
Do góry