reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

dziękujęmy za życzenia zdrówka!Pomogło!Eryk już nie kaszle,jutro idziemy do kontroli i mam nadzieję że gardło też ok.Teraz my przesyłamy życzenia dalej i mam nadzieję że wszystkie dzieciaczki juz zdrowe!

Weekend faktycznie był śliczny,my też pospacerowalismy.A dzisiaj już paskudnie :-(.Podobno przyszły weekend tez ma być dość ładny,mam nadzieję że im się sprawdzi by my bedziemy jeździć po cmentarzach.
 
reklama
Luthien83, cudne dzieciaczki!
A Eryk taka kruszynka, och jaki on śliczny!!!siostrzyczka dumna widać, że może pomóc w opiece nad braciszkiem:)
 
Witam

Ale ostatnio mamy piekne dni, my praktycznie cały czas spędzamy na podwórku, niech dzieciaki się dotleniają póki ładnie sloneczko świeci, bo pewnie już nie długo zima nam przyjdzie.

Dobrawa- ja tez słyszałam żeby uważać na szczepienia przeciw grypie w ciązy, ale może zapytaj swojego ginekologa, czy to nie bedzie w jakiś sposób zagrażało ciązy i dziecku?
Ja osobiście nie szczepię ani siebie ani dzieci , jakos tak ostatnio nie mam przekonania do tych wszystkich szczepionek i wynalazków!
Ja wolę zdrowo dzieci odżywiać podawać czosnek, miód, maliny, imbir i do tego witamina C , jak zimno ciepło ubierać, jak chłodno rozbierać, jeść lody w zimie smarować na noc stopy rozgrzewającym kremem i powiem szczerze, że naprawdę bardzo rzadko chorujemy:):):D
 
Wtam czy mogę się przyłączyć do Krakowianek??
Wypowiadam się na innych watkach ale pomyślałam że zawsze to inaczej wsród "swoich" :-)
Miłego dnia
 
hej, szukam młodej mamy z kurdwanowa (mieszkam na wysłouchów) na wspólne spacery :)) moja córcia urodziła się we wrześniu :) nie mam tutaj żadnych znajomych więc jeśli masz dziecko w podobnym wieku to może sie zaprzyjaźnimy ;) Pozdrawiam
 
Witam!!! Jestem tu nowa i chętnie z wami popisze jestem z Krakowa.
Misiuunia ja jestem młoda mama mieszkam na Bojki i tez sie sama błakam na spacerach. Mam 2 corki wieku 9lat i 14msc. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
misiuunia i kikus ja mieszkam na Beskidzkiej,ale też nie znam tu nikogo i sama chodze na spacerki często właśnie na plac zabaw na Kurdwanów:) mam 25 lat i Nikolke skończyła 10 miesięcy i chętnie was poznam:):tak:Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
reklama
Witaj Małgorzatko!!!! Fajnie ze napisałas, ja mam 27 lat i też często chodze do parku na Kurdwanowie z córeczką która ma 14msc. Musimy sie koniecznie spotkac na taki spacerek szkoda że tak póżno tutaj zagladnełam. Bo tak strasznie nudno mi bez koleżanek mieszkam tutaj odniedawna i zero znajomych. Pozdrawiam.
 
Do góry