reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Witam!
Moja Majka równiez po dwutygodniowej przerwie poszła dziś do przedszkola.Mam nadzieję że się znów nie zarazi.Teraz dla odmiany ja jestem chora,mam katar i kaszel.Eryk na szczęście,odpukać, jeszcze się zdrowo trzyma.
 
reklama
Witam
Widzę, że jedne dzieciaczki wracają do przedszkoli inne choruję. NAs też niestety dopadło, mały dostał takie kaszlu, że jutro przymusowe siedzenie w domu. No cóż i tak dobrze od września to nasze pierwsze choroby.....


Zdóweczka życżę chorowitką,,,,
 
Ale sie tu pusto zrobiło!Tyle nas jest a prawie nikt nie pisze :-(

A mi się Eryk rozchorował.Ma lekko czerwone gardło i kaszel.Wczoraj byliśmy u lekarki i dostał leki.Jak się pogorszy to mamy przyjść,ale mam nadzieję ze po tych lekach mu przejdzie.A pogoda dzisiaj paskudna.Nawet mi się z domu wyjść nie chce,tylko po Majkę do przedszkola pójdę i do wieczora siedzimy juz w domu.Podobno weekend ma byc ładniejszy.

Zdrówka dla wszystkich!
 
Witajcie
za to dziś pogoda piekna na spacery

Luthien-zdrówka dla Eryka, oby syropki pomogły,,,

No własnie, tak jest wszystkie wchodzą czytają, mówią że pusto a nikt nie pisze,, troszkę życia dziewczyny;-)
 
Lutien piekne masz to zdjecie w podpisie, a Majeczka to śliczna dziewczynka. zdrówka dla synka!
A mój synek to juz nie wiem, ciagle kaszle raz sucho raz mokro, w piątek zmieniłam mu syrop i zaczęłam dawać Flegaminę. Gardło czyste, oskrzela też, mam nadzieje, że to nie alergiczne...
 
hej... pięknie dzisiaj w krk.. ale może to minąć.. szczepicie się na grypę??
Czytałam, że w III trymestrze się szczepi na grypę, ale czy wy coś o tym wiecie? Gdzie jest w krk takie miejsce?
 
Dzień rzeczywiście piekny, szkoda, ze tak krótko, podobno jutro ma już się zrobić zimno.
Ja się nie szczepię, mnie koleżanka odradzała jakiekolwiek szczepienia w ciązy, nawet w II trymestrze.
 
reklama
Do góry