reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
głuszku pewno że prześlij mi twój telefonik, jak będę szła do nas na alejki to ci sms'ka wyślę, choć pewnie ten tydzień się nie zanosi bo cały zawalony

a ja na święta się obżarłam :-) jak mops
 
Gaga to moze jutro albo w niedzielę? A moze się któras przyłączy??? Tyle że my chodzimy między 12.30 a 14.30 pasuje ci taka godizna? gaga a jak ty masz na imię bo nie wiem?? :eek: :eek: Ania ?
 
ja może bym się przyłączyła tylko nie wiem gdzie :confused:
godzinka nam pasuje, bo łobuzy nie chca drzemać w południe
tyle, że raczej w Niedziele, jutro śmigamy do Puszczy Niepołomickiej :-)
 
My przerzuciłyśmy się z Igą na rower. na razie na szczęście jej sie podoba- nawet zgodziła się założyć kask:-D:-Dmam nadzieję że będzie coraz wytrwalsza- wtedy zaplanuję jakieś dłuższe wycieczki.. na razie wytrzymuje 2 godziny z mała przerwą:tak::tak:więc i tak jest nieźle.
 
no to pieknie z tym rowerem Kasianka!!!
Myśmy przywieźli rower co na wsi garażował i teraz czeka od tygodnia na zabiegi kosmetyczne i się doczekac nie może. Mąż jest prawie specem w tej kwestii i sama nie smiem dotknąć żelastwa . Póki co okazało się, że jest flak i czekałam najpierw na dentke, teraz sie okazało ze pompka zepsuta......A ja mam taką chętkę na pedałowanie. I pogoda sprzyja..................

Wczoraj pojechaliśmy do tej puszczy i było sielsko. Chłopcy zamiast rozkoszować się pięknem przyrody niepowtarzalnej bawili sie leśnym piaskie . Dobre i to . Popołudniu skoczyłyśmy z kumpel a i jej synkiem na spacer , zajzałyśmy do GK na lody grycana i chłopcy padli wieczirem jak pies pluto. Dzisiaj też spacerek bulwarami i lody a popołudniu grill na Kurdwanowie. Przez dwa dni zeszłam z mężem kilka dobrych kilosów :-D
 
reklama
taaaaaaaaaaaa
piękna pogoda i Krakowianki z dziecmi wywiało w plener
jak tam? Były juz inauguracje piaskownicowe?

Dzisiaj chłopaków pusciłam samopas bo kupy psie wysuszone i obrzydzenie takie nie bierze. Ale rozpierzchli sie po krzakach i wez tu człowieku zeza sie nabaw :baffled:
chciałam ich zabrac do piaskownicy ale woleli grzebac w kretowiskach :eek:
 
Do góry