reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mój P już zakupów wraca,babka siedzi w piekarniku i pięknie rośnie,zaraz się za żurek biorę,ale najpierw wciskam w siebie kromkę chleba bo padnę zaraz z głoda:baffled:
Tichonku niech Cię no! :-D
Sprawdzaj czy Radzio nie odwodniony.Pije coś on?
Jedzenie nadrobi i nie padnie z głody,najważniejsze by pił.Podawaj też probiotyki :tak:
Pije,pije,cały czas woła,ale daję mu po 2 łyczki wody,albo Kubusia,żeby nie zwrócił:tak:Rano zjadł tak za 130 ml kaszki i nie zwrócił a to było ok 9,ale się nie cieszę przedwcześnie bo czasem tak było,ze nie zwracał,a pod wieczór nadrobił za cały dzień:sorry2:

Tichonku, ....... ..... ...... ...... .....!!!
:-:)-(Ale przecież był Prima Aprilis:sorry2:
lubiczanka,a co Wy tam z J w króliczych jajach robicie?:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A wy dziewczynki slyszalyscie o tym przestrasnzym wypadku, jaki kilka dni temu mial miejsce w Galway??
1.5 roczne dziecko wypado z okna na 2 pietrze!!! To byl wypadek....napisali ze przeraczkowal i wylecial prosto na chodnik....2 dni walczyli o jego zycie- najpierw w Glway, potem w Dublinie i nietstey dziecko zmarlo...

Wczoraj jak mi to A opowiadal i tak zaczelismy gadac, jakie to jest mega nieszczescie, jaki bol...jak to trzeba uwazac!!!! Bo chwila nieuwagi i tracisz- najcenniejszy skarb....swoje dziecko!! Ja nie chce nawet wiedziec,co Ci biedni rodzice przezywaja....to sie moze zdarzyc kazdemu ....chwila nieuwagi.....
Jak tak wczoraj o tym gadalismy to sie razem poplakalismy....a potem sie przytulalismy i sie nawzajem opieprzalicmy,ze tak gadamy przed spaniem,a potem beda koszmary! A jednak..ku przestrodze....czlowiek nawet sobie nie zdaje sprawy jak czasem w minute taka tragedia sie moze stac!:-(
 
D.dobry!
Tichonku!!!:no:mi tam sie zart nie podobal:no:
Wiem ze prima aprilis,ale..ja bym sobie z takcheczy nie zartowala..:baffled:
Dziewczynki Galwayowskie!

Gdzie moge sciagnac SimLocka w telefonie? Bo ja w poniedz lece a dopiero teraz sie obudzilam,ze mam simlocka......no i znow panika. Ja wiem,ze sa programy w necie i mozna samemu ale ja nie umiem....

Wstydam sie....wy tak gotujecie i wogole a ja mam tylko w lodowce jaja....A pracowal codziennie, nawet nie bylismy na zakupach i jem chleb z dzemem...hahaha.....jutro dopiero jedziemy ale obawiam sie,ze juz nic nie dostane w sklepie....

Nic to.....dobranoc:)
http://www.simlockservice.eu/onas.php
mozesz sie kontaktowac za posrednictwem smsa lub tego formularza kontaktowego.nie wiem czy oni nawet na knocknakarze nie urzeduja:confused:Kiedys dzownilam,ale ostatecznie nie sciagalam simlocka.Tzn. ze zmienilas nr telefonu:confused:
kuraka mu upiecz tez,ostudz i zamroz-niekoniecznie calego,mozesz udka z podudziami np.-niedrogie i dobre:tak:

Edit: przypomniało mi się że wczoraj P w radiu słyszał że w IE mają wprowadzić opłaty na facebooka 9,99 miesięcznie:baffled::no: no i będzie koniec farmy:sorry2:
a to gowniaki no!a ja sie wkrecilam..Placic im nie zamierzam:no:
U nas też pogoda do bani, chwilowo nie pada, ale padało. Pranie schnie w domu, bo gdzieś musi:-), Ania gada, od wczoraj aż krzyczy:szok::baffled: z tego gadania, ale to chyba normalne???? M w pracy, ale może tylko do 12.
Wikta tez wiszczy juz od dobrego miesiaca.Z reszta ona co jakis czas nowe dzwieki wymysla,np.ostatnio steka jak jest glodna:-D
Eh,ja tez nie mam jak na zakupy wybyc.A.pracuje-wroci ch** wie o ktorej.Siano potrzebne,ale co mi z niego jak zapewne nie bedzie juz czego za nie kupic:dry:Juz mysle czasem o 2gim aucie,tylko kto je utrzyma:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
kurcze misia jak to dziecko dostało sie do okna???przeciez to maleństwo!!!!!! a okna nie są tak nisko!!!kurcze dobrze ze ja mam na oknach zabezpieczenia ze dzieciaki nie otworzą:/
 
kurcze misia jak to dziecko dostało sie do okna???przeciez to maleństwo!!!!!! a okna nie są tak nisko!!!kurcze dobrze ze ja mam na oknach zabezpieczenia ze dzieciaki nie otworzą:/

Nie wiem Marta- moze to bylo takie okno od podlogi duze....? Na poczatku slyszalam wersje,ze mama trzymala na rekach i stala w oknie. Dziecko sie szarpnelo i wypadlo jej z ramion, ale w gazecie pisza,ze samo sie wyczolgalo za okno i spadlo.....:(
 
Witam!
Dzięki za trzymanie kciukow, dolecielismy cali i zdrowi, no moze nie do konca, bo dzieciaki przytargały katar :-( juz nie bede pisac wiecej, bo nie chcę wam tu narzekac :-(
pogoda do doopy, masakra, pada snieg z deszczem i zimno jak cholera

Misia, ja mam telefon w domu i mogłabym ci go pozyczyc jest z Pl bez simlocka, no ale cholercia ja bede dopiero w srode :sorry2:
Sciągnij sobie simlocka w PL, biora 20-25 zł w kazdym komisie

Na lotnisku, wszysyko ok, do Dublina zajechalismy w 2h tam na parking zostawic auto, padał snieg a my czekalismy na autobus na złym przystanku, w koncu przeczytalismy dupny napis ze stad nie jezdza i przeszlimy na drugą strone, moj Eryk trząsł sie jak galareta
Ja w podrecznym miałam: uwaga :-)
okolo 1.5l wody, 1l w termosie wrzatek, a reszta w butelkach, chrupki, kanapki, prazynki, chipsy , kubus play otwarty, na ktrory celnik gapił sie pół minuty ale nie zajarzył chyba co to jest :-D soczki w kartonikach
cud ze nas przepuscili z tym wszystkim, co prawda celnik jak zobaczył termos to powiedzial ze nie wolno, a podeszła inna celniczka i poiwedziała ze to dla dziecka i nas przepusciła, takze wszystko zalezy od celnika

w samolocie niby ok, ale te 3.5h to za dłuuugo dla moich dzieci, Eryk jeszcze w miare, ale Emma zasnęla tylko na 5 minut i byla tak spiaca, płaczliwa i zmeczona ze az szkoda było na nia patrzec :baffled:
Jest tak zimno i dziś chciałam Emci kupic jakis dresik, dziewczyny byle jakie g.. za przeproszeniem 80zł, szczena mi opadła, nie kupiłam
To juz wole do H&M pojechac i kupic markowe

Poza tym mam jakis nastroj kiepski, nasz dom stoi pusty i bardzo mnie to przytłacza, moi rodzice posprzatali nam w miare mozliwosci, ale i tak jak przyjechalismy było tyle kurzu, duszno, pralka sie popsuła moja Amica ktora ma 4 lata tylko, i jakos mnei to przygnębia ze stoi tak to wszystko i sie kurzy i psuje :-(
pojawiły sie tez inne problemy... :-(
No ale nic, trzeba sie cieszyc z dobrych rzeczy
Erys szaleje z kuzynkami :-) ja w ogole dla niego nie istnieje :-)
Gotowac nie musze, bo jezdzimy do rodzicow, ;-)
Zmykam po poludniu idziemy do kolezanki zobaczyc jej drugie bobo, urodzila 2 m-ce temu

WESOŁYCH Świąt dziewczynki i nie piszcie za duzo bo jaj ograniczony dostep mam :-p
 
Poki mam chwilke to wam zycze:-):
Baranka i kacki,
Mokrej polewacki,
Kiełbasy, spyrecek, krzonu i kisecek,
Wierzbowych bazicek,
Pisanych jajecek,
Wiosny w dusy
I syckiego po usy!!!
9easter_bunny_go&#111.gif
 
kartkawielkanocna4.jpg


Kochane z okazji zbliżających się Swiąt Wielkanocnych życzę Wam już dziś:
Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!
 
a ja już po zakupowym spacerku-biała odebrana:)))Mak w puszce był w promocji,to se jeszcze makowca trzasnę-ale takiego ciupkę ciasta i maaaak:)
Misia-fakt,o tragedię wcale nie trudno-chwila moment i...Co do jedzonka-mielone,piersi kurczaka,nóżki-wszystko posmaż i do zamrażary:)))
Madbebe-my wcześniej rozmawialismy z J o drugim aucie-i teraz gdy to ja muszę drałować wszędzie coraz poważniej się nad tym zastanawiam:/
A tu dziwne zwyczaje mają-dziś dużo instytucji pozamykanych,a jutro otwarte:/
Za to dostałam cynk od Marty co do święconki-potwierdziłam-napisane jest w pl.sklepie-i jak ładnie(święconka będzie na/po mszy o 18.55-u nas nie ma w sobotę żadnych mszy?,prosimy o przekazanie społecznosci irlandzkiej Waszego polskiego zwyczaju)A teraz już dosyć tego dobrego-fartuszek idę założyć póki Młody śpi:)
 
reklama
a mi cos sie nie spieszy do pieczenia :/ jak narazie to przypilnowalam dzieciaki żeby posprzątały ale teraz juz szaleją a mały śpi więc zaraz trzeba będzie porządek zrobic