reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

reklama
no pewnie Ew23 :-)daj znac kiedy bedziesz miala chwilke ;) ja praktycznie codziennie mam czas tylko we wtorki i piatki chodzimy na play grupe :) mozemy isc na spacer albo jak pogoda nie dopisze to wypic kawke czy herbatke co tam wolisz ;)
 
hmm no ja chetnie , moze ten brent valley czy jakos tak nie jestem pewna nazwy , ten z mini zoo napewno go kojarzycie ?
 
Ja tez jestem Greenfordówka :)
Wolne mam wtorki i piatki...dajcie znac jak wymyslicie jakies fajne miejsce na spotkania, chetnie dolacze! :)
Buziaczki
Michaga
 
Ale fajnie że się spotykacie. Ja już jestem bliska decyzji wynajęcia czegokolwiek no bo ile można szukać. Tęsknię już bardzo za mężem i dzieci już się nie mogą doczekać spotkania z tatą. Brent Valley to się chyba lokalnie nazywa Bunny Park i rzeczywiście fajnie tam.
 
Hej dziewczyny:)w tym tygodniu nie mam za bardzo czasu sie spotkac ale w nastepnym tygodniu jestem wolna wiec moge sie dostosowac do dnia godziny itd...:)czekam na propozycje:))Michaga a ty z ktorej czesci greenfordu jestes bo ja mieszkam kolo stacji metra.
 
Michaga chodze we wtorki na Hanwell niedaleko lidla ,do takiej sali przy kosciele a w piatki na greenford avenue tez jest taka sala niedaleko takiego polskiego sklepu :)
dzis bylam i chyba juz w tym tygodniu nigdzie nie wyszla Amelka ma kaszel katar i wogule rozklada ja :(
 
reklama
Do góry