reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

Ciao!

No ja tez jestem za czwartkiem rano :) Chyba tak wiekszosci jednak pasuje. To co? czwartek-11 ? :)
Frogus-nie moge sie doczekac jak cie zobacze!

Larciu- te kolory brzmia fantastycznie. Sczegolnie ciekawie dla mnie brzmi ten w kuchni! A mnie bys przypadkiem nie chciala zobaczyc w przyszlym tyg? Moge nawet sobie farbnac wlosy ..hahaha...czarny? blond? hihi

Moje dziecko wrzucilo mi wlasnie jakies syfiksy z ziemi do kawy....wrrrrr..nic to...wypije sie ;)
 
reklama
Hello:-)
Witam z rana.JA tez jetem za czwartkiem na 11:tak:
Frog- o ja tez,ja tez jestem ciekawa jak wygladasz w nowej fryzurce.Sama tez bym cos zmienila,tylko nie wiem co i chyba odwagi brak.
Misia i Ciebie tez bardzo chetnie zobacze,moze mnie odwiedzisz w ktorys dzien.
Agusiek-jak Nikos?No i my tez musimy sie spotkac:tak:
Larcia no kolory faktycznie brzmia bosko,ale bedziesz miala slicznie w tym swoim gniazdku:-)
 
Mafii- dlugo musialam sie glowic,zeby wyczaic Who are you ale mam cie! Nie wiedzialam,ze jestes na forum!! czad!! I tak dla Mayeczki tez sa fajne rzeczy w MB,cala jedna sekcja dla takich maluchow!

ano niespodzianka hehe
Dawno dawno temu, gdy Maya miała 12 m-cy mniej, szukałam tutaj jakiejś mamy, która miałaby podobne problemy jak ja, z najprostszymi czynnościami jak mycie, ubieranie czy karmienie piersią niemowlaka ze złamaniem, no ale nie znalazłam :-( ale sama metodą prób i błędów nauczyłam się np karmić Maye "spod pachy" heh No więc zaprzestałam wchodzić na to forum i zajęłam się Maya, domkiem i walką z moim nałogiem - FarmVille na Facebooku (niestety poległam) :-)
Ale teraz Maya juz jest w takim wieku, że całymi godzinami tylko się bawi, śpiewa, bałagani itd itp, więc znowu mam mnóstwo wolnego czasu i ...wróciłam :-)
Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi pasować trafić do MB razem z innymi mamami, bo ja niestety pracuje do 14 :-( Ale wcześniej też zawitam w końcu do MB, skoro piszesz, że dla Maya też tam będzie miała gdzie poszaleć.
Pozdrawiam
 
Jestem:-)
Zmeczona jak zwykle w tym tyg, ale obiad zrobiony, maz do pracy wyprawiony i teraz blogi spokoj:-p czas na relaks.
Misia nie fajnie, ze taka ciezka atmosferka w domu, ale to pewnie wynika z waszego przemeczenia. Bedzie dobrze:tak:
Larcia z opisu kolorow jakie uzylas w nowym domku to obraz calej TY:-)
Wilwia do odwazynych swiat nalezy;-)
Mafii szkoda ze nie dasz rady spotkac sie z nami w czw, ale to nic straconego, zorganizujemy kolejne spotkanko na ktore uda ci sie dotrzec:happy:

Co do moich nowych włosów - no cóż podobno wygladam super, tak wszyscy mi mowia dookola. Niestey jest male ale - moj maz nie jest z mojego nowego koloru zadowolony. A to nawet nie kolor na calych wlosach tylko a'la pasemka rude:sorry:. Wkurzyl mnie z deka...no nic olac to, najwazniejsze ze ja zadowolona z wloskow:-p
 
misia jasne, ze i Ciebie bardzo chce zobaczyc, ale wloski zostaw takie jakie masz :-)

frog napewno cudnie wygladasz, zgadamy sie jakos na kawke, ja pewnie we wtorek bede mogla smignac do galway, bo M ma robote na miejscu, wiec moge go zawiezc i "van" jest moj hehehe. Pracujesz w ten dzien?Te kolory to cala ja?Hmmm czekaj zrobie sypialnie w przyszlym miesiacu, to Ci pokaze "mnie" :-) Milo mi :-)

wilwia Chcialam oficjalnie Ci podziekowac!Musze napisac, ze ta kobita w ciazy pofatygowala sie ze swoim placzkiem synkiem i zawiozla mi caly pokoj Amandy, jej wszystkie zabawki :-) To duza pomoc, dzieki :-)


Remont trwa u Nas, salon z kuchnia skonczone, pokoj Amandy PRAWIE juz zrobiony i zobaczymy, co tam moj M wymysli dzis jeszcze. Ja jutro sprzatam tam all day.W Argosie dzis bylam i mam wkoncu porzadny czajnik :-) Jest nowy katalog-mowie tym, ktorzy nie wiedza. Teraz relaksuje sie przy piwko i zmykam dalej pakowac.
 
Larcia siedze w domku wiec zapraszam:) Pora bez znaczenia tylko daj cynk z pol godz wczesniej. A co do pomocnicy - no coz - niezmordowana ta nasza Wilwia:p
 
Ok froq,odezwe sie do Ciebie w poniedzialek,bo teraz ciezko mi cos przyblizyc, ale napewno bedziesz musiala zwlec sie z lozka o 10 hehe bo jesli przyjedziemy to pewnie po sniadanku :-)
 
Witam:-)
Larcia oj tam,oj tam-nie ma za co.Pamietam jak ja sie przeprowadzalam i to wtedy Ty mi pomagalas:tak::-)Tak wiec chociaz tak moge sie troche odwdzieczyc.
A moj synus rozcial sobie paluszka(delikatnie)i biedny z placzu zasnal.I nawet przez sen wola "ala,o nol,o nol":-DBiedactwo trzyma ten paluszek w gorze.Do tego poszedl spac bez pampersa,bo nie dal sie przebrac wiec ciekawa jestem czy sie posiusia.
Czyli co dziewczynki,ostateczna decyzja co do spotkania to czwartek 11?
 
Ja mam czwartek OFF jupi więc będe:)
Larcia jak będziesz potrzebowała pomocy to dzwoń z chęcią pomogę:)
 
reklama
Do góry