reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

SZUKAM OSOB CHETNYCH DO ZALOZENIA SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY tutaj w Limerick
czasu mamy niewiele ale i wierze ze uda nam sie czekam na wiadomosci
SLUCHAJCIE MOZEMY POMOC
NIE SIEDZ W DOMU POMOZ INNYM XVIII FINAL JUZ 10 STYCZNIA 2010r. po raz drugi zbieramy pieniadze dla dzieci z chorobami nowotworowymi
 
reklama
Szukam mam dzieci od 2-4 lat do wspólnych spacerów i zabaw :) mój synek ma dysfazje rozwojową potrzebuje towarzystwa dzieci aby ruszyć z kopyta w rozwoju a jak na razie siedzi ze mną i psiakiem w domku. Byłabym wdzięczna za jakiś odzew :)
 
Witajcie mamuśki :-)
Jako że równo miesiąc temu przyszła na świat moja córeczka Sonia chciałam się oficjalnie przywitać i tutaj.
Trudno powiedzieć na ile Mała pozwoli mi tutaj zaglądać no ale zawsze to dobrze mieć kontakt z kimś kto jest w temacie i na miejscu ;-)
 
Witajcie :)

Szukam mam chetnych na wspolne spacery z dziecmi (lub zabawy w domu). Moja corcia ma 15 miesiecy, chcialabym zeby miala wiekszy kontakt z polskimi rowiesnikami. Mieszkamy w Galway.
Pozdrowienia,
d
 
Czesc Dagmara, witamy na BB i zapraszam na watek Mamy z Irlandii. Tam sa wszystkie mamy z Galway:-). Swoja droga widze ze mieszkasz w moich starych okolicach;-)
 
reklama
Dobra:) Wsrod naszych galwayowskich Mam pojawil sie pomysl,zeby odnowic watek Mam z Galway. Zauwazylysmy,ze czasem pokazala sie jakas mama z Galway,zostala odeslana na Mamy z Irlandii ale juz tam nie napisala. Pomyslalysmy wiec,ze Limerickie mamy maja swoj watek,Dublinianki tez wiec i my mozemy miec tu swoje male grono :) Bedzie nam latwiej sie nawzajem ogarnac i poznac-chetnie tez w realu. Takze ja zaczynam nowe zycie watku i zapraszam wszytskie mamy z Galway i okolic do ploteczke-malych i wiekszych :)
 
Do góry